8

@_barti Ale będzie w Miami czyli tam gdzie gra Messi, ambasadzie to wystarczy

2

@FcPortoFan1999 Jak można tak oczu nie szanować

1

@Keriox Już strzela chłop? Przecie dopiero co nogę miał złamaną

1

@Kapitan hawk Ambasada

0

@ludnek Chyba w bingo

0

@ludnek Haha połamaniec lepsze liczby niż Lewy dobre, podziwiam niektórych naiwność

6

@Sysia11 To są głupie żarty tylko, jak sobie ich nie życzysz to nie reaguj złością bo to tylko daje pożywkę

13

@Sysia11 Sysia skarbeńku oddychaj, po co ta agresja z samego rana :/

3

@DaPidejpi Ponoć robią to z naciskiem na zadowolenie starych fanów serii, powinno wyjść spoko

0

@Rewolucja123 Heee e e ejja heeeej

63

@Danny Gaucho Wstawiać na La bambe rekord bez Messiego i z Ronaldo na czele to trzeba pomylić odwagę z odważnikiem

1

@Hosh Gorzej jak rzuci i kogoś zabije i dostanie 25

3

Kurde a chciał człowiek z niego jeszcze bekę pocisnąć :/

0

No dobra nawet Robercik nie jest tak tragiczny

0

@Domin7777 Mięśniówka jakaś

4

@Comfortable_ A potem przypomina sobie człowiek że mamy Roberta, Ferrana i Raphinie

5

@esem91 Ale na co te nerwy i tak by z pierwszego wyszli

1

Biedny Rodrygo, jak mi go szkoda

0

Hoselu co zciamajdził

0

@PatrychoO Co to za dzban bo nie w temacie

1

Czy Bożydar to dar od Boga?

0

1

@Bulbazaur17 No fakt, ciężko odstawić jak cały jebitny top rośnie na plecach

0

@esem91 Chyba też

1

@Bulbazaur17 Odstaw tą trawę bulbo

0

Jaki mecz oglądamy La bamba, madrycioków czy co innego?

0

@MarioVeB! Los drewnos

20

Ale co Peña wczoraj bronił to jego

1

@Benz Bez kitu wchodzisz se z rana na bambe a tu lamenciarze już z powodzeniem stronę opanowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?