Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Arys Ma taki chłopski pyszczek trochę i fryzurę lipną dobiera, ale w czapce ujdzie
0
@arasz1819 Dokładnie tylko Zeus, bo w świecie rzeczywistym nic takiego nie ma miejsca araszu drogi
0
Komentarz usunięty
0
@Cotutajsiedzieje Jakbyś był czarny to by Ci nie usunęli
0
@Rust_Cohle Walter Red
3
Haha poznań jakie przegrywy
1
@ToWinaSedziego Jakoś trzeba zarobić na sterydy dla chomików
1
@Rewolucja123 Fajny avek chłop ma
0
@zodiak_10 Przypomnij na notatniku bo tutaj każdy wie
0
@macio_944 Co wy się tak co chwila podpalacie jakimś trailrem który nawet nie wiadomo czy wyjdzie.. Jak wyjdzie to wtedy się oglądnie, ale żeby sprawdzać codziennie xD
1
@_barti Nie wiem bo jeszcze nie ma rządów za Tuska
0
@cchesterr43 Jakiej minucie, po niecałych 20 sekundach xD
0
Policeman wbija, tera będzie się działo
0
@fc20barca Odważna teza
6
Ferran odjebał coś podobnego jak gałka na padzie przez przypadek ci się ześlizgnie
0
Kutxabank, Walaszek pozdrawia
1
@QQL5 Curly orzechowe? Top
1
@Arkon Z muzyką jest tak że nie da się zachować jednego lub kilku ulubionych utworów na dłużej, ale na ten moment będzie to:
1. Bitter sweet symphony - The Verve
2. Real Sugar - Roxette
3. World wide mob figgaz - 2pac
3
@Bocheno1 Bo makijaż i kosmetyki nie jebią przeważnie tak zdrowia jak doping, generalnie sport ma się nam kojarzyć ze zdrowiem, mimo że uprawiany zawodowo niewiele wspólnego z nim ma
0
@escarabajo Oddychaj
5
@MesQueUnClub96 Haha jak peta
0
@clyde Wiozłem wczoraj taką starszą babkę i przejeżdżając obok kina właśnie mówiła że film niesamowity i że poleca gorąco
0
@BorzyKrzys To nie jest "MyCraft", tam "mine" jest od kopania, wydobywania czegoś
4
@michal26 Halny cieplutki wieje w Zakopcu konkretnie, jakieś ciepłe fronty przyszły
1
@stickie A nie coś w stylu zamieszkujące zło? W angielskim najpierw się przymiotnik stawia, jakby miał być rezydent zła to by było resident of evil, albo evil's resident
0
@Nazio_87
Potrzeba prędkości
Człowiek pająk
1
@maroon Kompetencja osób przeprowadzających takie badania to już inna bajka, ciężko zagwarantować żeby w tym kraju coś podobnego z powodzeniem funkcjonowało
1
@Sulimo Szamanów królem króóólem być, jeśli w sobie to maaaaasz, jednym z nich się stań
2
@maroon Ale co to za z tyłka wyssana statystyka liczba wypadków na 10000 populacji xD Przecież wiadomo że osoby po 60 mniej jeżdżą samochodem to i mniej wypadków tworzą. Serio wierzysz że 80 latki należą do najbezpieczniej jeżdżących kierowców? Bo ja tego nie kupuję