1

@icon3520 A więc jesteś zwyczajnym kibicem sukcesu, spokojniejszym, ale nie ma się czym chwalić

2

@Popitek12 Co linijka to większa bzdura, piłeś co? xD

7

@Kamiloza91 Najlepszy polski piłkarz w historii dołącza do ukochanego klubu i w debiucie zdobywa Mistrza Hiszpanii zostając królem strzelców i jednym z głównych architektów tego sukcesu dokładając jeszcze Superpuchar Hiszpani. Nie wiem jak można czegoś takiego żałować. Nawet jeśli na ten moment gość jest do wywalenia to będę pozytywnie wspominał jego pobyt

3

@tbas Z jednej strony tak, a z drugiej Anulka sama daje ludziom pożywkę do nakręcania beki i hejtu. Te wszystkie filmiki ze zmysłowym ocieraniem się o hiszpańskich "braci" są niesmaczne i jeśli ona ma taką potrzebę ich opubliczniania to musi się liczyć że nie każdemu się to spodoba, nawet jeśli sam Robert nie ma z tym problemu. Osobiście mam mieszane uczucia do tego i staram się zdystansować, ale część mnie gdzieś tam nie lubi Ani i chętnie dam herba jak tylko widzę żarciki z nią związane

4

@barcelonaLM Istnienie baraży nie daje gwarancji, jak ktoś ma spie*dolić tak prostą czynność jak awans na euro to tylko obecna repka

1

@Cygan BRC Oj lewy lewy lewy, jak mogłeś to zrobić z cyganem

5

@Katalończyk 99 Ale ona i tak to będzie wstawiać, bo ma wy*ebane na opinie, a Ty się tylko denerwujesz

7

@Katalończyk 99 Zawsze możesz jej nie śledzić na insta czy tam gdzie ją śledzisz, mi się ten paszkwil nigdzie nie pojawia

9

@partymaker Niemcy w ogóle produkują najlepsze rzeczy, Lidle, samochody, Goticzka, cyklon B

3

@Jakchcesz Fejsbuk dla boomerów to wymówka dla tych co lubią ciumkać elona po jajkach

2

Ten nowy wygląd reakcji "haha" na fejsie taki zbyt przyjazny, już nie da się kogoś tak wyśmiać po chamsku

1

@KSSniper Żałuję że zacząłem oglądać tenis dopiero jak się szał na Ige zaczął, jednak oglądanie Fedexa w akcji musiało być świetne. Dobrze że się załapałem chociaż na parę fajnych pojedynków Nadala z Djoko

0

@Pavlogoalkeepe Nikt mu nie kazał robić z siebie buntownika, wiedział jakie są wymogi, więc tak, został słusznie usunięty :P

0

Mina smutnego/wkurłionego Niedźwiedziewa to miód na moje serduszko

2

@MesQueUnClub96 Sprawiedliwie usunięty. Miał wybór jak inni tenisiści, ale wybrał czapkę foliową zamiast szlemów

0

Rusek kaleka xD

6

@Deviler Od kiedy żubrówka zmieniła nazwę

0

@lntrowertyk Siedziałbym z przodu na pasażerce i dopingował zmieniając go co jakiś czas i stwarzać jeszcze większe zagrożenie

1

Niech ten albańczyk już zamknie mordę xD

0

@Nieznajomy No to jak nie potrafisz tego zrozumieć to nie próbuj na siłę, po prostu ludzie mają różne hobby, dla mnie wiele rzeczy jest dziwnych np wędkarstwo, a mimo to ludzie nałogowo uprawiają

1

@Sulimo Spokojnie jeszcze jest czas, co to za przerwa na repki bez kontuzji

1

@FutbolFan Ta bo w konfie tych 3 czynników wcale nie ma xD Cały system, dawanie ludziom prawa głosu i wierzenia że się o czymś decyduje to robienie w c*uja

1

@Gaz Bo grają w topowych klubach i się nie będą spinać na jakieś latynoskie San marino

5

@Gaz Na tle Boliwii to nawet mój stary byłby na światowym poziomie i to bynajmniej nie w sączeniu browarów

0

@Nieznajomy Stawiasz sobie jakiś ciekawy w twoim mniemaniu cel i do niego dążysz, zwyczajne hobby, dodatkowo speedrunerzy streamują takie wyczyny, a ludzie wpłacaja im donejty, nic kontrowersyjnego i nic specjalnego

1

@Colon Bili Dżin ją postawiła do pionu

0

@pluszek Nie ma co sobie teorii dopisywać, przecież jest kumata i wie jakiej narodowości jest Cori xD

2

@pluszek To był żarcik raczej

0

Sabka nie płakusiaj

2

Jaram się jak przy wygranym szlemie Igi, Cori jesteś piękna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?