1

Plus chociaż taki że Hiszpania dziś zajebiście punktuje do rankingu

0

@karol130197 Sam się z domu chcesz wykopać?

0

Kurła same lamusy na tych torach zostały, gość z kontuzją z najlepszym czasem, faworyci poodpadali, lipa trochę (tak zrobiłbym to lepiej)

0

Hahaha głowa nie dojechała faworytom xD

1

Janek :( Ale przypał

0

@Nazio_87 Szkoda Popusia, chciałem zobaczyć jak się męczy z kołowrotkami xD

1

Komentarz usunięty

0

@DonAndrzejos Pi es wi eindhołwen

0

@FcPortoFan1999 Żadne rozdarcie trza odrabiać pkt do białoruskiego czołga

7

@MesQueUnClub_87 Do twarzy Kohlowi w tych okularach

0

@kubix05 Nie kminię jak można używać takiego zwrotu jak "na pewno" zwiastując graczowi cudowną karierę mając na uwadze to jak przepadały takie talenty jak Fati, Bojan, Umtiti, Coutinho itd. Kontuzja czy psycha potrafią zdupcyć największe nadzieje

0

@Keson No takie trochę pod pisowskie szczucie, wiadomo że większość wybierze NIE, ale platformiakom bardzo zależy żeby unieważnić bo się boją że ludzie oficjalnie w tym referendum okażą sprzeciw działaniom które w jakimś tam stopniu platforma może popierać, jedni i drudzy są dobrzy

0

Platformersi spamują żeby nie przyjmować kart referendalnych podczas wyborów żeby unieważnić referendum które jest wiążące po osiągnięciu 50% frekwencji, aż tak ich boli jakieś referendum? Ktoś przybliży o co w tym chodzi?

4

@draxidox Że też przeciwnik cały czas się na to samo nabierał

1

@AFA90 A tam piekielnie ciężkie, wyjdą z trzeciego miejsca

1

@DLFCB Panie ryby mi płoszysz taka piękna wędka xD

1

@DLFCB Nie zepsułem, każdy wie że Zibi Boniek

1

@DLFCB Rudy? Top

1

@Rust_Cohle Szybsze wtedy było tylko światło

2

@tristan87 To element jechał?

0

@kondzix2115 W końcu ktoś coś mądrego napisał

4

@Popitek12 Każdego, jestem patriotą planety Ziemia, a Wenus i Pluton to cioty

0

@skype77 Ale praca jako ogół to nie zając, jak nie ta to inna, a szkoda żeby se spierdzielić kostkę już do reszty. Nie wiem Twoja decyzja, ale kontakt z lekarzem o ile go nie było to jednak minimum które bym uczynił

0

@skype77 Jeśli skręciłeś to nie zgrywaj kozaka tylko zadupcaj do lekarza i szykuje Ci się rehabilitacja, praca nie zając

0

@bartoszplucinski Sex Education (w c**j LGBT ale nawet śmieszne), Supernatural, Merlin, Wiedźmin (mimo słabych opinii imo warto), Brooklyn 9-9

2

@Kapitan hawk Ta a później przez całą ciszę śmieszki "ale tu cicho", albo jakieś próby przemycenia agitacji :D

0

@AlexDark00 I Lewandowskiego

5

@QQL5 Głosować na PiS

0

@_barti Więzienne? Po avatarze można wnioskować że chodzi o więzienie

1

@_barti Kto pokaże?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?