0

@Nhyz Bez kitu przydałyby się jakieś bomby transferowe w postaci Ferrana i Kessiego plus tych z wypożyczeń

0

@sewciu50 A jak to w końcu jest z nimi, Alemany jakie stanowisko pełni?

1

@FcPortoFan1999 Chyba grecki czopek

0

@barpol11 هل تهزم حصان

1

@Ojciec5tkidzieci Jak tylko przy buli jest śnieg to rzeczywiście bez sprzętu idzie zrobić, ewentualnie kijki wziąć wypożyczyć jak nie macie, przydadzą się przy schodzeniu zwłaszcza

1

@Ojciec5tkidzieci O to jeszcze świeższy post znalazłeś, ja widziałem jakieś wejście z 30tego gdzie gość pisał raki i czekan, no czyli możliwe że za ten tydzień już luzik będzie, obserwować na bieżąco :P

8

@Ojciec5tkidzieci Obecnie jest tam śnieg jeszcze więc jak nie macie doświadczenia zimowego i sprzętu to odpuścić, ciężko powiedzieć kiedy będzie całkiem sucho może za 2 tygodnie, nie wiem. W letnich warunkach szlak okuty łańcuchami, ale przy suchej skale się nawet ich nie używa, bardziej kondycyjne wejście niż techniczne i jeden moment z jakąś tam ekspozycją. Jeśli macie w miarę dobrą kondyche to śmiało. Strona TPNu i tam czytać komunikaty turystyczne plus dołączyć do grupy Tatromaniacy na fejsie, tam co chwilę ktoś posty z warunkami obecnymi wstawia :)

3

Nie mogę niestety oglądać, jak tam Hubert? Bo widzę że wynik zacny całkiem

2

@Emhyr "Skromność jest minusem w tej dyscyplinie"
Tymczasem Roger Federer:
https://zapodaj.net/plik-nxYRVxAuCB

0

Jedliście tofu kiedyś? Dobre to w ogóle?

16

@Luciano99 Kiedyś gówniaki dorabiały na ulotkach, a teraz ino siugar im w głowach

1

@Bobert_Kubicki Alex i opinia xD To się nazywa odkleja i to gruba

0

@mekston Powinien Ci element własną zakładkę typu "relacje sportowe" przydzielić

1

@RomanHoffer Bo bekę kiedyś cisnęli że potrafi wygrywać tylko nagrody "myszki Miki" w farmerskiej lidze. U Nas się mówi puchar Tymbarka czy coś.

1

@Emhyr Muzykę im robił co by smutno nie było

1

Co to ten Khaleed Waleed, podobny odklej jak ten Valdearenas czy coś? xD

0

@-barca4ever- Najlepiej zatankować do tąd aż ci pistolet sam wybije i więcej nie wlewać ma siłę

1

@IronSanHybrid Z masłem i cebulką są zajebiste też

0

@LionelM95 Albo puszeczki, chociaż wolę generalnie z butli pić

2

@LionelM95 Dźwięk browara wpadającego do szklanki top

0

@Transu96 Ja se kupię 23 bo na plejkę nie mam żadnej, a akurat promka jest

0

@Transu96 I tak będziesz ją co roku sponsorował i tak

0

@Transu96 Dokładnie, może też mieć jakieś wady oprócz tego

0

@wasacz Kojarzysz czy są jakieś warte uwagi gry tenisowe na plejkę? Coś jak FIFA. Gram obecnie w GTA 5 w tenisa i zabawa przednia, ale ciężkie w opór jak się ustawi najtrudniejszy poziom xD

5

@michaleu All you had to do was twerking at la Bamba @sidzej

6

@LS To ostatnie jest podejrzane, musiał wlecieć makowiec jak nic

5

@Sensible skrajnie dobre, czyli świetne

2

@PatrychoO +1, niektórym powinno się zapewnić pomoc psychologiczną i nauczyć akceptować własną płeć, a nie promować jakieś wynaturzenia i wmawiać ludziom że się płeć zmieniło, po czym idzie taki jako kobieta na zawody i wygrywa wszystkie puchary xD

2

@Sulimo To jest to właśnie, że nie można tak radykalnych pomysłów wprowadzać odrazu, bo będzie chaos

0

@Sulimo "Róbmy dzieci, a nie wojnę"

Tymczasem homoseksualna para: "a jak się robi dzieci?"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?