0

Wymiana meczu hah

0

No to Sabcia oficjalnie liderem, gratulacje

1

@PatrychoO Nie no te płaskie, mocne winnery są piękne

3

@PatrychoO Chyba najlepszemu wyjcowi

2

@PatrychoO A to dopiero początek twoich wad

0

Good game well played

0

Dajesz ciotka nie zhurkacz tego

0

@Colon Kogo przepraszasz

1

@Colon Sabka i Jabeur to w sumie chłopy

0

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub96 Tyle ile Djoković od Hurkacza

0

@Popitek12 Promocja na zostanie bezdomnym żulem

0

@MesQueUnClub96 To fakt przepraszam, zapomniałem wspomnieć że ten rekord Steffi dzieli razem z Sereną Williams, więc Iga pobije tą dwójkę, a nie tylko Niemkę

0

@MesQueUnClub96 Nie straci, najpierw pobije rekord 186 tygodni liderowania z rzędu należący do Steffi Graf

0

@MesQueUnClub96 Nie, ponieważ wtedy przerwie passę Igi w liderowaniu, a to nie ma prawa się wydarzyć

3

@ranger3120 Jestem przekonany że mamy też jakieś wady

1

@626 Kurła ale one były pyszne

2

@Bartek_VEB Tyle ile winisjusz czerwonych kartek za pyskowanie

2

@Emhyr Omijanie kontuzji i Barcelona wybierz jedno

3

@ranger3120 I gra dla madrytu ten nasz koleżka

0

@ranger3120 A jak ktoś jest łysy i czarny to papsfaltem

8

@tristan87 Nie lubię Mentzena, ale ten Jadczak to jakiś upośledzony xD

1

@Kamiloza91 Na szczęście nie jest biały to może mniej trochę

19

@norbi77 Złota łopata dla kolegi za odkopanie filmiku sprzed dobrych 15 lat xD

0

@Popitek12 Na wszystkich

4

Komentarz usunięty

0

@sevs Dear John (tyryrym), please Johny please come home

0

@FCB_dimiC Kto wie kto wie

1

@FCB_dimiC Podrośniesz to będziesz wiedział

6

@Medium Jak ja się cieszę że już w to toksyczne gówno nie gram xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?