0

@messi564 Ta Roque ze złamaną nogą nam sezon uratuje

0

@Zoker La bamba to kopalnia skrajności

0

@tomek8756 To jakaś posłanka Konfy musiała wrzucić

0

@Krzysztof1987 Znalazłem jakieś preparaty "antypara", zobaczymy na ile to skuteczne

0

Macie jakieś magiczne sposoby na zaparowane szyby w samochodzie? Filtr kabinowy zmieniony, jakiś tam zwyczajny pochłaniacz wilgoci postawiony, przyjdą tylko chłodniejsze temperatury i zaraz paruje, włączanie nawiewu co chwila jest uciążliwe, zwłaszcza jak się na postoju stoi sporo jako taksówkarz

0

@Cvzx I to w 94 minucie z główki

3

@adi7adi8 Przepiękny sezon, aż mam łzy w oczach

8

Nic dzisiaj po myśli Peguli, nawet rakieta jej oddała w ryło xD

1

@adi7adi8 Mogłaby się Jessi ogarnąć żeby mecz był przyjemniejszy dla oka

0

Hahaha Dudeł ty kompromitancie

0

@LM10GOAT Pewien nie jestem, ale moim zdaniem się zesra jeden z drugim

1

@LM10GOAT Zesrają się oboje a nie pobiją rekord

5

@macio_944 Ale oznaczałbyś jak o kimś wspominasz @BonnieBear i @clyde

3

Piękny to był breakpoint

3

Sabalence się chyba coś po**bało że dzisiaj 6 grudnia, bo prezenty rozdaje niemiłosiernie

6

@Katalończyk 99 Daj Boże

1

@MesQueUnClub96 Mogą się nawet za co innego złapać, ale nie muszą tego robić publicznie i obrzydzać normalnym ludziom dnia

2

@MesQueUnClub96 A muszą to robić na ulicy? Nie mogą w zaciszu domowym się sobą zadowalać? Czy może chodzi o zwrócenie na siebie uwagi

0

@sonek Żołądkowa gorzka miętowa, czyste wódy to gówno i tylko mocne alkusy są w stanie docenić walory smakowe

1

@Bocheno1 Człowiek zamiast docenić zajebiste emocje w końcówce meczu to będzie smędził kurwa i po każdym meczu nowego trenera szukał, jak można tak sobie humor psuć głupią piłką nożną

2

Skończcie płakać paździerze, 3 punkty na wyjeździe z piątą drużyną La ligi

0

@Emhyr Co origami umiał lepiej składać? Bo jeśli chodzi o piłkę nożną to Kane niczym się szczególnym nie wyróżnia jeśli chodzi o technikę, podobnie jak Robert, ot bardzo dobrzy strzelcy i nic więcej.

0

@Emhyr Polecę skorzystać samemu z tej rady

0

@Emhyr Tyś chyba się z Dodim na mózgi zamienił

3

@Emhyr Kane ma 30 lat gościu, Lewus jak był młodszy też nie był taki drewniany, Hary jeszcze wiele musi udowodnić żeby nazywać go lepszą wersją Robercika

1

@FCB_dimiC To już jest po za skalą, a nie daj Boże wygra króla strzelców czy jakieś trofeum z drużyną

7

@takisobiektos Matka Boska paletkowa

1

@takisobiektos Może do południa się wyrobią

3

Ale cyrk w tym Meksyku z tą pogodą xD

2

@Rust_Cohle Marry Jowita, f*ck legionista, kill madryciara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?