6

@Deviler Też tak uważam, co sezon zresztą więc kiedyś się trafi

0

@arasz1819 La bamba jak podłapie temat to nie ma zmiłuj

3

@pt9 Na szczęście rimejk Goticzka się tworzy, nowe Wiedźminy tak samo

18

@DonMatteo901 A Tyskie, które reklamują nie miało czasem hasła "przejdźmy na Ty?" xD Szkoda że gość mu tak nie zripostował

1

@Pressinho Na 150 odrazu

4

Ale się pogoda zbugowała w Małopolsce, cały tydzień słońce ma być xD

1

@Isso89 Fajna jest, współczuję jak komuś nie podchodzi, muszę kinówke tylko nadrobić

0

@barteq Ostrożnie bo tu zaraz cię zjedzą że jak możesz superke oglądać

9

@Krzychuu_77 Aż się boję wchodzić na apke mbanku xD

0

@VegetaPolska To musi być jakaś zwykła sztuczka, Mr Satan i tak go poskłada

1

@Pawlak1992 Jedno z lepszych anime, więc manga zapewne również, nawet się nie zastanawiaj tylko odpalaj

7

@MesQueUnClub_87 Takie sytuacje że Ci się zaleje smartfon to spora rzadkość, chyba że nie wiem chodzisz z telefonem pływać albo jesteś po prostu kaleką :D O wiele bardziej funkcjonalne byłoby mieć spowrotem dostęp do baterii jak w starych telefonach, po za tym uważam że znajdą na to jakiś złoty środek

0

@Sergio_Devils Dziwi Cię to? Tu jest taki sam płacz jak madryciakom dadzą karnego, wszyscy siebie warci xD

3

Mecz do zapomnienia, trenować chłopy bo inaczej będzie ujnia

1

@Comfortable_ Posta to se każdy napisać umie, trza było postawić hajs na karniaczka Robercika

0

@Pjoter_97 No jak dla Ciebie to był faul na czerwo to ok xD

2

Przekręcili Osasunę imo, ale dobrze warto płacić Negreirze

0

Komentarz usunięty

7

To był strzał xD

1

Xavi miej jaja i Polaka ściągnij

4

Przydałby się teraz Ferran za Lewusa i Cancelo za Roberto, później może Felix za Gaviego

1

Opłacało się kupić tego Negreire

0

Roberto placku podsumowałes siexD

2

@Roobo Najlepszy argument o tym że mu psychę spali xDD Psycholodzy kurła się znaleźli co mają z nim kontakt na co dzień

0

@Barcaa12 Pozostaje mu życzyć smacznego

2

@pioz123 Najwięcej krzyczą Ci co wy**erdalali Ferrana po zakończeniu sezonu xD

2

@VamosRakieta O minutę za dużo, też spadam xD

1

@Transu96 To nie Fifa że z miejsca chłop ma jedenastkę, przecież on ledwo jeden trening zrobił xD

8

@Technik Jest ktoś gorszy, upośledzeni kibice którzy zarażają ujowym nastawieniem do meczu przez narzekanie na skład

1

@PatrykBarca Nie no aż tak naiwnym chyba nie można być żeby myśleć że Cancelo wyjdzie dziś w podstawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?