Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KlonaZepan Ta Twoja opinia jest na ten moment gówno warta, bo nawet nie dasz się typowi wykazać, a jak się okaże strzałem w 10 to się schowasz do jaskini standardowo. Oceniać transfer jeszcze zanim zagrał pierwszy mecz to trza być upośledzony xD
0
@KlonaZepan @Firestone To skoro La bamba sobie rzuca monetą to nie lepiej będzie płakać/cieszyć się dopiero jak dany transfer wypali bądź też nie? Wpływ na zakupy mamy taki jak wyborcy na polityków
1
@Luciano99 Twój stary jak zwykle zmarnował okazję, pewno Laporta się po niego zgłaszał to wolał chlać. W sumie też bym wolał
4
Pamiętam jaki był płacz że ściągamy jakiegoś Paulinho od Chińczyków co w ekstraklasie grał xD Parejo wam zatka mordki jeszcze
13
@shahman Boli Was wielki Stan Khan i tyle
8
@shahman Kamerzysta upośledzony zamiast nagrywać jak się jara to spier*ala tą kamerą, zmarnowane 20 sekund życia
3
@Lucerfi Nie no chłop niech na stoperze lepiej siedzi
3
@wasacz A więc niech się rozpocznie ulubiona nawierzchnia Igi
1
@Zawsze_Wierny No to albo zawsze wierny albo stracisz wiarę zdecyduj się
0
@RoberDzik Jak tylko jeden to Leo Messi
0
@JordiAlbion Może zrób jakiś quiz czy nim jesteś to się dowiesz
3
@MesQueUnClub96 Chyba kurła fochów
2
@Firestone Rambla to jest tak dobra w przewidywaniach jak kto wypadnie, że przy tym marudzeniu obstawiam że chłop się okaże strzałem w 10
0
@SinMistico Twoje biadolenie mówi co innego
0
Rambla już spłakana, bo se chcemy dziadka na sezon czy dwa wziąć zanim weźmiemy kogoś na lata xD Nie ma sensu już walczyć o żaden puchar imo trzeba natychmiast rozwiązać klub
2
@SinMistico Biedactwo jak oni mogli Cię tak skrzywdzić
1
@Firestone To nie jest koncert życzeń panie ognisty kamień
0
@Memtzen07 Sądzę że jeśli sprowokowany patol pobije prowokującego patola nie jakoś dotkliwie, a ten jeszcze się z tego cieszy i wstawia zdjęcia to nic wielkiego się nie stało z czego należałoby robić aferę.
0
@Medium Ja już nie łączę, bo potem ciężko wstać xD
1
@LionelM95 Połączyłem kiedyś 5mg melatoniny z dwoma browarami i sroga odcina złapała
7
@Emhyr Ferran z Anką mógłby powalczyć w kategorii Bachata
9
@Zoker Przystojny kawaler z tego Dodiego
1
@IronSanHybrid Ja nie popieram bicia ludzi, ale wcale się nie dziwię że takie coś się stało, akcja reakcja i nawet się uśmiechnęłem trochę że mongoł dostał w łeb
1
@IronSanHybrid Ajen nie podniecaj się kapela prowokuje jak mało kto to i w końcu dostał w czambo, to tak jakby wkładać rękę w paszczę lwa i wyzywać lwa od większego debila za to że go ugryzł xD Z jednej strony każdy powinien móc wyrazić swoją opinię bez narażania się przez to na kary cielesne, ale są jakieś granice i ten czub je przekracza, dlaczego więc oczekujesz że inny czub nie wytrzyma psychicznie i mu nie wpierdoli.
14
@MesQueUnClub96 Pierożin xD
0
@Katalończyk 99 Ale co to za życie
0
@Transu96 A kohel jest bękarcim bratem lucka
5
@Compadre Otoczenie Prigożyna jest dobrej myśli
4
@arasz1819 Jeśli można to na małego browara, ewentualnie 5
2
@karci0 Miałem 15 lat psa i puszczałem go w samopas, umarł śmiercią naturalną. Jaki z tego wniosek? Żaden, zwykła ciekawostka