3

@Kozinho. Widzisz? Nikt Ci nie odpisze nawet, takie właśnie jest środowisko kalesoniarzy toksyczne, aspołeczne, umieją tylko drażnić kierowców

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

@gorgota Czy jedziesz składakiem ze złomu od Lucka czy super duper kolarką za 15 tysięcy masz w takim przypadku obowiązek jechać drogą rowerową

13

@AlexDark00 Pewnie Lewus układał tą kostkę żeby Ci na złość zrobić

27

@DLFCB Rowerzyści to większy poziom upośledzenia co nawet koledzy w komentarzach udowadniają

1

@Sau_Ron Podejrzanie długo dzisiaj stało nierozwiązane

1

@Sau_Ron Shipyard

1

@Benz Widać żeś gówniarz i pojęcia nie masz o polityce, pewnie jakieś konfederacje albo inne lewice i kukizy ci w głowie, tymczasem pan Tusk i Kaczyński od dawien na zmianę budują naszą piękną Polskę

1

@MesQueUnClub96 Nie żeby coś, ale u Ciebie z pewnym złotowłosym Norwegiem jest podobnie :P

4

@Survier Ale Lewy przecież nie jest z Brazylii

2

@Bartek_VEB Aż tak Cię skrzywdziliśmy żeby nam takiego gówna życzyć?

3

@Pawel13sz Bycie godnym zmiennikiem dla Lewusa kiedy ten znowu zamieni się w lalkę wystruganą przez Dżepetto, chociaż zawsze można grać na dwóch napastników, kto wie co tam Xavi wymyśli

0

@Encore Dużo to było za Ferrana tyle wydać, a nie za Vitora, czas zresztą pokaże

0

@Encore Sporo jak za jeden z największych brazylijskich talentów na pozycji napastnika? xD Chyba zatrzymałeś się w 2015

1

@norbi77 No chyba u Ciebie właśnie, bo zmienne polegają na tym że płacimy je dopiero kiedy zostaną spełnione określone warunki, często idzie to w parze z tym że transfer wypalił, a wtedy zupełnie inaczej wygląda zapłacenie 74 melonów nie wspominając już o fakcie że jest to rozłożone w czasie.

4

@norbi77 Następny kurła który nawet nie wie jakie są zmienne a biadoli xD

13

@FCB24 Jak tenisistek to jeszcze spoko

0

@FcPortoFan1999 Jak on mógł wtedy się tak zejsrać psychicznie z tym ruskiem, to było przykre

0

@FcPortoFan1999 Imo w meczu pożegalnym Djokovicia publiczność będzie jednak wspierała i żegnała Serba

0

@Gaz Pierwsza zasada złomowanka nie wystawiać się samemu na złomowanko

2

@FcPortoFan1999 No to Hubert ora jutro trawę serbem

0

@Rust_Cohle Ale ile przeje*ałeś na zdrapki to już się nie pochwalisz xD

0

@Firestone Imo nawet ciężej było ją wygrać w przypadku Bayernu, bo przeważnie zespoły które zajebiście dominują w danym okresie mają łatwiej w dwumeczu ze względu na większy margines błędu

0

@AlexDark00 Ale w sumie znając Twoje uprzedzenia do Lewego nie zdziwiłbym się gdybyś Ty wymyślił tą ksywę i ją rozpowszechnił na cały świat xD

1

@escarabajo Paulinho trochę wychodzi po za schemat, bo od początku grał u Nas dobrze, ale fakt przed przyjściem kibice robili z niego placka

1

@FcPortoFan1999 A to nawet nie wiedziałem że nam Robercika hitlerowcy tak wypychali, stąd się wzięło pewnie popularne Lewandisney

1

@ProMILs Też prawie błęda przez słownik zrobiłem xD

1

Pamiętacie zawodników, którzy byli wypychani z klubu bo byli plackami, a potem zamknęli japę kibicom i wzbili się na topowy poziom w danym klubie? Mi pierwsze na myśl przychodzi Benzema. U Nas może trochę Pique, Busquets, Alba, Suarez

18

@ProMILs A ciekawe kiedy Ty że to jest Roque a nie Ruque

1

@Luciano99 Głos rozsądku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?