1

Xavineta wyjaśnia płaczków, oby coraz lepsza forma siedziała

2

@Sulimo Przecież on trolluje Alexa z tym Haalandem, serio ktoś jeszcze bierze to na poważnie? xD

0

@tristan87 To i tak komplement

4

Haha ludzie wolą oglądać jak guwniarze balona odbijają przez siatkę niż Xaviniete

2

@CriminalFCB To nie jest medycyna naturalna tylko naturalne robienie ludzi w uja i naciąganie na kasę.

0

@Janas11224 Looserpool, You'll never win anything

2

@AFA90 Czy ja wiem czy słaba, na pewno nie tak dobra jak pierwsze 2, ale i tak ciekawie się ogląda

3

@Rl9k1nG Serial który się nie starzeje, warto

0

@Bogan Zgadza się, liczyłem że chociaż z PSG coś zgarnie po za hajsem

1

@P33ck Mi w sumie tylko Lucho szkoda

2

@SelloutCrowd I jeszcze munsieny nie wygrały

13

@DragonxNF Wyobraziłem se jak w taksówie każdy klient mi klaszcze po skończonym kursie, trochę cringe jednak xD Tak jakby dla kogoś kto pracuje w zawodzie jazda samochodem, pilotowanie samolotu było jakimś wyczynem

2

@Tom0VeB Ludzie oraz ludzie

1

@Sulimo Ej całkiem fajnie to brzmi przyjrzę się temu

3

@kuz Uj nas to obchodzi w sumie z kim se gość jest

1

Komentarz usunięty

5

@adi7adi8 Przecież to jest taki Kohel twitterowy, tylko że nasz liwerpurzak zamiast hajsu dostaje herby i miłość od elementa

0

@Kamiloza91 Od 2011 w sumie wkurzyło mnie tylko odejście Neymara i Messiego, więc nie pomijam

0

@Faro Ja w sumie jak wsiadam w samolot to staram sobie wierzyć że to jest właśnie w c*uj bezpieczny środek transportu i problemu nie ma, może przez to też że nigdy koło okna nie siedziałem, ciekaw jestem jakbym tam zareagował :D Natomiast pamiętam jak na bungee skakałem to dość długo mi zajęło żeby się przełamać, po prostu organizm nie chciał zaufać temu procederowi hah, ale chętnie to powtórzę i jakiś skok ze spadochronem może też

1

@Crashynski Użyj Mangekyo Sharingana na Xavim i każ mu rekina wpuścić

1

@Faro Chodzę po górach sporo i mimo iż odpala mi się trochę lęk wysokości i adrenalina na większych ekspozycjach to mimo to ciągnie mnie żeby iść i to przełamywać co skutkuje właśnie oswajaniem się każdego razu, więc ktoś by mógł powiedzieć że nie mam lęku wysokości, ale to nie prawda, dużo zależy właśnie od podejścia i doświadczenia. Spróbuj może poczytać o tym trochę więcej, o lękach związanych z lataniem, bo szkoda odmawiać sobie tak funkcjonalnej rzeczy jak podróż samolotem, na wakacje autem gdzieś dalej to bym się zesrał z nudów, a nie dojechał, mimo że z zawodu teoretycznie kierowca :D

4

@Faro Każdy człowiek ma lęk wysokości, da się go oswajać trochę i przełamywać

1

@koksik2700 Ale bym ją klapkiem poczęstował chętnie

4

@FcPortoFan1999 Taki z Ciebie fan właśnie , chorągwia zwyczajna

3

@TR3YWAY Toż to real madryt i ich nieumyty ptak

1

@FcPortoFan1999 Haha doktor Czesław Basen

1

@TheNekro94 Brakuje tylko żużla

7

@_barti Proste że wymęczona Xavinieta

14

@MesQueUnClub96 Gdyby Kohel 14 lat temu założył kondoma to byłby najwspanialszy rok w historii

0

@Barcaa12 Tyś jest slowak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?