Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wymiana meczu hah
0
No to Sabcia oficjalnie liderem, gratulacje
1
@PatrychoO Nie no te płaskie, mocne winnery są piękne
3
@PatrychoO Chyba najlepszemu wyjcowi
2
@PatrychoO A to dopiero początek twoich wad
0
Good game well played
0
Dajesz ciotka nie zhurkacz tego
0
@Colon Kogo przepraszasz
1
@Colon Sabka i Jabeur to w sumie chłopy
0
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub96 Tyle ile Djoković od Hurkacza
0
@Popitek12 Promocja na zostanie bezdomnym żulem
0
@MesQueUnClub96 To fakt przepraszam, zapomniałem wspomnieć że ten rekord Steffi dzieli razem z Sereną Williams, więc Iga pobije tą dwójkę, a nie tylko Niemkę
0
@MesQueUnClub96 Nie straci, najpierw pobije rekord 186 tygodni liderowania z rzędu należący do Steffi Graf
0
@MesQueUnClub96 Nie, ponieważ wtedy przerwie passę Igi w liderowaniu, a to nie ma prawa się wydarzyć
3
@ranger3120 Jestem przekonany że mamy też jakieś wady
1
@626 Kurła ale one były pyszne
2
@Bartek_VEB Tyle ile winisjusz czerwonych kartek za pyskowanie
2
@Emhyr Omijanie kontuzji i Barcelona wybierz jedno
3
@ranger3120 I gra dla madrytu ten nasz koleżka
0
@ranger3120 A jak ktoś jest łysy i czarny to papsfaltem
8
@tristan87 Nie lubię Mentzena, ale ten Jadczak to jakiś upośledzony xD
1
@Kamiloza91 Na szczęście nie jest biały to może mniej trochę
19
@norbi77 Złota łopata dla kolegi za odkopanie filmiku sprzed dobrych 15 lat xD
0
@Popitek12 Na wszystkich
4
Komentarz usunięty
0
@sevs Dear John (tyryrym), please Johny please come home
0
@FCB_dimiC Kto wie kto wie
1
@FCB_dimiC Podrośniesz to będziesz wiedział
6
@Medium Jak ja się cieszę że już w to toksyczne gówno nie gram xD