- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
15
Świeże pomidorki podsmażone na oliwie i dużej ilości czosnku - później chwile podduszone i zblendowane. Zioła, przyprawy, Granda Padano i łyżka Cream fresh. Taki prosty obiad, a smakuje fenomenalnie!
https://zapodaj.net/images/d22b2d0f84cd7.jpg
https://zapodaj.net/images/c6832897598bc.jpg
@pioz123 @MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @Lionel_Messi10 @IronSanHybrid @Krzysztof1987
1
@Kluivert_P Meh... nie lubię pomidorów :P
4
@Kgorecki2500 świeży pomidor kojarzę jako jeden ze smakow dzieciństwa. Byl ogród i folie z warzywami. W każdym momencie można bylo tam pójść i sobie szamać świeże warzywa prosto z krzaka. :)
2
@Kluivert_P Jak pomidor to musi wlecieć bazylia
2
@Mario96w zdecydowanie. Niestety nie ma w domu, a po sama bazylie średnio mi sie chce do sklepu iść. :)
2
@Kluivert_P kreweteczka na czubeczku i już wszystko w porzadeczku
2
@Kluivert_P ale że tak bez mięsa albo krewetek? :)
2
@pioz123 za duzo miesa ostatnio jedliśmy:)
1
@Kluivert_P Kozak obiadek mordko, u mnie Rosołek wjechał na rozgrzanie, bez drugiego dania bo jakoś nie chce mi się gotować bo jest strasznie duszno na dworze. ;-)
1
@Kluivert_P Jutro będzie gotowane Spaghetti to wrzucę tutaj fotki, tak myślałem czy nie dodać sobie do Spaghetti papryczek ostrych dla podbicia smaku ;D
1
@Lionel_Messi10 a Tobie zimno, że rosołem się grzejesz? :D
1
@pioz123 Niet ale na kaca jak złoto siadł haha ;D chodziło mi o rozgrzanie kiszek xD
0
@Kluivert_P Ja ostatnio dostałem kilka słoików pulpy pomidorowej od Włocha bo był u siebie w Weronie i jego mama tam robi z pomidorów Pelati. Całkowicie inna jazda, jeśli chodzi o sos do spaghetti czy nawet zwykłą zupę pomidorową.