1

Komentarz usunięty

0

@Arys Ma taki chłopski pyszczek trochę i fryzurę lipną dobiera, ale w czapce ujdzie

0

@arasz1819 Dokładnie tylko Zeus, bo w świecie rzeczywistym nic takiego nie ma miejsca araszu drogi

0

Komentarz usunięty

0

@Cotutajsiedzieje Jakbyś był czarny to by Ci nie usunęli

0

@Rust_Cohle Walter Red

3

Haha poznań jakie przegrywy

1

@ToWinaSedziego Jakoś trzeba zarobić na sterydy dla chomików

1

@Rewolucja123 Fajny avek chłop ma

0

@zodiak_10 Przypomnij na notatniku bo tutaj każdy wie

0

@macio_944 Co wy się tak co chwila podpalacie jakimś trailrem który nawet nie wiadomo czy wyjdzie.. Jak wyjdzie to wtedy się oglądnie, ale żeby sprawdzać codziennie xD

1

@_barti Nie wiem bo jeszcze nie ma rządów za Tuska

0

@cchesterr43 Jakiej minucie, po niecałych 20 sekundach xD

0

Policeman wbija, tera będzie się działo

0

@fc20barca Odważna teza

6

Ferran odjebał coś podobnego jak gałka na padzie przez przypadek ci się ześlizgnie

0

Kutxabank, Walaszek pozdrawia

1

@QQL5 Curly orzechowe? Top

1

@Arkon Z muzyką jest tak że nie da się zachować jednego lub kilku ulubionych utworów na dłużej, ale na ten moment będzie to:
1. Bitter sweet symphony - The Verve
2. Real Sugar - Roxette
3. World wide mob figgaz - 2pac

3

@Bocheno1 Bo makijaż i kosmetyki nie jebią przeważnie tak zdrowia jak doping, generalnie sport ma się nam kojarzyć ze zdrowiem, mimo że uprawiany zawodowo niewiele wspólnego z nim ma

0

@escarabajo Oddychaj

5

@MesQueUnClub96 Haha jak peta

0

@clyde Wiozłem wczoraj taką starszą babkę i przejeżdżając obok kina właśnie mówiła że film niesamowity i że poleca gorąco

0

@BorzyKrzys To nie jest "MyCraft", tam "mine" jest od kopania, wydobywania czegoś

4

@michal26 Halny cieplutki wieje w Zakopcu konkretnie, jakieś ciepłe fronty przyszły

1

@stickie A nie coś w stylu zamieszkujące zło? W angielskim najpierw się przymiotnik stawia, jakby miał być rezydent zła to by było resident of evil, albo evil's resident

0

@Nazio_87
Potrzeba prędkości
Człowiek pająk

1

@maroon Kompetencja osób przeprowadzających takie badania to już inna bajka, ciężko zagwarantować żeby w tym kraju coś podobnego z powodzeniem funkcjonowało

1

@Sulimo Szamanów królem króóólem być, jeśli w sobie to maaaaasz, jednym z nich się stań

2

@maroon Ale co to za z tyłka wyssana statystyka liczba wypadków na 10000 populacji xD Przecież wiadomo że osoby po 60 mniej jeżdżą samochodem to i mniej wypadków tworzą. Serio wierzysz że 80 latki należą do najbezpieczniej jeżdżących kierowców? Bo ja tego nie kupuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?