Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 A to nawet nie wiedziałem że nam Robercika hitlerowcy tak wypychali, stąd się wzięło pewnie popularne Lewandisney
1
@ProMILs Też prawie błęda przez słownik zrobiłem xD
1
Pamiętacie zawodników, którzy byli wypychani z klubu bo byli plackami, a potem zamknęli japę kibicom i wzbili się na topowy poziom w danym klubie? Mi pierwsze na myśl przychodzi Benzema. U Nas może trochę Pique, Busquets, Alba, Suarez
18
@ProMILs A ciekawe kiedy Ty że to jest Roque a nie Ruque
1
@Luciano99 Głos rozsądku
4
@Pawel13sz mocne
4
@daniel32778 Psy srające na niebiesko? To musiały się jagód nawpierdzielać
3
@Bartula No jak lubisz kolor gówna to okej, ja tam wolę niebieskie albo zielone
0
@Emhyr Spróbowałyby tylko madryciaki
6
@Survier Każdej, kobitki polowały na owoce, a chłopy na mjenso. A osoby niebinarne polowały na tolerancję
5
@Emhyr Tymczasem rano na socialach los blancos wywiad z Vitorem że Barca się interesowała ale jak tylko wszedł real Madryt to sprawa zamknięta
2
@messi564 Sam bym spróbował kiedyś może moja też będzie chciała kto wie co życie przyniesie xD
1
@Herato Zdecydowanie 14/15
15
@messi564 A co tu sądzić, jak obojgu im to pasuje to proszę bardzo, co to za moda żeby komuś w łóżko zaglądać
0
@Emhyr Myślałem że Inter i Milan trochę bardziej wartościowe
6
Ciekawostka: Wawrinka i Djokovic grali ze sobą aż 27 razy w ciągu całej kariery lecz dopiero pierwszy raz będą ze sobą grać na trawie
1
@KrychaFCB Gdzie panie biedre z żabką zestawiasz, to drugie zwierzę ma ceny bliższe stacji benzynowej
7
@Rust_Cohle Wiedźmin Janusz ze szkoły Żubra
3
@LionelM95 Albo wyrucha wiewiórkę
2
@wasacz Mnie też rozwalają takie analizy po 3 gemach xD
1
@Kgorecki2500 To jak jakiś farmer Cię wkurłi to możesz go pobić i wrzucić pod końską rzyć
1
@FcPortoFan1999 No i teraz całość nabiera sensu
0
@FcPortoFan1999 Ale co to ma wspólnego z nazwą choker xD Choker to jest naszyjnik czy coś
0
@FcPortoFan1999 Btw skąd się wzięło choker
1
@Kondziubarca A nie 69 jak pornero?
0
Co chłopy pograły teraz xD
1
@adamLeo66 No bez kitu na Sabalenke się patrzeć nie da
2
@krol211 Kiedy zgłasza się po Ciebie Floro z hajsem to sprawa jest zamknięta
0
@MesQueUnClub96 Przekonałeś mnie
0
@takisobiektos Ale wtedy też trzeba mieć przynajmniej kilka przełamań tiebreakach więc w sumie to się nie da xD