Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na jakim kanale te obrady są
5
@Emhyr Bracia ćwienkolec
9
@TheCule Ale jesteście czasem zj**ani, nawet pod takim postem dopi**dolić się o głupie nazewnictwo
4
@Kapitan hawk xD
4
Yamal nie idź tą drogą proszę
0
Przynajmniej nie odskoczyła na 10 metrów
2
@LioMessi10 Polecam ogólnie nie stawiać kuponów, lepiej się żyje
4
@Davvd Ja im kibicuję w tym sezonie, My i madrycioki już się dość nawygrywały tej ligi, niech się coś zadzieje ciekawego
3
@Kamiloza91 Zesra się przed metą, Lewy też miewał takie serie
0
@Encore Kto się lubi ten się czubi czy jakoś tak
1
@Nazio_87 We don't talk about Bruno z dedykacją dla @Encore
6
@AlexDark00 Messi też se nabijał na Lewerkuzenach po 5 goli, a Barca bez niego wygrywała LM, co to za legenda
31
@AlexDark00 Trzeci najlepszy strzelec w historii LM, jego legenda jeszcze długo nie upadnie i będzie Cię uwierała :P
35
Komentarz usunięty
1
@Deviler Tak, nim zajmie się @wpwelement , kolega @MesQueUnClub96 ma przerąbane
0
@Barcasub Aż tyle
0
@Barcasub Spiderman 2, Hogwart Legacy, dodatek do Cyberpunka
2
@TR3YWAY Zainstalowali ochronę przeciwko katalońcom
63
@Pedri16Future Ostatnio xD Takie coś było od dawien, znęcanie się nad rówieśnikami żeby zaimponować grupie, ostatnio po prostu popularne jest nagrywanie takich rzeczy i dobrze bo debile sami się oddają w ręce władzy
0
@Sulimo Czej skąd ja się tu wziąłem xD
1
@Rewolucja123 Podobnie jak na konsolę, rockstar to nie jakieś redsy
3
@LaLigaPD pececiarze w ryk
3
@TheNekro94 Wrzuć se na gryf po obu stronach drwala
1
@Kidd Warto wiedzieć, tak czy inaczej polecam z plastrem wędzonej szyneczki
0
@Rhaan Chyba że tak
1
@fcbarcafan19 Bo hamburgery powinny być małe żeby se to złapać kulturalnie i żeby nic się nie wylewało, w Lidlu są zajebiste bułki hamburgerowe, dajesz do tego szynki tak jak nazwa hamburger wskazuje, sera, zapiekasz, sałata, pomidor, cebulka, kepucz, majonez i nie ma lepszego burgera
0
@Rhaan Przed tym trybunałem, który jest ustawiony ludźmi z Pisu?
3
Samemu byście se burgera zrobili, lepsze to niż szamać jakiś szajs w cenie netflixa do którego leni się zafajczona tytoniem broda jakiegoś 40 letniego pseudo maczo z nadwagą
2
@Emhyr Dupą to on się co najwyżej zejsra panie kolego
0
@messi564 Ta Roque ze złamaną nogą nam sezon uratuje