Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@_barti Ale będzie w Miami czyli tam gdzie gra Messi, ambasadzie to wystarczy
0
@FcPortoFan1999 Tymczasem oczy:
https://www.poradnia.pl/images/artykuly/wylew-do-oka.jpg
2
@FcPortoFan1999 Jak można tak oczu nie szanować
1
@Keriox Już strzela chłop? Przecie dopiero co nogę miał złamaną
1
@Kapitan hawk Ambasada
0
@ludnek Chyba w bingo
0
@ludnek Haha połamaniec lepsze liczby niż Lewy dobre, podziwiam niektórych naiwność
6
@Sysia11 To są głupie żarty tylko, jak sobie ich nie życzysz to nie reaguj złością bo to tylko daje pożywkę
13
@Sysia11 Sysia skarbeńku oddychaj, po co ta agresja z samego rana :/
3
@DaPidejpi Ponoć robią to z naciskiem na zadowolenie starych fanów serii, powinno wyjść spoko
0
@Rewolucja123 Heee e e ejja heeeej
63
@Danny Gaucho Wstawiać na La bambe rekord bez Messiego i z Ronaldo na czele to trzeba pomylić odwagę z odważnikiem
1
@Hosh Gorzej jak rzuci i kogoś zabije i dostanie 25
3
Kurde a chciał człowiek z niego jeszcze bekę pocisnąć :/
0
No dobra nawet Robercik nie jest tak tragiczny
0
@Domin7777 Mięśniówka jakaś
4
@Comfortable_ A potem przypomina sobie człowiek że mamy Roberta, Ferrana i Raphinie
5
@esem91 Ale na co te nerwy i tak by z pierwszego wyszli
1
Biedny Rodrygo, jak mi go szkoda
0
Hoselu co zciamajdził
0
@PatrychoO Co to za dzban bo nie w temacie
1
Czy Bożydar to dar od Boga?
0
@tristan87 xDD
1
@Bulbazaur17 No fakt, ciężko odstawić jak cały jebitny top rośnie na plecach
0
@esem91 Chyba też
1
@Bulbazaur17 Odstaw tą trawę bulbo
0
Jaki mecz oglądamy La bamba, madrycioków czy co innego?
0
@MarioVeB! Los drewnos
20
Ale co Peña wczoraj bronił to jego
1
@Benz Bez kitu wchodzisz se z rana na bambe a tu lamenciarze już z powodzeniem stronę opanowali