Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@macio_944 Konfederaciarze w ryyk
0
@paweldunajecfcb Tak, warto odpalić na PS5 i sobie pooglądać jak się gra
0
@BordowyPtak
Pis- Pod*ierdolą i słońce
KO - K.O. czyli sami się nokautują
Konfederacja - Cor Win
A dalej mi się nie chce myśleć
0
@IronSanHybrid Kamehame
0
@VegetaPolska Kusiło żeby udupić Trevora, ale zbyt fajna jest to postać, najlepiej wszystkich zostawić
0
@VegetaPolska No mi do paczkomatu właśnie GTA 5 jedzie i będę grał 3 raz xD Raz na 360, drugi na XOne, a teraz na plejce, mam zajawę przejść na 100% i platynę. Trylogię zrobiłem na 100 co było cholernie trudne ze względu na bugi, ale ogólnie bardzo lubię tą serię. Czwórkę nadrobię jak wyjdzie remaster na co bardzo liczę
7
@Rust_Cohle Zgłosić, chyba że to element zastrasza to zgłosić jego żonie
0
@VegetaPolska Co tam mi odpisałeś o tym gta 4 bo dyskusja zniknęła, spoiler jakiś tam był czy co
0
@LS Sory nie lubię lamentu
0
@LS Całkowitą sprzedaż też bym jakoś przetrawił. Nie wiem może nie wychowałem się na kompleksach w stosunku do petrodolarów jak część osób tutaj i nie żywię nienawiści do arabskich inwestorów, może to ze mną jest coś nie tak. Wierzę, że obecnie za sterami klubu siedzą rozsądni ludzie i podejmą rozsądną decyzję żeby uleczyć finanse wbrew zapłakanym kibicom, którzy o pieniążkach mają takie pojęcie jak Bartomeu
2
@LS A Ty siebie czytasz? Jakiś płacz, bo jest możliwość zprywatyzowania w połowie klubu i wpompowania pieniążków z zewnątrz. Może Cię zaskoczę, ale masa klubów siedzi w rękach spółek i ich kibice nie urządzają z tego powodu lamentu. Romantyczne Mes que un club to jest dobre hasełko dla dzieci
1
@LS A może zostałeś skrzywdzony przez jakiegoś araba i stąd te kompleksy? Biedny kibic, szejki mu klub kupią co on teraz pocznie :/
3
@masq A czym takim sobie Iniesta, Xavi i Puyol zapracowali bardziej od Messiego żeby być legendami xD Nie ośmieszaj się proszę, chłop jest legendą i żaden płacz tego nie zmieni
6
@LS W takim razie pakuj walizy i szukaj se innego klubu do kibicowania
0
@Kazragore Geralta zagrał świetnie, mimo że zniszczyli trochę tego Wiedźmina
1
@Deviler Łorlen i zbieram punkty Witaj
2
@VegetaPolska Mi kiedyś piorun kompa uszkodził, z ubezpieczenia hajs dostałem, ale wszystkie sejwy się poszły jebać z gier :/
0
@clyde Trzeci raz już, ale tym razem platynkę chcę wbić albo 100% Rockstarowe. A te Uchartedy to zremasterowali jakoś? Nie za stare to będzie jak na PS5? xD
0
@clyde Odpuszczam narazie Cyberpunka bo mi się znudziło na samym starcie xD GTA 5 czekam na kuriera, resztę będzie Hogwart Legacy, Ragnarok i pewnie będę się brał za Spidermany albo się skuszę na Mirage, Uncharted jeszcze jest na liście
6
@QQL5 Trza być szybkim jak Embape
15
@Witekk10 Co ma jaja z gumy
23
@Nano22 Tego co jajami w szybę stuka xD
8
@Kazragore Boś jest zacofany haha
1
@Rust_Cohle Zgadzam się, ale zobaczymy co dyktator uzna xD
2
@Rust_Cohle Masq się nawet nie będzie rozpisywał, cyk zgłoszonko, a element w zależności od humory usuwa tylko posta, albo razem z banikiem, obie decyzje podciągnie pod prowokację i służba spełniona można grać w csa
2
@Encore Proszę Cię, regulamin jest tak skonstruowany, że element każdego może posadzić, wszystko zależy czy ma dobry humor xD
25
@Rust_Cohle A zaraz będzie tak:
https://zapodaj.net/plik-EiUGaauUyX
5
@gumaz Czasem jak się nie dostanie w iluś komentarzach z rzędu herba to kompleksy są :/
3
Otóż panie Achraf można wykluczyć i nie pierdziel pan głupot
0
@BordowyPtak Iga Świątek to taki Leo Messi zaczynający dopiero karierę i mający już kilka poważnych tytułów na swoim koncie, laska ma potencjał na zostanie legendą tenisa