0

Sławek je masło czostkowe xD

0

@Pawlak1992 Camila Cabello

0

Bosak dobry towar ma

1

Ououo zwycięstwem będzie mały gest

0

Haha co ta Konfa oddupia, jakiś pseudo koncert xD

1

@Hrzan daj daj daj daj daj

1

@Kamilos84 27 czyli teraz

1

@Janas11224 Z tą misją to mit jakiś, przecież ona za każdym razem była banalna. To już cięższe było jakieś latanie helikopterkiem w sklepie u Zero

11

@HighestInTheRoom To samo można w sumie powiedzieć o każdej partii, żadna nie jest mniej warta tych "xD"

0

@JohnnyBarca Valverde? Top

0

@Kidd Nie kupisz jej to po pierwsze bo sprawdzają kartę dużej rodziny

1

@Barcasub Słoń, Ostr, Sokół, Pezet, paru jeszcze legendarnych by się znalazło ciężko wybrać

0

@Medium Na pewno nie są jedynym wyznacznikiem, ale na dobrą sprawę w takim razie co nim jest? Subiektywna ocena randomowego słuchacza? Jeden powie że gowno inny że zajebiste i się nie dogadasz

0

@Androchem Może też mieć mniejszy rozgłos dlatego że jest gówniany, często idzie to ze sobą w parze

2

@Fabik87 Tym że 2 miesiące to prawie 9 tygodni

1

@Barcasub Powiedział ciołek co wdupił z Bayernem 8-2 xD

2

@macio_944 "Mało która gra ma aż takie wsparcie po premierze" Hmm może dlatego że mało która gra jest tak hajpowana i tak spier**lona na starcie że trzeba ją 3 lata naprawiać xD

0

@escarabajo Wyjaśnij ktoś o co się rozchodzi xD

0

@KamQiX A zmienili że można używać kamerę z trzeciej osoby?

6

@Faro Jak już nawet Ty go chcesz zmieniać to znaczy że jest źle

0

Komentarz usunięty

4

@Szklaner I jadł majonez winiary

1

@TR3YWAY Żarcik, kojarzę tą zasadę bo czytałem kiedyś reguły oddawania krwi to jest tam cała taka litania, tatuaż chyba też dyskwalifikował, ale już nie pamiętam

0

@TR3YWAY Cóż za subtelny sposób żeby się pochwalić bambie że się zamoczyło skuna, gratuluję

11

@Lionel_Messi10 Messi przeszedł piłkę nożną to teraz leci odebrać tytuły Djokoviciowi

2

@Kidd Mniemam iż bycie cuckoldem

0

@pt9 No nie wiem jak dla mnie munsieny grają zajebiście, fart anglików że nie wyłapali tam wyniku jak my

4

@karolszymek Dekoracyjny Winiary jak sama nazwa wskazuje służy do dekoracji, a ludzie to gjuwno jedzą lol xD

0

@Veysel Będziemy go wypożyczać do usranej śmierci

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?