3

@TR3YWAY Toż to real madryt i ich nieumyty ptak

1

@FcPortoFan1999 Haha doktor Czesław Basen

1

@TheNekro94 Brakuje tylko żużla

7

@_barti Proste że wymęczona Xavinieta

14

@MesQueUnClub96 Gdyby Kohel 14 lat temu założył kondoma to byłby najwspanialszy rok w historii

0

@Barcaa12 Tyś jest slowak

1

@AdiKingu96 TVP Sport jest zamknięty?

0

Haha muzyczkę z Mario puszczajo

2

@RoberDzik A to nie jest tak że jak się pokroi jabłko nożem to ono umiera i staje się niejadalne?

0

@MadafakinGuy Czyli jak

6

@Medium Pani Bożenko Mateusz z tej strony, dzwonię w sprawie pani trzynastej i czternastej emerytury, bo widzi pani zaszła mała pomyłka..

11

@Firestone Jakbym dostawał herba za każde zrezygnowanie z pisania to bym miał ich więcej niż barcainfo

8

@don'T.R.I.P.e Papszun czyli Pap, czyli prawie jak Pep, a Pep to wiadomo Top

3

@Firestone Właśnie miałem pisać że Alemany wiedział kiedy się w porę zawinąć xD

6

@MarcepanowyKsiaze Kiedyś go oglądałem, pozytywnie pier*olnięty ziomek, zrobił nawet karierę w rapie pod pseudonimem dr. Dre jape

1

Kurde już się bałem że jakaś dziwna czarna magia się odwali, ale na szczęście Niemiec ratuje schemat kontuzji po repkach więc wszystko wporządku

16

@mekston Trochę mu umniejszasz teraz, Alex nie robi byle fikołków, to są potrójne salta na jednej nodze

7

@Popitek12 Ostrego kiedyś słuchałem, fajny głos i dobra nawijka, na freestyle'u również, a Mata to gówno pozdrawiam

5

@Przemek2323 Byłeś w wojsku polaku!?! Kur*a byłeś w wojsku!?!?

1

@P33ck Tylko Celine Dion

1

@takisobiektos Wychodzi na to że dr Dre jape nienawidzi Lewusa

0

@MESSIah16 Haha sztuczna inteligencja? Top

1

@Waniliowy Mi się podoba, praktycznie każda z tych popularniejszych nutek ma fajny klimat. Może nie jest jakąś wybitną wokalistką, ale piosenki ma topowe, zresztą sprzedane bilety i pozycje na playlistach mówią same za siebie

3

@MESSIah16 Wklepałem twoje zapytanie w czat gpt, może okaże się przydatny:
https://zapodaj.net/images/c2eb7a2cb55b0.jpg

1

@draxidox Haha czyli Lewus musi wypłacić jakiemuś Fabienowi laptopem po mordzie

1

@AlexDark00 Być może kiedyś też postawisz ten pierwszy krok

3

@AlexDark00 Nie obrażam kolego, ja tylko stwierdzam jasne fakty xD Bo jak ktoś nie potrafi zaakceptować oczywistości, znaczy że ma problem z poprawnym funkcjonowaniem mózgu. Z tą pomocą to być może chętnie skorzystam, dla mnie przynajmniej nie jest jeszcze za późno

2

@AlexDark00 A zatem masz wiele wspólnego z naszym klubem, zwłaszcza ta druga część

6

@AlexDark00 Ty masz ujemny ale iloraz inteligencji byczku, szkoda to ciągnąć dalej, bo nie potrafisz pochwalić gościa który nastukał ponad 30 bramek, przykre trochę

5

@MesQueUnClub96 Ja cały czas się łudzę że on nas trolluje, bo nie wierzę że można być tak zamkniętym na fakty xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?