3

@Criss18Barca Czy Wy jesteście upośledzeni że chcecie za połamamego gościa z rokiem kontraktu wołać 80 baniek? Po co go tu trzymać na siłę przez rok, gdzie i tak opuści pewnie z połowę meczów, brać te ochłapy i arrivederci

0

@Peciak Gundogany i de Jongi to przeczytały i Cię zablokowały

4

@hayek Z drugiej strony to nie jest tak że bierzesz doping i on sam za Ciebie od*ierdala całą robotę, okazanie szacunku dla typa ile musiał znieść i osiągnął to też nie jest robienie z nikogo bohatera. Ja tam go podziwiam, ale jednocześnie należy piętnować nielegalne używane wspomagaczy

0

@hayek Wskaż mi teraz osoby które uważają go za bohatera

10

@Lukikiki Był raz gość który powiedział do elementa "chłopaku", mieszkał na przeciwko cmentarza. Teraz mieszka na przeciwko swojego byłego domu.

3

@Lukikiki Po co wybierać, bierę obie

1

@HighestInTheRoom Papryk generalnie jest sterydofobem i przy okazji niezłym odklejem xD

0

@Firestone Szybko zginie, Perez osobiście go autobusem przejedzie

0

@Trojanek23 Znaczy się sugerować się można, ale w pewnym stopniu i nie wróżyć wyników na koniec sezonu

5

Pomyśleć że niektóre la bambusy płakały po meczu z Arsenalem że cały sezon będziemy grać ujnie, ciekawe czy teraz schowali się do jaskini czy chorągwia powiała w drugą skrajność i liczą teraz na 2 tryplety z rzędu :P

13

Komentarz usunięty

1

@shahman Witam przed kolejnym

1

@KrychaFCB Wyjaśnisz o co chodzi?

2

@Walker To nie są pierogi rosyjskie

3

@MesQueUnClub_87 Najlepsza na kaca jest profilaktyka, czyli podczas chlańska suplementować minerałki i witaminki nie wspominając już o normalnym żarciu

19

@Rust_Cohle Może już południe było

0

@gumaz Po co wybierać jak można na zmianę, raz pukasz jeźdźca a raz pieska

4

@Kgorecki2500 No na szubienicę też czekasz aż cię zwiążą itd. wydaje mi się to bardziej stresujące, a leki podane dożylnie praktycznie odrazu działają, pamiętam jak przed operacją mi wbili uśpienie to nawet nie wiedziałem kiedy mnie odcięło :D Mam nadzieję że nie będziemy musieli tego testować :P

3

@Kgorecki2500 Jak nie stresuje haha, jakby mieli mnie powiesić to bym się wcześniej zesrał z 20 razy, najlepiej zastrzyk i idziesz lulu, no chyba że ktoś ma lęk przed igłą

11

@Kgorecki2500 Szubienica i rozstrzelanie najlepsze? Kolega za dużo się w kowbojów nagrał :P

1

@HighestInTheRoom Sportowo proste że Mbappe, ale ten jego charakterek cwaniaczkowaty i pazerność jednak sprawiłyby że wybrałbym Pedriego

0

@tbas Może z kabaretu wracał i zapomniał się przebrać

0

@masq Bo sobie mądrze zostawił jakąś furtkę gdyby jednak wpadła gruba oferta, a miałby wtedy gorszy okres u Nas, tylko naprawdę mocno przywiązani dają sobie tak chore klauzule jak miliard

0

@Deviler Browara dziennie czasem dwa, rzadko 3 i więcej dopiero jak jest jakaś impreza albo jakieś whisky z Colą wtedy. Po wakacjach ograniczam alko do 2 czy 3 piwka tygodniowo i na sporadycznych imprezach coś więcej

0

@ZiggyStardust Ale żeś to upośledzenie napisał

0

@Kitek1640 Deszczowo i zimno z pojedynczymi okienkami pogodowymi obecnie

0

@Emhyr I sam kontynuujesz tą lawinę kolejnym postem cytując następnego pismaka i tak się bawi La Bamba

0

@LaLigaPD To niezła klauzula

0

@Artysta9 Ale odejdzie za 50 czyli tyle ile ma w klauzuli

1

@partymaker Judaszem i nóż w plecy xD Ładnie słoneczko przygrzało, chciałbym co roku taki nóż dostawać warty 222 melony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?