Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi564 Ta Roque ze złamaną nogą nam sezon uratuje
0
@Zoker La bamba to kopalnia skrajności
0
@tomek8756 To jakaś posłanka Konfy musiała wrzucić
0
@Krzysztof1987 Znalazłem jakieś preparaty "antypara", zobaczymy na ile to skuteczne
0
Macie jakieś magiczne sposoby na zaparowane szyby w samochodzie? Filtr kabinowy zmieniony, jakiś tam zwyczajny pochłaniacz wilgoci postawiony, przyjdą tylko chłodniejsze temperatury i zaraz paruje, włączanie nawiewu co chwila jest uciążliwe, zwłaszcza jak się na postoju stoi sporo jako taksówkarz
0
@Cvzx I to w 94 minucie z główki
3
@adi7adi8 Przepiękny sezon, aż mam łzy w oczach
8
Nic dzisiaj po myśli Peguli, nawet rakieta jej oddała w ryło xD
1
@adi7adi8 Mogłaby się Jessi ogarnąć żeby mecz był przyjemniejszy dla oka
0
Hahaha Dudeł ty kompromitancie
0
@LM10GOAT Pewien nie jestem, ale moim zdaniem się zesra jeden z drugim
1
@LM10GOAT Zesrają się oboje a nie pobiją rekord
5
@macio_944 Ale oznaczałbyś jak o kimś wspominasz @BonnieBear i @clyde
3
Piękny to był breakpoint
3
Sabalence się chyba coś po**bało że dzisiaj 6 grudnia, bo prezenty rozdaje niemiłosiernie
6
@Katalończyk 99 Daj Boże
1
@MesQueUnClub96 Mogą się nawet za co innego złapać, ale nie muszą tego robić publicznie i obrzydzać normalnym ludziom dnia
2
@MesQueUnClub96 A muszą to robić na ulicy? Nie mogą w zaciszu domowym się sobą zadowalać? Czy może chodzi o zwrócenie na siebie uwagi
0
@sonek Żołądkowa gorzka miętowa, czyste wódy to gówno i tylko mocne alkusy są w stanie docenić walory smakowe
1
@Bocheno1 Człowiek zamiast docenić zajebiste emocje w końcówce meczu to będzie smędził kurwa i po każdym meczu nowego trenera szukał, jak można tak sobie humor psuć głupią piłką nożną
2
Skończcie płakać paździerze, 3 punkty na wyjeździe z piątą drużyną La ligi
0
@Emhyr Co origami umiał lepiej składać? Bo jeśli chodzi o piłkę nożną to Kane niczym się szczególnym nie wyróżnia jeśli chodzi o technikę, podobnie jak Robert, ot bardzo dobrzy strzelcy i nic więcej.
0
@Emhyr Polecę skorzystać samemu z tej rady
0
@Emhyr Tyś chyba się z Dodim na mózgi zamienił
3
@Emhyr Kane ma 30 lat gościu, Lewus jak był młodszy też nie był taki drewniany, Hary jeszcze wiele musi udowodnić żeby nazywać go lepszą wersją Robercika
1
@FCB_dimiC To już jest po za skalą, a nie daj Boże wygra króla strzelców czy jakieś trofeum z drużyną
7
@takisobiektos Matka Boska paletkowa
1
@takisobiektos Może do południa się wyrobią
3
Ale cyrk w tym Meksyku z tą pogodą xD
2
@Rust_Cohle Marry Jowita, f*ck legionista, kill madryciara