Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. Zawsze można zrobić se przerwę od piłki nożnej jeśli tak bardzo się ją przeżywa, że aż zachacza o depresję
1
@DonCarletto Przepraszam, jego krasz kobitki
1
@VegetaPolska Ale jakby As pisał o transferze Twojej kobitki w ręce innego to sam byś przeżywał
1
@XsargerasX Z elementem nie da się inaczej bawić, zawsze jest dobrze
1
@adi7adi8 Standardowo, za niewinność ^^
2
@Azacca Jakie już, wciąż jesteś świeżak z mlekiem pod nosem
1
@KamQiX O siema też dopiero co wróciłem, ach ta niewinność
7
@TR3YWAY Mów za siebie mi nikt do ryja nie pluł, ale ciekawy masz fetysz przyznam
2
@PatriBarca Ale że mu się nie chce to tylko drobny szczegół
3
@lucca87 W porę kolego, tego gówna lepiej nie czytać już od początku okienka, jeszcze idioci udostępniają te tweety z jakimiś tier 3 xD
3
@don'T.R.I.P.e Smerfetką była Shakira, albo Rakitić
0
@TheNekro94 A to oszust element jeden
1
@abram3k Jak element usunie to pisze "komentarz został usunięty" , a jak Ty usuniesz to jest dopisek "przez użytkownika"
4
@Janas11224 To tak jakby powiedzieć że kupiłeś RSke to wybrałeś tylko lans. Świetne miejsce do życia jakim jest Miami i bezstresowa liga to piękna emerytura, pieniążki to tylko jeden z czynników dla których tam polazł
0
@Janas11224 Tak sam pieniądz wybrał no xD Niezła ignorancja
1
@Ukasz Oznaczyłeś całą zbanowaną rodzinkę, lepiej usuń xD
0
@Faro życzę Ci żebyś miał rację
0
@Faro A ja piszę o nabieraniu się jeśli masz problem ze zrozumieniem
1
@Faro Albo jak Ty na pewnego młodzieńca
16
Wiatr na skrzydle xD Chyba kurła szpitalnym jak poje grochówy
3
@Rewolucja123 Co kogo obchodzi że se koszulkę kupisz, jakbyś zadeklarował usunięcie konta to jeszcze w miarę jakieś wydarzenie warte screena
2
@Nazio_87 Powoli to się tworzy koniec okienka i dobrze, bo od tych wysrywów pismackich paździerzy aż głowa boli
1
@macio_944 Czysty Top
4
@Lucerfi Najlepszy w Django i Bękarty Wojny
3
@macio_944 Eksperci z La bamby be like
0
@mkord Ja akurat nic nie oglądałem, ani nie płaciłem, ale żeby robić aferę o jakieś drobne bo se ktoś zapłacił za oglądanie cyrku? xD
0
@mkord No jak 4 dychy dla Ciebie to jakiś majątek żeby nazywać to dymaniem to pozostaje współczuć
2
@partymaker No to mówi że więcej niż Ty
1
@Zawsze_Wierny Nie sądzę żeby Dembele komuś zafundował kontuzję, chyba że kontuzję mózgu
0
@Kgorecki2500 Też mi nie przeszkadzało dopóki stary nie kupił automata i nim jeżdżę czasem xD