Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Wyjaśnij ktoś o co się rozchodzi xD
0
@KamQiX A zmienili że można używać kamerę z trzeciej osoby?
6
@Faro Jak już nawet Ty go chcesz zmieniać to znaczy że jest źle
0
Komentarz usunięty
4
@Szklaner I jadł majonez winiary
1
@TR3YWAY Żarcik, kojarzę tą zasadę bo czytałem kiedyś reguły oddawania krwi to jest tam cała taka litania, tatuaż chyba też dyskwalifikował, ale już nie pamiętam
0
@TR3YWAY Cóż za subtelny sposób żeby się pochwalić bambie że się zamoczyło skuna, gratuluję
11
@Lionel_Messi10 Messi przeszedł piłkę nożną to teraz leci odebrać tytuły Djokoviciowi
2
@Kidd Mniemam iż bycie cuckoldem
0
@pt9 No nie wiem jak dla mnie munsieny grają zajebiście, fart anglików że nie wyłapali tam wyniku jak my
4
@karolszymek Dekoracyjny Winiary jak sama nazwa wskazuje służy do dekoracji, a ludzie to gjuwno jedzą lol xD
0
@Veysel Będziemy go wypożyczać do usranej śmierci
0
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub96 We don't talk about Bruno
1
Munsieny puszczające Kankana przynoszą wspomnienia xD
0
Munsienom tak brakuje Robercika, że postanowili grać w koszulkach reprezentacji Polski
0
Czemu ta minuta ciszy trwała pół minuty
0
@masa11 farta to miał union że nie wyłapał 3 goli
3
@FutbolFan Temu co się Explorer załadował
0
@kuczyniak tak
1
@Messibestplayerintheworld Pierwszą połowę grali gówno, teraz grają w miarę nieźle, bo Union nie wyrabia już, ale co marnują to tylko beka z nich
1
Madryciaki jak tego nie wygrają to będą ładnymi lamusami
3
@FcPortoFan1999 Nie byłbym taki pewien czy bez jaj
0
@tristan87 Teraz przynajmniej wiadomo że fortuna nam sprzyja
2
Czesław myślami już żubrówkę otwierał
6
@Popitek12 Szanuję ludzi którzy wspierają osoby niepełnosprawne
1
Komentarz usunięty
1
@antymadridista100 Brawo, możesz podać numery w lotto na przyszłość
1
@pioz123 I jeszcze próbował wybrnąć że chodziło mu o to że po prostu cały czas był pod grą xD
4
@Matan_Zajcev La Bamba > UEFA