Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Tak, na skrzypcach
0
@kamiVeB Pamiętaj że Cori ma 19 lat i też się mocno rozwija, prędzej czy później będzie z Igą wygrywać po wyrównanych bataliach
1
@takisobiektos Iga też zajebiście podkręca tym drugim serwisem
1
@icon3520 Ścieżkę miłości tylko golę
0
@Herato Dawid cofnięta szynka
1
@hayek Ja nie myślę
2
@Pawci023x To pytanie czy stwierdzenie?
0
@Messibestplayerintheworld I cyk wjeżdżają araby
10
@zadafcb No i w końcu napisałeś coś mądrego
0
@MarioVeB! Hola hola, Felix to nie jedyny João na którego czekamy
5
@gumaz Plemnik, który brał doping żeby wygrać wyścig
0
@lukaszbrk Po meczu Legii trochę się błaźnisz pisząc, że już odpadł jak nawet czasu nie doliczyli jeszcze xD
3
@Kuba_1 Niezły fejur, nawet śmieszny
2
Co tam @MarioVeB! skąd to zwątpienie w izi łin greka
0
@MarioVeB! Dlaczego pałasz taką niechęcią do polskich sportowców? Często negatywne komentarze w stosunku do Lewego czy Huberta
0
@MarioVeB! Wygrać może i wygra, ale izi to to nie będzie
3
Przynajmniej se kapitan więcej pogra
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@Barca1922 No widzisz dla Ciebie nie ma różnicy, a obiektywnie jest spora i po to te progi procentowe są ustalane. Masz rację że ludzie są różni, dlatego jak nie czujesz się na siłach żeby jechać to nie jedziesz, nawet wypijając pół browara. Ja również wolę unikać jazdy po alkoholu, ale czasem zdarzy się tak, że po niewielkiej ilości się wsiada, wtedy dmucham w alkomat i jadę mieszcząc się w limicie i zachowując rozsądek na drodze
2
@Barca1922 No to czemu mówisz że nie ma różnicy czy jest 0.22 czy 1.52 xD
14
@Barca1922 Jazda półgodziny/godzina po browarze nie czyni Cię jeszcze pijanym. W takiej Austrii chociażby to norma i nikt nie płacze tam z tak błachego powodu, ale taki systemowiec jak Ty najchętniej zakazałby wszystkiego do zera, przyznam Ci rację z tym ostatnim zdaniem ;)
16
@Kgorecki2500 @dv7wisnia @Barca1922 Jeździ się, w wielu krajach masz do 0,5 nawet legalnie. Ale jak jesteś picza nie kierowca to nawet po bezalkoholowym nie siadaj
2
@BordowyPtak Przeważnie o 20km/h więcej niż znak mówi, chyba że są gorsze warunki, albo miejsce często kontrolowane przez niebieskich to mniej
0
@Faro Za miłość do klubu nie można wiecznie dostawać pierwszego składu. Gość jest paździerzem po kilku operacjach i zachowawczym leczeniu na kolano, obudź się i przestań na siłę typa tu zatrzymywać, bo jak tylko pojawi się dobra oferta to należy chłopaka spakować do walizki i cieszyć się pieniążkiem
1
@Kozinho. Zawsze można zrobić se przerwę od piłki nożnej jeśli tak bardzo się ją przeżywa, że aż zachacza o depresję
1
@DonCarletto Przepraszam, jego krasz kobitki
1
@VegetaPolska Ale jakby As pisał o transferze Twojej kobitki w ręce innego to sam byś przeżywał
1
@XsargerasX Z elementem nie da się inaczej bawić, zawsze jest dobrze
1
@adi7adi8 Standardowo, za niewinność ^^