Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@ranger3120 Ic totli kontendzius, łen ju łocz e mecz ju bikom łanofdem, dat kent bi futbol, it gat tu bi somfing els
0
@Rust_Cohle Najlepsze wrażenia będą po przeczytaniu książek i ograniu poprzednich części, ale nie jest to konieczne żeby gra sama w sobie się spodobała. Ja do niej podszedłem po graniu w samą drugą część na przykład, ale polecam zaczerpnąć ile się da wcześniejszych wątków
1
@Kgorecki2500 A co na to Sapek
2
@Comfortable_ Ale angielski dabing w anime już nie Goat
2
@Kapitan hawk Ten to się umie dostosować
0
@Ricardinio14 Jeszcze jak
1
@Popitek12 Należało by tu też rozdzielić środowiska, w wodzie mógłby to być płetwal błękitny, na lądzie mógłby to być orzeł, chociaż tu bym też wyznaczył chyba środowisko powietrzne bo to latanie i wydłubywanie oczu to spora przewaga, tak typowo na lądzie to może słoń
4
@Popitek12 Winisjusz
2
@mindbender84 Nigdy nie mów nigdy, mogą zmienić formułę i dać więcej pytań
5
@Lionel_Messi10 xD Staruszek mu kunia bije i jeszcze się cieszy
3
@Kuba_1 Ten tłuścioch jest jakiś upośledzony, a nonstop widzę że ktoś go publikuje
1
@Lionel_Messi10 Oki dzięki za opinię, taki miałem plan w sumie, Star Warsy też tak oglądałem od oryginalnej trylogii i nie żałuję :D
0
@Lionel_Messi10 No właśnie paradoksalnie od dupy strony, ale też nie bo po kolei chronologicznie i dlatego pytam osób co oba oglądały jakby to rozegrali jakby mieli ponownie oglądać :D
0
Lepiej oglądać najpierw Gota i później Ród smoka czy na odwrót, jak myślicie?
0
@JordiAlbion Mołdawia
0
@dawid4444 To naucz się nie generalizować i nie wrzucać tych "wszystkich" do jednego wora, tylko tyle i aż tyle
1
@BulaKG Taktyk do taktyka
0
@dawid4444 Kolejna statystyka ze wzoru Hajto, co drugi komentator xD Z dupy bierzesz te swoje dane i odnosisz się do jakichś paru odklejonych gości co chcieli pozbyć się gościa którego nikt normalny nie chce się pozbyć
0
@dawid4444 Uwielbiam jak ktoś pisze większość, a w praktyce było to zaledwie kilku odklejeńców
3
@tomek8756 Madryciaki też nie lepiej, Girona musisz to jest ten sezon
10
@VegetaPolska Ależ dzisiaj cenne rady rozdajesz, żal nie skorzystać
0
@barcelonaLM Nikt Gaviego nie zmusza żeby grał dla kadry
0
Nie wiem czemu wkręciłem sobie że ten burger drwala jest z plackiem ziemniaczanym i się bałem go spróbować, a się okazuje że to jakiś ser jest panierowany xD
0
@Stinger_ Wydaje mi się że należy tu wziąć pod uwagę popularność sportu plus dominację w nim, tym samym Messi absolutnie top 1, reszta Djoko, Jordan, Usain, Hamilton i Phelps
1
@FcPortoFan1999 Kurła tylko nie to to już wolę oponiarzy
0
@lntrowertyk Wszyscy których akurat czytałeś tak?
1
@Encore Czy tylko ja uważam go za najbardziej wkur**ającego tenisistę w turze?
0
@AlexDark00 Wątpię, bo w naszej obecnej drużynie to nawet ten dziadowy Lewy musi ratować wynik
2
@Bateman98 Zielona rtęć
2
@DonMatteo901 Imo aż tak dobra grafa nie pasuje jakoś do Simsów xD