Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Deviler Też tak uważam, co sezon zresztą więc kiedyś się trafi
0
@arasz1819 La bamba jak podłapie temat to nie ma zmiłuj
3
@pt9 Na szczęście rimejk Goticzka się tworzy, nowe Wiedźminy tak samo
18
@DonMatteo901 A Tyskie, które reklamują nie miało czasem hasła "przejdźmy na Ty?" xD Szkoda że gość mu tak nie zripostował
1
@Pressinho Na 150 odrazu
4
Ale się pogoda zbugowała w Małopolsce, cały tydzień słońce ma być xD
1
@Isso89 Fajna jest, współczuję jak komuś nie podchodzi, muszę kinówke tylko nadrobić
0
@barteq Ostrożnie bo tu zaraz cię zjedzą że jak możesz superke oglądać
9
@Krzychuu_77 Aż się boję wchodzić na apke mbanku xD
0
@VegetaPolska To musi być jakaś zwykła sztuczka, Mr Satan i tak go poskłada
1
@Pawlak1992 Jedno z lepszych anime, więc manga zapewne również, nawet się nie zastanawiaj tylko odpalaj
7
@MesQueUnClub_87 Takie sytuacje że Ci się zaleje smartfon to spora rzadkość, chyba że nie wiem chodzisz z telefonem pływać albo jesteś po prostu kaleką :D O wiele bardziej funkcjonalne byłoby mieć spowrotem dostęp do baterii jak w starych telefonach, po za tym uważam że znajdą na to jakiś złoty środek
0
@Sergio_Devils Dziwi Cię to? Tu jest taki sam płacz jak madryciakom dadzą karnego, wszyscy siebie warci xD
3
Mecz do zapomnienia, trenować chłopy bo inaczej będzie ujnia
1
@Comfortable_ Posta to se każdy napisać umie, trza było postawić hajs na karniaczka Robercika
0
@Pjoter_97 No jak dla Ciebie to był faul na czerwo to ok xD
2
Przekręcili Osasunę imo, ale dobrze warto płacić Negreirze
0
Komentarz usunięty
7
To był strzał xD
1
Xavi miej jaja i Polaka ściągnij
4
Przydałby się teraz Ferran za Lewusa i Cancelo za Roberto, później może Felix za Gaviego
1
Opłacało się kupić tego Negreire
0
Roberto placku podsumowałes siexD
2
@Roobo Najlepszy argument o tym że mu psychę spali xDD Psycholodzy kurła się znaleźli co mają z nim kontakt na co dzień
0
@Barcaa12 Pozostaje mu życzyć smacznego
2
@pioz123 Najwięcej krzyczą Ci co wy**erdalali Ferrana po zakończeniu sezonu xD
2
@VamosRakieta O minutę za dużo, też spadam xD
1
@Transu96 To nie Fifa że z miejsca chłop ma jedenastkę, przecież on ledwo jeden trening zrobił xD
8
@Technik Jest ktoś gorszy, upośledzeni kibice którzy zarażają ujowym nastawieniem do meczu przez narzekanie na skład
1
@PatrykBarca Nie no aż tak naiwnym chyba nie można być żeby myśleć że Cancelo wyjdzie dziś w podstawie