Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle Ta chyba żul belingham
4
@okiemtypera_lucaxx95 Jak ktoś nic nie pamięta, rzyga i boli go głowa po alko to nie umie pić tylko wlewa w siebie jak zwyczajny żul
3
@MesQueUnClub96 Villarreal nie jest potencjalnym spadkowiczem
3
@Joe_Pesci Największą konkurencją dla Lewusa jest on sam
4
@Wierecoorva Czekamy aż policeman podrośnie
0
@Sulimo Czeka Sulimo do Niedzieli i w niedzielę c*uj go strzeli
1
@Bartula Przecież u Nas Belingham by grał na stoperze
3
@Rust_Cohle No zawsze mnie rozwalał ten argument, "on jest z wysp, a wyspiarze nie potrafią grać w La Liga, następny proszę"
0
@tbas brawo możesz być z siebie dumny
1
@kubapan8 No w*ebał mu się w nogi całkiem mocno co tu dużo mówić xD
1
@Sulimo Patrząc na to jak Bamba płacze o belki to chyba skoki xD
2
@Criss18Barca Wodogłowie
1
@Pawci023x Na korcie i po za kortem czyli to drugie obejmuje kontrakty
2
@Encore Nieźle to Radukanu wyciąga mimo grania paździerzu xD
2
@Culers Według La bamby nie, według notatnika tak. I tak dzień po dniu tak się dzieje życia cud
0
@Rust_Cohle I na końcu przytulasy z ziomeczkami
2
@FcPortoFan1999 Fakt, obraza dla San Marino
4
@fenix1983 Polską to bym umieścił gdzieś obok San marino
2
Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz jest nagroda pół miliona euro dla człowieka, który wskaże cień dowodu, że Florentino Perez wiedział o przekrętach
1
@mekston No jest tak prawda
0
@Barca-Messi10 Dlatego poziomem przeganiają mls
1
@MarioVeB! Czyli można się spodziewać że słoneczko znowu przygrzeje
2
@mekston Spoko tylko inne kluby w Arabi też się mocno wzmocniły, w Mlsie kto zrobił skok jakościowy podobny do Miami?
2
@mekston Na start dostał swoich amigosów z Barcy, z którymi się zajebiście rozumiał na boisku, od kiedy przyszedł Miami magicznie zaczęło wygrywać mecz po meczu wątpię że to jest łatwiejsze xD
2
@Barca-Messi10 Następny z Messim w nicku odklejony xD
2
@MESSIah16 Messi w lidze gorszej niż wielbłądzia ma jeszcze większe szanse
6
Punkt siedzenia
https://zapodaj.net/plik-zvSku1JxzM
0
@ranger3120 Connery i Brosnan
0
@Krzysztof1987 Christensena i de Jonga dałbym na małych kursach
1
@ChampionLW I przede wszystkim na dzikiego trenera