Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca1922 Przecież napisałeś że chodzi o prime więc co ma szpital do tego :D Sezon 2014/15 Neymar też sam mecze ciągnął pod nieobecność Messiego, piłkarsko dawali podobną jakość swoim drużynom, ale Neymar do tego był bardziej widowiskowy
1
@Barca1922 Do Neymara z prime jeszcze mu trochę brakuje imo, znaczy się Neymar dodatkowo był bardziej widowiskowy przy tym co robił
5
@Barca1922 Neymar za Mbappe
0
@kulek22 To przez więzienną dietę
2
@Messibestplayerintheworld Nico dzisiaj kozak na lewym
1
@PIWOSZ89 A co było bodźcem że zdecydował się dopiero po 40 latach xD
3
@FutbolFan Easy
0
@Danny Gaucho Nabrałem się jak Vegeta na tindera
4
Gdzie można oglądnąć ta bramkę Yamala bo szukam na YouTube to jakieś boty wstawiają mecze w Fifę pod szyldem gola Yamala xD
1
@Faro Nie sądzę
1
@Faro No i sam sobie odpowiedziałeś, Yamal jest lepszy niż Fati
3
@Rust_Cohle On ma po Lucku
1
@Rewolucja123 Ania do ocierania
6
@Patrykl145 Rtęciofoby jesteście i tyle
4
Komentarz usunięty
2
@BarcaaVEB Nie rozumiem co masz do rtęci, przy odpowiedniej dawce organizm jest w stanie lepiej wyczuwać temperaturę otoczenia, ja doszedłem do takiego poziomu że jak na coś spojrzę to już wiem że jest gorące, na przykład laseczki na ulicy
2
@Kluivert_P Jak pomidor to musi wlecieć bazylia
1
@AssisMoreira Takie bzdety mogą tylko gadać kibice sukcesu, piłeczka po prostu jest najbardziej popularnym sportem na świecie i u Nas nie jest wyjątkiem
3
@MesQueUnClub96 Za takie frazesy dostaje premie od arabów i jednocześnie wbija szpilkę w paryżan, taka odklejka to nie odklejka
0
@MessiForeverTheBest Jak sobie chcesz :/
0
@MessiForeverTheBest Nie uważam się za jakiegoś fanatycznego patriotę tylko moim zdaniem trochę żałośnie wygląda robienie z barw narodowych ściery i kolorowania ich tęczą tylko po to żeby ludzi pow*urwiać. Imo nie jesteś lepszy niż ten typek ze swastyką na avku, z tą różnicą że element wspiera lgbt i nie wlepia banów
3
@MessiForeverTheBest Bardziej idiotyczną koncepcją jest chyba tylko ustawienie sobie tęczy na profilowe i profanowanie symboli narodowych
2
@Bulbulator Ja używałem, dzięki temu aktywował mi się termometr w oczach
0
@CZAJUN_119 Tak sam Robert przyznał
7
Komentarz usunięty
1
@Bulbazaur17 Bo to jest biała kawa czyli lepsza
4
Co za tumany realizują Blok Ekipę na Comedy Central, puszczają kilka odcinków z rzędu, ale całkiem losowo, a trafiają się takie które mają swoją kontynuację to zamiast jeden po drugim lecieć to postanowili mieszankę odwalić
0
@Pedri16Future No na stadionie jednak inna atmosfera
6
Borek w tym TVP wydaje się być spoko gościem, czyli dopiero jak się na*ebie to mu odwala xD
1
@Emhyr Jakbym traktował ją serio to by mnie tu nie było bo bym się z*ebał z mostu