1

@Barca1922 Przecież napisałeś że chodzi o prime więc co ma szpital do tego :D Sezon 2014/15 Neymar też sam mecze ciągnął pod nieobecność Messiego, piłkarsko dawali podobną jakość swoim drużynom, ale Neymar do tego był bardziej widowiskowy

1

@Barca1922 Do Neymara z prime jeszcze mu trochę brakuje imo, znaczy się Neymar dodatkowo był bardziej widowiskowy przy tym co robił

5

@Barca1922 Neymar za Mbappe

0

@kulek22 To przez więzienną dietę

2

@Messibestplayerintheworld Nico dzisiaj kozak na lewym

1

@PIWOSZ89 A co było bodźcem że zdecydował się dopiero po 40 latach xD

3

@FutbolFan Easy

0

@Danny Gaucho Nabrałem się jak Vegeta na tindera

4

Gdzie można oglądnąć ta bramkę Yamala bo szukam na YouTube to jakieś boty wstawiają mecze w Fifę pod szyldem gola Yamala xD

1

@Faro Nie sądzę

1

@Faro No i sam sobie odpowiedziałeś, Yamal jest lepszy niż Fati

3

@Rust_Cohle On ma po Lucku

1

@Rewolucja123 Ania do ocierania

6

@Patrykl145 Rtęciofoby jesteście i tyle

4

Komentarz usunięty

2

@BarcaaVEB Nie rozumiem co masz do rtęci, przy odpowiedniej dawce organizm jest w stanie lepiej wyczuwać temperaturę otoczenia, ja doszedłem do takiego poziomu że jak na coś spojrzę to już wiem że jest gorące, na przykład laseczki na ulicy

2

@Kluivert_P Jak pomidor to musi wlecieć bazylia

1

@AssisMoreira Takie bzdety mogą tylko gadać kibice sukcesu, piłeczka po prostu jest najbardziej popularnym sportem na świecie i u Nas nie jest wyjątkiem

3

@MesQueUnClub96 Za takie frazesy dostaje premie od arabów i jednocześnie wbija szpilkę w paryżan, taka odklejka to nie odklejka

0

@MessiForeverTheBest Jak sobie chcesz :/

0

@MessiForeverTheBest Nie uważam się za jakiegoś fanatycznego patriotę tylko moim zdaniem trochę żałośnie wygląda robienie z barw narodowych ściery i kolorowania ich tęczą tylko po to żeby ludzi pow*urwiać. Imo nie jesteś lepszy niż ten typek ze swastyką na avku, z tą różnicą że element wspiera lgbt i nie wlepia banów

3

@MessiForeverTheBest Bardziej idiotyczną koncepcją jest chyba tylko ustawienie sobie tęczy na profilowe i profanowanie symboli narodowych

2

@Bulbulator Ja używałem, dzięki temu aktywował mi się termometr w oczach

0

@CZAJUN_119 Tak sam Robert przyznał

7

Komentarz usunięty

1

@Bulbazaur17 Bo to jest biała kawa czyli lepsza

4

Co za tumany realizują Blok Ekipę na Comedy Central, puszczają kilka odcinków z rzędu, ale całkiem losowo, a trafiają się takie które mają swoją kontynuację to zamiast jeden po drugim lecieć to postanowili mieszankę odwalić

0

@Pedri16Future No na stadionie jednak inna atmosfera

6

Borek w tym TVP wydaje się być spoko gościem, czyli dopiero jak się na*ebie to mu odwala xD

1

@Emhyr Jakbym traktował ją serio to by mnie tu nie było bo bym się z*ebał z mostu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?