Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@icon3520 A więc jesteś zwyczajnym kibicem sukcesu, spokojniejszym, ale nie ma się czym chwalić
2
@Popitek12 Co linijka to większa bzdura, piłeś co? xD
7
@Kamiloza91 Najlepszy polski piłkarz w historii dołącza do ukochanego klubu i w debiucie zdobywa Mistrza Hiszpanii zostając królem strzelców i jednym z głównych architektów tego sukcesu dokładając jeszcze Superpuchar Hiszpani. Nie wiem jak można czegoś takiego żałować. Nawet jeśli na ten moment gość jest do wywalenia to będę pozytywnie wspominał jego pobyt
3
@tbas Z jednej strony tak, a z drugiej Anulka sama daje ludziom pożywkę do nakręcania beki i hejtu. Te wszystkie filmiki ze zmysłowym ocieraniem się o hiszpańskich "braci" są niesmaczne i jeśli ona ma taką potrzebę ich opubliczniania to musi się liczyć że nie każdemu się to spodoba, nawet jeśli sam Robert nie ma z tym problemu. Osobiście mam mieszane uczucia do tego i staram się zdystansować, ale część mnie gdzieś tam nie lubi Ani i chętnie dam herba jak tylko widzę żarciki z nią związane
4
@barcelonaLM Istnienie baraży nie daje gwarancji, jak ktoś ma spie*dolić tak prostą czynność jak awans na euro to tylko obecna repka
1
@Cygan BRC Oj lewy lewy lewy, jak mogłeś to zrobić z cyganem
5
@Katalończyk 99 Ale ona i tak to będzie wstawiać, bo ma wy*ebane na opinie, a Ty się tylko denerwujesz
7
@Katalończyk 99 Zawsze możesz jej nie śledzić na insta czy tam gdzie ją śledzisz, mi się ten paszkwil nigdzie nie pojawia
9
@partymaker Niemcy w ogóle produkują najlepsze rzeczy, Lidle, samochody, Goticzka, cyklon B
3
@Jakchcesz Fejsbuk dla boomerów to wymówka dla tych co lubią ciumkać elona po jajkach
2
Ten nowy wygląd reakcji "haha" na fejsie taki zbyt przyjazny, już nie da się kogoś tak wyśmiać po chamsku
1
@KSSniper Żałuję że zacząłem oglądać tenis dopiero jak się szał na Ige zaczął, jednak oglądanie Fedexa w akcji musiało być świetne. Dobrze że się załapałem chociaż na parę fajnych pojedynków Nadala z Djoko
0
@Pavlogoalkeepe Nikt mu nie kazał robić z siebie buntownika, wiedział jakie są wymogi, więc tak, został słusznie usunięty :P
0
Mina smutnego/wkurłionego Niedźwiedziewa to miód na moje serduszko
2
@MesQueUnClub96 Sprawiedliwie usunięty. Miał wybór jak inni tenisiści, ale wybrał czapkę foliową zamiast szlemów
0
Rusek kaleka xD
6
@Deviler Od kiedy żubrówka zmieniła nazwę
0
@lntrowertyk Siedziałbym z przodu na pasażerce i dopingował zmieniając go co jakiś czas i stwarzać jeszcze większe zagrożenie
1
Niech ten albańczyk już zamknie mordę xD
0
@Nieznajomy No to jak nie potrafisz tego zrozumieć to nie próbuj na siłę, po prostu ludzie mają różne hobby, dla mnie wiele rzeczy jest dziwnych np wędkarstwo, a mimo to ludzie nałogowo uprawiają
1
@Sulimo Spokojnie jeszcze jest czas, co to za przerwa na repki bez kontuzji
1
@FutbolFan Ta bo w konfie tych 3 czynników wcale nie ma xD Cały system, dawanie ludziom prawa głosu i wierzenia że się o czymś decyduje to robienie w c*uja
1
@Gaz Bo grają w topowych klubach i się nie będą spinać na jakieś latynoskie San marino
5
@Gaz Na tle Boliwii to nawet mój stary byłby na światowym poziomie i to bynajmniej nie w sączeniu browarów
0
@Nieznajomy Stawiasz sobie jakiś ciekawy w twoim mniemaniu cel i do niego dążysz, zwyczajne hobby, dodatkowo speedrunerzy streamują takie wyczyny, a ludzie wpłacaja im donejty, nic kontrowersyjnego i nic specjalnego
1
@Colon Bili Dżin ją postawiła do pionu
0
@pluszek Nie ma co sobie teorii dopisywać, przecież jest kumata i wie jakiej narodowości jest Cori xD
2
@pluszek To był żarcik raczej
0
Sabka nie płakusiaj
2
Jaram się jak przy wygranym szlemie Igi, Cori jesteś piękna