5

@ranger3120 Ic totli kontendzius, łen ju łocz e mecz ju bikom łanofdem, dat kent bi futbol, it gat tu bi somfing els

0

@Rust_Cohle Najlepsze wrażenia będą po przeczytaniu książek i ograniu poprzednich części, ale nie jest to konieczne żeby gra sama w sobie się spodobała. Ja do niej podszedłem po graniu w samą drugą część na przykład, ale polecam zaczerpnąć ile się da wcześniejszych wątków

1

@Kgorecki2500 A co na to Sapek

2

@Comfortable_ Ale angielski dabing w anime już nie Goat

2

@Kapitan hawk Ten to się umie dostosować

0

@Ricardinio14 Jeszcze jak

1

@Popitek12 Należało by tu też rozdzielić środowiska, w wodzie mógłby to być płetwal błękitny, na lądzie mógłby to być orzeł, chociaż tu bym też wyznaczył chyba środowisko powietrzne bo to latanie i wydłubywanie oczu to spora przewaga, tak typowo na lądzie to może słoń

4

@Popitek12 Winisjusz

2

@mindbender84 Nigdy nie mów nigdy, mogą zmienić formułę i dać więcej pytań

5

@Lionel_Messi10 xD Staruszek mu kunia bije i jeszcze się cieszy

3

@Kuba_1 Ten tłuścioch jest jakiś upośledzony, a nonstop widzę że ktoś go publikuje

1

@Lionel_Messi10 Oki dzięki za opinię, taki miałem plan w sumie, Star Warsy też tak oglądałem od oryginalnej trylogii i nie żałuję :D

0

@Lionel_Messi10 No właśnie paradoksalnie od dupy strony, ale też nie bo po kolei chronologicznie i dlatego pytam osób co oba oglądały jakby to rozegrali jakby mieli ponownie oglądać :D

0

Lepiej oglądać najpierw Gota i później Ród smoka czy na odwrót, jak myślicie?

0

@JordiAlbion Mołdawia

0

@dawid4444 To naucz się nie generalizować i nie wrzucać tych "wszystkich" do jednego wora, tylko tyle i aż tyle

1

@BulaKG Taktyk do taktyka

0

@dawid4444 Kolejna statystyka ze wzoru Hajto, co drugi komentator xD Z dupy bierzesz te swoje dane i odnosisz się do jakichś paru odklejonych gości co chcieli pozbyć się gościa którego nikt normalny nie chce się pozbyć

0

@dawid4444 Uwielbiam jak ktoś pisze większość, a w praktyce było to zaledwie kilku odklejeńców

3

@tomek8756 Madryciaki też nie lepiej, Girona musisz to jest ten sezon

10

@VegetaPolska Ależ dzisiaj cenne rady rozdajesz, żal nie skorzystać

0

@barcelonaLM Nikt Gaviego nie zmusza żeby grał dla kadry

0

Nie wiem czemu wkręciłem sobie że ten burger drwala jest z plackiem ziemniaczanym i się bałem go spróbować, a się okazuje że to jakiś ser jest panierowany xD

0

@Stinger_ Wydaje mi się że należy tu wziąć pod uwagę popularność sportu plus dominację w nim, tym samym Messi absolutnie top 1, reszta Djoko, Jordan, Usain, Hamilton i Phelps

1

@FcPortoFan1999 Kurła tylko nie to to już wolę oponiarzy

0

@lntrowertyk Wszyscy których akurat czytałeś tak?

1

@Encore Czy tylko ja uważam go za najbardziej wkur**ającego tenisistę w turze?

0

@AlexDark00 Wątpię, bo w naszej obecnej drużynie to nawet ten dziadowy Lewy musi ratować wynik

2

@Bateman98 Zielona rtęć

2

@DonMatteo901 Imo aż tak dobra grafa nie pasuje jakoś do Simsów xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?