Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Stres coraz większy, żeby Cori się nie zhurkaczyła
1
Aryna w stylu Djokovicia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ale jej podała głupia, to miał być niby lob xD
6
@4drian0 Jestem z Zakopca i potwierdzam sam to budowałem
0
@Peciak No właśnie sęk w tym że ja chciałbym poznać opinie kogoś znającego się w temacie, bo sam nie interesowałem się jakoś dużo polityką i jestem otwarty na dołączenie do któregoś z obozów, a nie jestem w stanie stwierdzić że ktoś wypowiada się obiektywnie krytykując jedynie w kółko kilka tych samych partii
1
@Peciak Mylisz się, właśnie jestem zainteresowany czytaniem konkretów takich jak przedstawiłeś w tym komentarzu, ani grama hejtu nie poleciało z mojej strony :P
19
@Peciak Zauważyłem tylko brak konsekwencji u Ciebie, krytykujesz wszystko po za konfą i do tego się odniosłem, fanatyków nie da się traktować poważnie
1
@siuuu Wyborcy konfy powinni więc się cieszyć że jest nią takie zainteresowanie :P
7
@Peciak Jaki atak, zadałem tylko pytanie? Jestem niezdecydowanym wyborcą, a nic mnie tak nie zniechęca do danej partii jak jej fanatycy, jak już krytykujesz jakieś to zachowajmy obiektywizm. Chętnie poczytam o plusach i minusach poszczególnych obozów
36
@Peciak A co z potężną konfederacją? Oni już nieskazitelni?
2
@Rust_Cohle Jaka pamięciówa wszystko na lajwie
1
@ranger3120 Konfederenina
19
@Rust_Cohle Wyobraziłem sobie jak @Peciak tańczy Bachate z włodarzami Superbetu
12
@matt121 Samym mundialem sporo zrobił, ale nie zapominaj że w lidze dał 16 goli i 16 asyst w 32 meczach, w LM też po 4 w 7 meczach. Nie wspominając już o kreowaniu okazji, z których koledzy nie potrafili też często skorzystać
0
@tomek8756 Ujdzie, ale bez super zachwytów, takie 7/10
6
@Popitek12 SFD bo więcej rtęci dają
3
@Rust_Cohle Nie ma sensu bo element wspiera tęczowych
1
@Rust_Cohle To nie ja wstawiam zdjęcia z randki swojego ulubieńca z madryciokami
1
@Rust_Cohle Liwerpurzok co się pucuje, widać że premier lig się już znudziła
1
@Crystal37 Formalnością będzie twój ryk jak się przekonasz że jednak to nie będzie formalność
1
Co tu się kurwa podziało xD
2
@Encore Powiedziała Ania do Roberta. Dobra już nie będę
0
@Criss18Barca Można tylko po jednym wybrać
0
Wasz ulubiony i najbardziej nielubiany tenisista? U mnie Nadal i Niedźwiedziew
1
@Rl9k1nG Jak peta
0
@Guess Teraz to po 8 raczej wyjeżdżają, jak chcesz wcześniej to taksówą, jak się z kimś złożysz na takiego taxi busa w 8 osób to Ci wyjdzie podobnie jak zwykłym busem i nie musisz na dworzec dymać. Wziąłbym Cię zawiózł, ale ja mam na 4 pasażerów taxi, a taki kurs w jedną stronę to ok 140 złotych, no i dopiero od niedzieli jak coś. Chociaż mogę od starszego auto pożyczyć, ale to wtedy i tak max 6 bym Was wziął
4
@FutbolFan Złota łopata za filmik sprzed 10 lat
0
@Nazio_87 Wejścia mieli oboje dobre. Lamine wydaje się że ma większy potencjał, ale nie zapominaj że dopiero co się sezon zaczął, równie dobrze chłopak może się zaraz połamać albo pogubić psychicznie i będzie z niego tyle co z kolejnych wielkich talentów
0
@Barca1922 Tu się zgodzę, jest kozakiem i też go nie lubię :P
1
@Encore Może jeszcze zmądrzeje chłop