0

@MesQueUnClub96 Czemu obrażasz Huberta nazywając go klaczą

12

@Criss18Barca No ale z drugiej strony tak powinna wyglądać władza, na szukanie i znajdywanie kompromisów między ugrupowaniami, a nie przepychanie wszystkiego jak leci tak jak wódz każe

2

@michal26 Mam nadzieję że macie kasę, duuużo kasy

1

@FcPortoFan1999 Piękne dzięki

1

Załóżmy że Jabeur wygrywa 2:0 ze Świątek, a Cori 2:0 z Czeszką, wtedy Świątek, Coco i Jabeur mają po 2 punkty, po 1 punkt w bilansach bezpośrednich i taki sam bilans 4:2, co wtedy decyduje? xD
@adi7adi8 @michal26 @takisobiektos

2

@bartas97 Za 15 lat se sprawdzę co i jak

1

@tomek8756 Jakby miała w opisie "musisz mieć co najmniej 18 cm" to bym się umówił. To że bym dostał kosza to jedno, ale warto próbować

0

@Herato Ten wapniak Mbappe może i był wiodącą postacią w dwóch finałach mundialu, ale do Cristiano to mu jeszcze daleko

2

Komentarz usunięty

5

@FanBarcYxD Zniszcz fiuta grudzień

0

@Cotutajsiedzieje Wszystko przez płacz zawistnych polaczków o złotą piłkę dla Messiego

8

@HighestInTheRoom Panie wypierdzielaj pan stąd bo pan tu nie mieszkasz

1

@norbi77 Ale by ją wypychnął

2

@Transu96 Czy Ty możesz przestać trafiać?

6

Komentarz usunięty

0

@Pedri16Future Nic, a ma się coś zmienić?

11

@Simone Wkurwiający typ, strzela 2 bramki i przy każdej z nich poważna mina jakby myślał że jest jakiś zajebisty, a najgorsze jest to że jest zajebisty, wkurwiający gość

0

@Pedri16Future A może ona też nie miała łatwego dzieciństwa i miała matkę alkoholiczkę

5

@Marcelinho99 Tak, na przykład Ty jak wygrywaliśmy 1 0

0

@Firestone Nic dziwnego, ten chłop przeżywa ekstazę za każdym razem jak polakowi źle się wiedzie xD

2

@FcPortoFan1999 Wiem, bo sam czasem oglądam ceesika albo Lola

2

@kanver_ Jak widać nikogo nie obchodzi esport, nawet esportowców

1

@adi7adi8 Jakie były zasady losowania tych grup, każdy mógł do każdej trafić? Wychodzi na teoretycznie łatwiejszą niż jakby się miało z Sabalenką grać czy Rybą :D

1

@tadzik447 Nie, z platformy obywatelskiej

0

@Emhyr Tylko Pilsner

0

Głupi nurek, słuszna kara

1

@Kgorecki2500 Black Flag, ale seria z Ezio też zajebista

1

@arasz1819 Nadzieję betonowego elektoratu pisiorów że jednak zdołają utworzyć rząd

0

Yamal mmm, dobrze że już legalny

0

Zamiast ktoś kurła zamykać środek to dwóch w jedno miejsce pobiegli xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?