1

@FcPortoFan1999 A to nawet nie wiedziałem że nam Robercika hitlerowcy tak wypychali, stąd się wzięło pewnie popularne Lewandisney

1

@ProMILs Też prawie błęda przez słownik zrobiłem xD

1

Pamiętacie zawodników, którzy byli wypychani z klubu bo byli plackami, a potem zamknęli japę kibicom i wzbili się na topowy poziom w danym klubie? Mi pierwsze na myśl przychodzi Benzema. U Nas może trochę Pique, Busquets, Alba, Suarez

18

@ProMILs A ciekawe kiedy Ty że to jest Roque a nie Ruque

1

@Luciano99 Głos rozsądku

4

@Pawel13sz mocne

4

@daniel32778 Psy srające na niebiesko? To musiały się jagód nawpierdzielać

3

@Bartula No jak lubisz kolor gówna to okej, ja tam wolę niebieskie albo zielone

0

@Emhyr Spróbowałyby tylko madryciaki

6

@Survier Każdej, kobitki polowały na owoce, a chłopy na mjenso. A osoby niebinarne polowały na tolerancję

5

@Emhyr Tymczasem rano na socialach los blancos wywiad z Vitorem że Barca się interesowała ale jak tylko wszedł real Madryt to sprawa zamknięta

2

@messi564 Sam bym spróbował kiedyś może moja też będzie chciała kto wie co życie przyniesie xD

1

@Herato Zdecydowanie 14/15

15

@messi564 A co tu sądzić, jak obojgu im to pasuje to proszę bardzo, co to za moda żeby komuś w łóżko zaglądać

0

@Emhyr Myślałem że Inter i Milan trochę bardziej wartościowe

6

Ciekawostka: Wawrinka i Djokovic grali ze sobą aż 27 razy w ciągu całej kariery lecz dopiero pierwszy raz będą ze sobą grać na trawie

1

@KrychaFCB Gdzie panie biedre z żabką zestawiasz, to drugie zwierzę ma ceny bliższe stacji benzynowej

7

@Rust_Cohle Wiedźmin Janusz ze szkoły Żubra

3

@LionelM95 Albo wyrucha wiewiórkę

2

@wasacz Mnie też rozwalają takie analizy po 3 gemach xD

1

@Kgorecki2500 To jak jakiś farmer Cię wkurłi to możesz go pobić i wrzucić pod końską rzyć

1

@FcPortoFan1999 No i teraz całość nabiera sensu

0

@FcPortoFan1999 Ale co to ma wspólnego z nazwą choker xD Choker to jest naszyjnik czy coś

0

@FcPortoFan1999 Btw skąd się wzięło choker

1

@Kondziubarca A nie 69 jak pornero?

0

Co chłopy pograły teraz xD

1

@adamLeo66 No bez kitu na Sabalenke się patrzeć nie da

2

@krol211 Kiedy zgłasza się po Ciebie Floro z hajsem to sprawa jest zamknięta

0

@MesQueUnClub96 Przekonałeś mnie

0

@takisobiektos Ale wtedy też trzeba mieć przynajmniej kilka przełamań tiebreakach więc w sumie to się nie da xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?