Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
2
@BarcaaVEB Nie rozumiem co masz do rtęci, przy odpowiedniej dawce organizm jest w stanie lepiej wyczuwać temperaturę otoczenia, ja doszedłem do takiego poziomu że jak na coś spojrzę to już wiem że jest gorące, na przykład laseczki na ulicy
2
@Kluivert_P Jak pomidor to musi wlecieć bazylia
1
@AssisMoreira Takie bzdety mogą tylko gadać kibice sukcesu, piłeczka po prostu jest najbardziej popularnym sportem na świecie i u Nas nie jest wyjątkiem
3
@MesQueUnClub96 Za takie frazesy dostaje premie od arabów i jednocześnie wbija szpilkę w paryżan, taka odklejka to nie odklejka
0
@MessiForeverTheBest Jak sobie chcesz :/
0
@MessiForeverTheBest Nie uważam się za jakiegoś fanatycznego patriotę tylko moim zdaniem trochę żałośnie wygląda robienie z barw narodowych ściery i kolorowania ich tęczą tylko po to żeby ludzi pow*urwiać. Imo nie jesteś lepszy niż ten typek ze swastyką na avku, z tą różnicą że element wspiera lgbt i nie wlepia banów
3
@MessiForeverTheBest Bardziej idiotyczną koncepcją jest chyba tylko ustawienie sobie tęczy na profilowe i profanowanie symboli narodowych
2
@Bulbulator Ja używałem, dzięki temu aktywował mi się termometr w oczach
0
@CZAJUN_119 Tak sam Robert przyznał
7
Komentarz usunięty
1
@Bulbazaur17 Bo to jest biała kawa czyli lepsza
4
Co za tumany realizują Blok Ekipę na Comedy Central, puszczają kilka odcinków z rzędu, ale całkiem losowo, a trafiają się takie które mają swoją kontynuację to zamiast jeden po drugim lecieć to postanowili mieszankę odwalić
0
@Pedri16Future No na stadionie jednak inna atmosfera
6
Borek w tym TVP wydaje się być spoko gościem, czyli dopiero jak się na*ebie to mu odwala xD
1
@Emhyr Jakbym traktował ją serio to by mnie tu nie było bo bym się z*ebał z mostu
0
@Emhyr No spoko pijany pseudo ekspert hejtuje piłkarzy i wali populizmy, a ludzie się do tego tasują xD Tak jakbym typowego starego po meczu słuchał
0
@Emhyr Przecież kowal swoją żałosnością przebija tych patałachów kilkukrotnie
3
@TheNekro94 I by się okazało że to Messiemu założył bo pomylił karypla z gówniakiem
0
Dobrze przyda się na takie przełamanie ładny gol, tylko żeby to nie był wypadek przy pracy xD
0
Rozkręca się maszyna
0
W środek Robercik na wszelki wypadek
4
Robercik nie strzelaj kurwa
1
To już nawet nie jest śmieszne, przykre w chuj
0
Niesamowite to jest
0
@MessiForeverTheBest Xavi nie ma.. znaczy się Santos nie ma jaj żeby zdjąć Lewusa
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie napijmy się kurwa bo na trzeźwo nie idzie
0
@szkudi7 Bo idiota kamiński boi się szewca przedryblować
0
Piękna kontra xD
1
@Roobo Przecież oni powinni ich ku*wa bez trenera o*ebać 4 0 xD