7

@AlexDark00 Idąc Twoja logiką żaden z obecnych zawodników nie jest kluczowy bo kiedyś potrafiliśmy strzelać ponad 100 goli w lidze, a teraz nie xD

3

@AlexDark00 Oceniasz przydatność danego zawodnika jedynie przez miarę tego ile kosztował i mówisz żebym się nie kompromitował? Ciekawe xD

6

@AlexDark00 Nie to nie działa w dwie strony xD Różnica jest taka że tu masz dowód że Lewy strzelał, a z Aubą wysnuwasz tylko nic nie warte przypuszczenia, że w tym samym sezonie miałby podobną formę, przecież Auba to jest paździerz i dlatego szybko się go pozbyliśmy

8

@takisobiektos To nie ma sensu byczku, jak chłop pisze że Lewy dawał punkty tylko czasem i w dodatku z karniaczków i pustaków to znaczy że żyje w swoim świecie. Przecież my w tamtym sezonie praktycznie karnych nie dostawaliśmy xD

2

@AlexDark00 Ter Stegen, de Jong, Araujo też nie byli kluczowi przy wygraniu ligi, inni gracze mogliby dać więcej, a nawet tyle samo za mniej

0

@AlexDark00 A co ma do tego jego poprzedni okres xD Nie masz gwarancji że w tym sezonie by strzelał w tych sytuacjach co Lewy, przecież gość też się szybko stoczył, porobił salta, fajnie było i resztę się skończył

5

@takisobiektos Dokładnie i uj z tym że te gole w dużej mierze były tymi na wagę 3 punktów, przecie Auba też by je trafił xD

6

@AlexDark00 No tak od mundialu zaczął zjeżdżać z formą, ale mimo grania lipy miewał też przebłyski formy i dokładał kluczowe gole w lidze i w superpucharze dzięki czemu zakończyliśmy sezon z dwoma pucharami. Z mocnymi rywalami również strzelał i nie tylko karniaczki, z Madrytem w finale superpucharu gol i asysta, z Betisem wcześniej gol i drugi po minimalnym spalonym. W lidze tak samo, z Sociedad 2 gole w pierwszym meczu, w drugim z nimi gol w końcówce dający 3 punkty. Z Villarrealem 2 gole, przykładów znajdzie się więcej, na pewno można powiedzieć że Robert był jednym z głównych architektów tych trofeów

35

@AlexDark00 Ja tu nie widzę kościółka Lewego, raczej w większości zasłużoną krytykę. Natomiast śmiesznie trochę brzmi wyśmiewanie jakieś skrajności, podczas gdy samemu jest się założycielem sekty dopier*alania Lewemu na każdym kroku xD

1

@Kgorecki2500 Widocznie chcą dodatkowo podkreślić jak poważnym przestępcą ktoś jest, cholera wie

1

@Kgorecki2500 No przecie to ma służyć temu że w razie skrócenia wyroku z powodu jakichś tam okoliczności wynegocjowanych przez prawnika i tak będzie dożywocie

7

@gumaz Podać się do dymisji

7

@Xpert77 Ty się zastanów

3

@Deviler To już tańce lewego są czasem mniej krindżowe

4

@dejwor Proste że tak, dopóki nie znajdziemy trenera któremu się poszczęści i kadra zagra 5 w miarę dobrych meczy

0

@tristan87 No pierwszy raz typa bez czapki widzę i takiego ulanego, gdyby nie głos to bym nie uwierzył

0

@marcin62 Kurła dawno ostrego nie widziałem, przecież chłop teraz wygląda jak jakiś stary perkusista z metalowego bandu

1

@FcPortoFan1999 Ta akurat wcale nie jest jakaś super dziwna, nijak się ma do płaskoziemców

1

@juarez Paradoksalnie ta Portugalia wygrała właśnie z tym trenerem którego chcesz zmienić za brak charakteru xD

1

@FcPortoFan1999 Jak to nie, Dżordż Busz zorganizował

0

@krol211 Spoko tiburon też wróci do bycia drewnem

0

Komentarz usunięty

16

@Barcasub Pewnie jakiś homoseksualny żyd

0

@Qlimax86 Z tego na bank będzie kontynuacja przez innych użytkowników

1

@icon3520 A więc jesteś zwyczajnym kibicem sukcesu, spokojniejszym, ale nie ma się czym chwalić

2

@Popitek12 Co linijka to większa bzdura, piłeś co? xD

7

@Kamiloza91 Najlepszy polski piłkarz w historii dołącza do ukochanego klubu i w debiucie zdobywa Mistrza Hiszpanii zostając królem strzelców i jednym z głównych architektów tego sukcesu dokładając jeszcze Superpuchar Hiszpani. Nie wiem jak można czegoś takiego żałować. Nawet jeśli na ten moment gość jest do wywalenia to będę pozytywnie wspominał jego pobyt

3

@tbas Z jednej strony tak, a z drugiej Anulka sama daje ludziom pożywkę do nakręcania beki i hejtu. Te wszystkie filmiki ze zmysłowym ocieraniem się o hiszpańskich "braci" są niesmaczne i jeśli ona ma taką potrzebę ich opubliczniania to musi się liczyć że nie każdemu się to spodoba, nawet jeśli sam Robert nie ma z tym problemu. Osobiście mam mieszane uczucia do tego i staram się zdystansować, ale część mnie gdzieś tam nie lubi Ani i chętnie dam herba jak tylko widzę żarciki z nią związane

4

@barcelonaLM Istnienie baraży nie daje gwarancji, jak ktoś ma spie*dolić tak prostą czynność jak awans na euro to tylko obecna repka

1

@Cygan BRC Oj lewy lewy lewy, jak mogłeś to zrobić z cyganem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?