10

@kamilos1214 Obajtek patrzy w kamerę ukrytą w pistolecie i w odpowiednim momencie odłącza pompę

2

@wie123io4 Przecież to są katolickie betony, kampania opiera się na koronowaniu Jezusa królem Polski xD

0

Wszystko wraca do normy podobnie jak Legia do trybu lamienia

1

Jakie to są kaleki xD

0

@Mow_mi_Douglas Nie rób już z tego Papszuna jakiegoś guru xD

2

@usztafik Za 3 poważne wykroczenia (prędkość ponad 30km/h ponad dozwoloną) w ciągu 2 lat od zdania prawka

0

@Ostatnikrwawygang No właśnie powoli chcę sobie zacząć stopniując temperaturę i czas natrysku, jak mi się spodobają prysznice to o morsowaniu również pomyślę :D

1

@paweldunajecfcb To straszne, chyba Ci pożyczę tego piątaka

8

@takisobiektos Ja się nauczyłem dopiero jak prawko straciłem i musiałem robić ponowie cały kurs i zdawać, od tamtej pory 0 punktów. Wiem debil, ale to było dawno

0

@Medium Mnie wkurwiają już te katary i inne ch**stwa jeszcze na Podhalu potrafi mocno zimnem piździć i śniegami, w tym roku muszę coś z tym zrobić

1

@Panpiwkarz Dlatego ja zawsze to załatwiam na 2 tygodnie przed końcem polisy, nawet przypomnienia wysyłają

1

@Boro79 Mój sąsiad parę dni się spóźnił nawet nie wiem czy nie jeden dzień nie pamiętam już i dostał ponad tysiaka kary

1

@tristan87 I jak tu później nie pomylić takich z dorosłymi jak to ogarnięte jest na tyle żeby szajkę zakładać

0

@Medium Sama witaminka raczej dużo nie zmieni, regularny sporcik i hartowanie organizmu (morsowanie) ponoć zajebiście wpływają na odporność, właśnie będę testować niedługo te zimne prysznice, zobaczymy :D

2

@TheNekro94 Po**bane kary teraz są(może i dobrze), lata wstecz jak jeszcze lubiałem sobie szybciej jeździć to za taką błahostke co żeś zrobił ledwo parę stów się zapłaciło i kilka punktów

1

@Medium No ale dużo osób od rana do wieczora w pomieszczeniach robi albo są piwniczakami i ciężko wtedy o ekspozycję na słońce nie wspominając już że w naszym klimacie to słoneczko często za chmurami siedzi

5

Ale trza przyznać co Negreira dzisiaj zrobił mecz to nasze

1

Nie kminię co Xavi od*ebał z tym ściągnięciem Felixa, przecież to była tak głupia decyzja, reszta zmian też nie lepsze w sumie :D

0

@JimMorrisonFCB A my nie mamy 2 najlepszych pomocników, będziemy się licytować?

3

@JohnDeere Nic tak nie wku**ia jak ci malkontenci

10

Już nie przesadzajcie z tą tragiczna grą, okazje jakieś tam tworzymy.. Co prawda nie najwyższej jakości, ale trzeba oddać że Porto dobrze gra w obronie, ciężko się dostać na te 10 metrów od bramki. Pamiętajmy że to jest wyjazd z niełatwym przeciwnikiem

1

@tristan87 Nie przepadam dlatego wolę nie oglądać

2

@tristan87 I ci zwyrole proszący o link żeby zobaczyć krwawe siekanko xD

2

@Culers Tylko nie może być to sztuczne narzekanie bo los się skapnie

3

Rambla minutę po opublikowaniu składów: Co ten Xavi zaś oddupia, po c**j Alonso i dlaczego Lewus zaś w podstawie

Xavi:


1

@Piotr,1985 Haha zniknie.. otóż wróci ze zdwojoną siłą panie kolego

2

@Kuba_1 Ale jak planował zabójstwo to ewentualną ucieczkę przy wtopie pewnie również, Majtczak musiał bardziej na spontanie działać

2

@Popitek12 Z pewnością @MesQueUnClub96 ale na jego obronę dodam że to były rówieśniczki

0

@halfnolife To nie fart po prostu Napoli posysa

0

@Barcaa12 Te świerszcze podsumowują grę napoli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?