0

@Kgorecki2500 Po 9 latach jazdy manualem człowiek jak tylko dostaje okazję jechać automatem to jak niebo i ziemia, manual to gówno

0

@LukaszFan Tu Wiedeń, napier*alało jak po*ebane

1

@Culers Jack Daniel's Tennessee Fire

3

@VamosGirl Albo dobry albo do 1500

4

@bartas97 Hector :(

0

@barcafan1789 @Emhyr Jak już to Danzel, ten co piszecie trochę się przypalił

0

@Barca1922 No, ale mimo wszystko do średniaków bym ich nie zaliczył, chociaż nowy sezon pokaże jak to wygląda

5

@Barca1922 Zapominasz synu że City oprócz jednej wydartej LM zdominowało przez lata Premier League, a to jest imo cięższa robota niż wygranie Ligi Mistrzów

0

@PaPo Korzystam, często podpier*alam sąsiadów o zatruwanie środowiska, polecam

1

@PatrychoO Myślałem przez chwilę że Alba w podstawie, a to Allen jakiś xD

2

@MesQueUnClub96 Ty, "Was" z dużej litery chamie

6

@AlexDark00 Ty z Robercikiem w ręku

0

@HighestInTheRoom To nie fejsbuk panie, tu się o zielone nie żebra jak o lajki

1

Czy Wam też cały czas się wyświetla na bambie ta reklama anime z japonką i wiszącą stópką

1

@partymaker A pobierali Ci wodę z kolana igłą? Bo jeśli nie to w tyłku byłeś i stolec widziałeś

1

@Kgorecki2500 Ale wciąż mamy przewagę wiedzy o skutkach, można uniknąć kiedyś tego typu pochopnych powstań wiedząc z czym to się je i że nasze bohaterskie zapędy mogą przynieść gorsze efekty niż jakbyśmy zgodzili się je odłożyć w czasie będąc lepiej zorganizowanym.

0

@Joe_Pesci To że chłop stary, a wstawia dziecinne żarty na poziomie "haha patrz mam 69 lajków"

4

@mrboom Powstańcy dali cenną lekcje na przyszłość, z której mam nadzieję nie będziemy musieli korzystać. Jeśli z perspektywy czasu jesteśmy w stanie ocenić czy się to opłacało czy nie to dlaczego mamy o tym nie mówić? Szacun dla nich że się zbuntowali, ale bądźmy też obiektywni

6

@VamosRakieta Dembele sam na oficjalkę czeka

1

@TheNekro94 No nie wiem, doexpiona młodzież, Gundogan, możliwe że wpadnie Roque już teraz i ktoś jeszcze

1

@HighestInTheRoom No bo to jest zwykły dzień

0

@MarcepanowyKsiaze i cO RoqUe bĘdzIe GrAć nA SKrzYdle? A wiesz co to jest duet napastników i czwórka w pomocy? Boczny obrońca jako wahadłowy w ataku?

1

@JarekS Jak dla mnie zapominasz o najważniejszej kwestii, media lubią pier*olić różne głupoty i nie mamy żadnej pewności czy Dembele zrezygnuje czy też nie zrezygnuje ze swojej działki

3

@Criss18Barca Czy Wy jesteście upośledzeni że chcecie za połamamego gościa z rokiem kontraktu wołać 80 baniek? Po co go tu trzymać na siłę przez rok, gdzie i tak opuści pewnie z połowę meczów, brać te ochłapy i arrivederci

0

@Peciak Gundogany i de Jongi to przeczytały i Cię zablokowały

4

@hayek Z drugiej strony to nie jest tak że bierzesz doping i on sam za Ciebie od*ierdala całą robotę, okazanie szacunku dla typa ile musiał znieść i osiągnął to też nie jest robienie z nikogo bohatera. Ja tam go podziwiam, ale jednocześnie należy piętnować nielegalne używane wspomagaczy

0

@hayek Wskaż mi teraz osoby które uważają go za bohatera

10

@Lukikiki Był raz gość który powiedział do elementa "chłopaku", mieszkał na przeciwko cmentarza. Teraz mieszka na przeciwko swojego byłego domu.

3

@Lukikiki Po co wybierać, bierę obie

1

@HighestInTheRoom Papryk generalnie jest sterydofobem i przy okazji niezłym odklejem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?