Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@maroon Chyba nie ogarniasz że w podeszłym wieku jest dużo większa szansa że z roku na rok coś Ci się stanie z organizmem, czy to słuch, wzrok, czas reakcji i możesz stanowić poważne zagrożenie na drodze. Nie raz widzę jakiegoś dziadka czy babcię za kierownicą, którzy nie ogarniają kompletnie i dlatego uważam że to rozsądny pomysł.
0
@MarioVeB! O pierwszej albo drugiej
3
@bartas97 Mi właśnie turek grzeje placka, jakkolwiek to brzmi
2
@MarioVeB! Trza się go spytać @jaworek992
1
@Borneo Co to jest "kątra"? xD
2
Konfederacja w czasach średniowiecza
7
@LionelM95 Polujesz na ptaka kardynała? Jeśli nie masz mniej niż 15 lat to możesz go nie zachęcić
0
@Faro Bo Ty mu tak każesz? :D Chłop jako detektyw amator zarabia gruby hajs w porównaniu do tych profesjonalistów, jak Cię to tak boli sam zostań youtuberem
1
@Faro A ty myślisz że reporterzy czy inni detektywi to tak za darmo badają sprawy, żeby potem móc zgłosić prokuraturze licząc jedynie na order porządnego obywatela? W jakim ty świecie gościu żyjesz, oczywiście że chłop robi to dla pieniędzy
0
@Ironman Ko siniak, czyli siniak koalicji obywatelskiej. Ka mysz, czyli po góralsku gdzie mysz, wybieram to drugie
3
@Transu96 Się element wystrzelał tam
19
Biedroń przemówił
4
Biedactwo tyle potrzebowała żeby dojść do siebie :/
0
@kolomen2 Raczej porady psychologa byś poszukał
9
@Faro Właśnie zostałeś wydalony z mniejszości argentyńskiej na stronie, usuwaj awatara
0
@MarioVeB! Nie bierze, zostaje przy funtach
0
@HavertzKai Ja gdyby nie kontuzja palca w 2016
0
@avanes Dobrze że się przyznałeś, bo inaczej bym nie pomógł. Otóż z linku usuwasz wszystko od znaku zapytania łącznie z nim
24
@Messibestplayerintheworld Ale plastik
0
@lntrowertyk Czaskowski się w miarę dobrze prezentuje
0
@AFA90 A karasie jedzą gówno
2
@JimMorrisonFCB Panie już koniec ciszy wyborczej nie trzeba szyfrem gadać
2
@Rust_Cohle Sośnierza szuka bo w tym syfie ciężko go znaleźć
2
@lucas/catalan No dobranoc
1
@Hosh Bosak cały czas tak twierdzi, więc raczej się nie ugną, chyba że jacyś pojedynczy posłowie
0
@Encore Ale pier*oli jak potłuczony cały film o tym że nie może liczyć na internet, że został wciągnięty w aferę polityczna, generalnie że nikomu nie może ufać xD Nic konkretnego
0
Z jednej strony wygrała opozycja, ale znając pisiorów to w swojej desperacji będą probować porozkupywać pojedyńcze mandaty, a nie jest też powiedziane że konfa przy swoim żałosnym wyniku nie będzie chciała wstąpić w ich szeregi, tu się jeszcze mogą różne rzeczy zdarzyć
4
@krajana To że się ludzie cieszą że u władzy będzie taka c**jnia pokazuje tylko jak jeszcze większą ch**nią był PiS. Prawdopodobnie boli Cię dupa że twoja konfa ledwo przez próg przeskoczyła, ale rozmasuj to powinno przejść
1
@HighestInTheRoom No jak skąd, wedżita zrobił glonojada do szyby sąsiada xD
2
@RomanHoffer Prokrastynacja