4

Fajnie że puszczają w TV trening Igi i nawet wpuszczają widownię

0

@Firestone Płaczesz tak jakbyśmy go kupili

8

Komentarz usunięty

13

@Seledynowy Jak potrafił się kopnąć w czoło to znaczy że jest bardzo mobilny w stawie biodrowym i kolanowym, przyda się

15

@Kuba_1 No i dobrze może skończy się robienie sensacji o głupie numerki

0

@Lucerfi Po munsienach, madrycioki już się znudziły

0

@MesQueUnClub96 Jak nie jak przegrał

2

@FcPortoFan1999 Nazwa choroby to Loservid 19

3

@626 Zależy od formy poszczególnych graczy, może być średni, może być dobry

2

@qbuteq optymizm

2

Komentarz usunięty

1

@Czarek01 The last of us 2, Read Dead Redemption 2, obie mają zajebiste grafiki

0

@Criss18Barca Berlin najlepszy

0

@Transu96 ma rację!

0

Leegia Warszawa to najlepszy klub kto nie wieerzy..

0

@Vhaeraun Przed Wielkanocą się sprząta i stąd się wzięły memy
https://zapodaj.net/plik-Gcryyrfk2e

5

@Albatros Już samo drugie miejsce będzie lekkim powodem do wstydu, ale awans do pucharowej LM to minimum

1

@Vhaeraun Co to za bzdury że niby faceci okien nie myją, nawet pan Jezusek jest licencjonowanym kontrolerem połysku szyby na parę dni tuż przed zmartwychwstaniem

1

Komentarz usunięty

0

@Transu96 Ujdzie, ale w porównaniu do dema to i tak nieźle

0

@Dankho94isback Nie inaczej

0

@Dankho94isback Albo biedni

1

Wytłumaczyłby ktoś dlaczego nie mogliśmy grać np z Interem czy Unionem?

1

@Encore A z F to niby nie? :D

0

Laporta widzę nieźle posmarował, ale swoją drogą grupa F zajebiście mocarna

1

Czemu nie mogliśmy być z Milanem co to za dziwne zasady xD I czym się różnią te czerwone od niebieskich pól

0

@Recha_0684 No skoro Cię denerwują te kabarety przed losowaniem to czyja wina że je oglądasz xD Ja zawsze odpalam pół godziny po czasie żeby przegapić cyrk

0

@Recha_0684 Sam jesteś sobie winny, losowania zawsze się odpala pół godziny po rozpoczęciu ceremonii

1

0

@Barcabarca3562157 Pele, Messi, Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?