2

@Rust_Cohle Ta chyba żul belingham

4

@okiemtypera_lucaxx95 Jak ktoś nic nie pamięta, rzyga i boli go głowa po alko to nie umie pić tylko wlewa w siebie jak zwyczajny żul

3

@MesQueUnClub96 Villarreal nie jest potencjalnym spadkowiczem

3

@Joe_Pesci Największą konkurencją dla Lewusa jest on sam

4

@Wierecoorva Czekamy aż policeman podrośnie

0

@Sulimo Czeka Sulimo do Niedzieli i w niedzielę c*uj go strzeli

1

@Bartula Przecież u Nas Belingham by grał na stoperze

3

@Rust_Cohle No zawsze mnie rozwalał ten argument, "on jest z wysp, a wyspiarze nie potrafią grać w La Liga, następny proszę"

0

@tbas brawo możesz być z siebie dumny

1

@kubapan8 No w*ebał mu się w nogi całkiem mocno co tu dużo mówić xD

1

@Sulimo Patrząc na to jak Bamba płacze o belki to chyba skoki xD

2

@Criss18Barca Wodogłowie

1

@Pawci023x Na korcie i po za kortem czyli to drugie obejmuje kontrakty

2

@Encore Nieźle to Radukanu wyciąga mimo grania paździerzu xD

2

@Culers Według La bamby nie, według notatnika tak. I tak dzień po dniu tak się dzieje życia cud

0

@Rust_Cohle I na końcu przytulasy z ziomeczkami

2

@FcPortoFan1999 Fakt, obraza dla San Marino

4

@fenix1983 Polską to bym umieścił gdzieś obok San marino

2

Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz jest nagroda pół miliona euro dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Florentino Perez wiedział o przekrętach

1

@mekston No jest tak prawda

0

@Barca-Messi10 Dlatego poziomem przeganiają mls

1

@MarioVeB! Czyli można się spodziewać że słoneczko znowu przygrzeje

2

@mekston Spoko tylko inne kluby w Arabi też się mocno wzmocniły, w Mlsie kto zrobił skok jakościowy podobny do Miami?

2

@mekston Na start dostał swoich amigosów z Barcy, z którymi się zajebiście rozumiał na boisku, od kiedy przyszedł Miami magicznie zaczęło wygrywać mecz po meczu wątpię że to jest łatwiejsze xD

2

@Barca-Messi10 Następny z Messim w nicku odklejony xD

2

@MESSIah16 Messi w lidze gorszej niż wielbłądzia ma jeszcze większe szanse

6

0

@ranger3120 Connery i Brosnan

0

@Krzysztof1987 Christensena i de Jonga dałbym na małych kursach

1

@ChampionLW I przede wszystkim na dzikiego trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?