Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Czemu obrażasz Huberta nazywając go klaczą
12
@Criss18Barca No ale z drugiej strony tak powinna wyglądać władza, na szukanie i znajdywanie kompromisów między ugrupowaniami, a nie przepychanie wszystkiego jak leci tak jak wódz każe
2
@michal26 Mam nadzieję że macie kasę, duuużo kasy
1
@FcPortoFan1999 Piękne dzięki
1
Załóżmy że Jabeur wygrywa 2:0 ze Świątek, a Cori 2:0 z Czeszką, wtedy Świątek, Coco i Jabeur mają po 2 punkty, po 1 punkt w bilansach bezpośrednich i taki sam bilans 4:2, co wtedy decyduje? xD
@adi7adi8 @michal26 @takisobiektos
2
@bartas97 Za 15 lat se sprawdzę co i jak
1
@tomek8756 Jakby miała w opisie "musisz mieć co najmniej 18 cm" to bym się umówił. To że bym dostał kosza to jedno, ale warto próbować
0
@Herato Ten wapniak Mbappe może i był wiodącą postacią w dwóch finałach mundialu, ale do Cristiano to mu jeszcze daleko
2
Komentarz usunięty
5
@FanBarcYxD Zniszcz fiuta grudzień
0
@Cotutajsiedzieje Wszystko przez płacz zawistnych polaczków o złotą piłkę dla Messiego
8
@HighestInTheRoom Panie wypierdzielaj pan stąd bo pan tu nie mieszkasz
1
@norbi77 Ale by ją wypychnął
2
@Transu96 Czy Ty możesz przestać trafiać?
6
Komentarz usunięty
0
@Pedri16Future Nic, a ma się coś zmienić?
11
@Simone Wkurwiający typ, strzela 2 bramki i przy każdej z nich poważna mina jakby myślał że jest jakiś zajebisty, a najgorsze jest to że jest zajebisty, wkurwiający gość
0
@Pedri16Future A może ona też nie miała łatwego dzieciństwa i miała matkę alkoholiczkę
5
@Marcelinho99 Tak, na przykład Ty jak wygrywaliśmy 1 0
0
@Firestone Nic dziwnego, ten chłop przeżywa ekstazę za każdym razem jak polakowi źle się wiedzie xD
2
@FcPortoFan1999 Wiem, bo sam czasem oglądam ceesika albo Lola
2
@kanver_ Jak widać nikogo nie obchodzi esport, nawet esportowców
1
@adi7adi8 Jakie były zasady losowania tych grup, każdy mógł do każdej trafić? Wychodzi na teoretycznie łatwiejszą niż jakby się miało z Sabalenką grać czy Rybą :D
1
@tadzik447 Nie, z platformy obywatelskiej
0
@Emhyr Tylko Pilsner
0
Głupi nurek, słuszna kara
1
@Kgorecki2500 Black Flag, ale seria z Ezio też zajebista
1
@arasz1819 Nadzieję betonowego elektoratu pisiorów że jednak zdołają utworzyć rząd
0
Yamal mmm, dobrze że już legalny
0
Zamiast ktoś kurła zamykać środek to dwóch w jedno miejsce pobiegli xD