Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@TR3YWAY Toż to real madryt i ich nieumyty ptak
1
@FcPortoFan1999 Haha doktor Czesław Basen
1
@TheNekro94 Brakuje tylko żużla
7
@_barti Proste że wymęczona Xavinieta
14
@MesQueUnClub96 Gdyby Kohel 14 lat temu założył kondoma to byłby najwspanialszy rok w historii
0
@Barcaa12 Tyś jest slowak
1
@AdiKingu96 TVP Sport jest zamknięty?
0
Haha muzyczkę z Mario puszczajo
2
@RoberDzik A to nie jest tak że jak się pokroi jabłko nożem to ono umiera i staje się niejadalne?
0
@MadafakinGuy Czyli jak
6
@Medium Pani Bożenko Mateusz z tej strony, dzwonię w sprawie pani trzynastej i czternastej emerytury, bo widzi pani zaszła mała pomyłka..
11
@Firestone Jakbym dostawał herba za każde zrezygnowanie z pisania to bym miał ich więcej niż barcainfo
8
@don'T.R.I.P.e Papszun czyli Pap, czyli prawie jak Pep, a Pep to wiadomo Top
3
@Firestone Właśnie miałem pisać że Alemany wiedział kiedy się w porę zawinąć xD
6
@MarcepanowyKsiaze Kiedyś go oglądałem, pozytywnie pier*olnięty ziomek, zrobił nawet karierę w rapie pod pseudonimem dr. Dre jape
1
Kurde już się bałem że jakaś dziwna czarna magia się odwali, ale na szczęście Niemiec ratuje schemat kontuzji po repkach więc wszystko wporządku
16
@mekston Trochę mu umniejszasz teraz, Alex nie robi byle fikołków, to są potrójne salta na jednej nodze
7
@Popitek12 Ostrego kiedyś słuchałem, fajny głos i dobra nawijka, na freestyle'u również, a Mata to gówno pozdrawiam
5
@Przemek2323 Byłeś w wojsku polaku!?! Kur*a byłeś w wojsku!?!?
1
@P33ck Tylko Celine Dion
1
@takisobiektos Wychodzi na to że dr Dre jape nienawidzi Lewusa
0
@MESSIah16 Haha sztuczna inteligencja? Top
1
@Waniliowy Mi się podoba, praktycznie każda z tych popularniejszych nutek ma fajny klimat. Może nie jest jakąś wybitną wokalistką, ale piosenki ma topowe, zresztą sprzedane bilety i pozycje na playlistach mówią same za siebie
3
@MESSIah16 Wklepałem twoje zapytanie w czat gpt, może okaże się przydatny:
https://zapodaj.net/images/c2eb7a2cb55b0.jpg
1
@draxidox Haha czyli Lewus musi wypłacić jakiemuś Fabienowi laptopem po mordzie
1
@AlexDark00 Być może kiedyś też postawisz ten pierwszy krok
3
@AlexDark00 Nie obrażam kolego, ja tylko stwierdzam jasne fakty xD Bo jak ktoś nie potrafi zaakceptować oczywistości, znaczy że ma problem z poprawnym funkcjonowaniem mózgu. Z tą pomocą to być może chętnie skorzystam, dla mnie przynajmniej nie jest jeszcze za późno
2
@AlexDark00 A zatem masz wiele wspólnego z naszym klubem, zwłaszcza ta druga część
6
@AlexDark00 Ty masz ujemny ale iloraz inteligencji byczku, szkoda to ciągnąć dalej, bo nie potrafisz pochwalić gościa który nastukał ponad 30 bramek, przykre trochę
5
@MesQueUnClub96 Ja cały czas się łudzę że on nas trolluje, bo nie wierzę że można być tak zamkniętym na fakty xD