Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@kamilos1214 Obajtek patrzy w kamerę ukrytą w pistolecie i w odpowiednim momencie odłącza pompę
2
@wie123io4 Przecież to są katolickie betony, kampania opiera się na koronowaniu Jezusa królem Polski xD
0
Wszystko wraca do normy podobnie jak Legia do trybu lamienia
1
Jakie to są kaleki xD
0
@Mow_mi_Douglas Nie rób już z tego Papszuna jakiegoś guru xD
2
@usztafik Za 3 poważne wykroczenia (prędkość ponad 30km/h ponad dozwoloną) w ciągu 2 lat od zdania prawka
0
@Ostatnikrwawygang No właśnie powoli chcę sobie zacząć stopniując temperaturę i czas natrysku, jak mi się spodobają prysznice to o morsowaniu również pomyślę :D
1
@paweldunajecfcb To straszne, chyba Ci pożyczę tego piątaka
8
@takisobiektos Ja się nauczyłem dopiero jak prawko straciłem i musiałem robić ponowie cały kurs i zdawać, od tamtej pory 0 punktów. Wiem debil, ale to było dawno
0
@Medium Mnie wkurwiają już te katary i inne ch**stwa jeszcze na Podhalu potrafi mocno zimnem piździć i śniegami, w tym roku muszę coś z tym zrobić
1
@Panpiwkarz Dlatego ja zawsze to załatwiam na 2 tygodnie przed końcem polisy, nawet przypomnienia wysyłają
1
@Boro79 Mój sąsiad parę dni się spóźnił nawet nie wiem czy nie jeden dzień nie pamiętam już i dostał ponad tysiaka kary
1
@tristan87 I jak tu później nie pomylić takich z dorosłymi jak to ogarnięte jest na tyle żeby szajkę zakładać
0
@Medium Sama witaminka raczej dużo nie zmieni, regularny sporcik i hartowanie organizmu (morsowanie) ponoć zajebiście wpływają na odporność, właśnie będę testować niedługo te zimne prysznice, zobaczymy :D
2
@TheNekro94 Po**bane kary teraz są(może i dobrze), lata wstecz jak jeszcze lubiałem sobie szybciej jeździć to za taką błahostke co żeś zrobił ledwo parę stów się zapłaciło i kilka punktów
1
@Medium No ale dużo osób od rana do wieczora w pomieszczeniach robi albo są piwniczakami i ciężko wtedy o ekspozycję na słońce nie wspominając już że w naszym klimacie to słoneczko często za chmurami siedzi
5
Ale trza przyznać co Negreira dzisiaj zrobił mecz to nasze
1
Nie kminię co Xavi od*ebał z tym ściągnięciem Felixa, przecież to była tak głupia decyzja, reszta zmian też nie lepsze w sumie :D
0
@JimMorrisonFCB A my nie mamy 2 najlepszych pomocników, będziemy się licytować?
3
@JohnDeere Nic tak nie wku**ia jak ci malkontenci
10
Już nie przesadzajcie z tą tragiczna grą, okazje jakieś tam tworzymy.. Co prawda nie najwyższej jakości, ale trzeba oddać że Porto dobrze gra w obronie, ciężko się dostać na te 10 metrów od bramki. Pamiętajmy że to jest wyjazd z niełatwym przeciwnikiem
1
@tristan87 Nie przepadam dlatego wolę nie oglądać
2
@tristan87 I ci zwyrole proszący o link żeby zobaczyć krwawe siekanko xD
2
@Culers Tylko nie może być to sztuczne narzekanie bo los się skapnie
3
Rambla minutę po opublikowaniu składów: Co ten Xavi zaś oddupia, po c**j Alonso i dlaczego Lewus zaś w podstawie
Xavi:
1
@Piotr,1985 Haha zniknie.. otóż wróci ze zdwojoną siłą panie kolego
2
@Kuba_1 Ale jak planował zabójstwo to ewentualną ucieczkę przy wtopie pewnie również, Majtczak musiał bardziej na spontanie działać
2
@Popitek12 Z pewnością @MesQueUnClub96 ale na jego obronę dodam że to były rówieśniczki
0
@halfnolife To nie fart po prostu Napoli posysa
0
@Barcaa12 Te świerszcze podsumowują grę napoli