Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fajnie że puszczają w TV trening Igi i nawet wpuszczają widownię
0
@Firestone Płaczesz tak jakbyśmy go kupili
8
Komentarz usunięty
13
@Seledynowy Jak potrafił się kopnąć w czoło to znaczy że jest bardzo mobilny w stawie biodrowym i kolanowym, przyda się
15
@Kuba_1 No i dobrze może skończy się robienie sensacji o głupie numerki
0
@Lucerfi Po munsienach, madrycioki już się znudziły
0
@MesQueUnClub96 Jak nie jak przegrał
2
@FcPortoFan1999 Nazwa choroby to Loservid 19
3
@626 Zależy od formy poszczególnych graczy, może być średni, może być dobry
2
@qbuteq optymizm
2
Komentarz usunięty
1
@Czarek01 The last of us 2, Read Dead Redemption 2, obie mają zajebiste grafiki
0
@Criss18Barca Berlin najlepszy
0
@Transu96 ma rację!
0
Leegia Warszawa to najlepszy klub kto nie wieerzy..
0
@Vhaeraun Przed Wielkanocą się sprząta i stąd się wzięły memy
https://zapodaj.net/plik-Gcryyrfk2e
5
@Albatros Już samo drugie miejsce będzie lekkim powodem do wstydu, ale awans do pucharowej LM to minimum
1
@Vhaeraun Co to za bzdury że niby faceci okien nie myją, nawet pan Jezusek jest licencjonowanym kontrolerem połysku szyby na parę dni tuż przed zmartwychwstaniem
1
Komentarz usunięty
0
@Transu96 Ujdzie, ale w porównaniu do dema to i tak nieźle
0
@Dankho94isback Nie inaczej
0
@Dankho94isback Albo biedni
1
Wytłumaczyłby ktoś dlaczego nie mogliśmy grać np z Interem czy Unionem?
1
@Encore A z F to niby nie? :D
0
Laporta widzę nieźle posmarował, ale swoją drogą grupa F zajebiście mocarna
1
Czemu nie mogliśmy być z Milanem co to za dziwne zasady xD I czym się różnią te czerwone od niebieskich pól
0
@Recha_0684 No skoro Cię denerwują te kabarety przed losowaniem to czyja wina że je oglądasz xD Ja zawsze odpalam pół godziny po czasie żeby przegapić cyrk
0
@Recha_0684 Sam jesteś sobie winny, losowania zawsze się odpala pół godziny po rozpoczęciu ceremonii
1
@OnlyCules Tak
0
@Barcabarca3562157 Pele, Messi, Messi