0

@xvcWinterSoldier To będzie leciało w jakichś rozsądnych godzinach czy gdzieś nad ranem? Jak to przeważnie wygląda?

5

@Barca1922 Bardziej zaangażowanego box to boxa chyba nie ma

31

@MarFan No a za 8 lat Ci sami będą za wszelką cenę się pozbywać platformy głosując na pis i tak do usranej śmierci :P Przecież oni mają układ żeby rządzić na zmianę właśnie dzięki ludzkiej desperacji

30

@Kgorecki2500 Krzysiu zezłomował tak jak ramblowe Krzysie złomują arasza

11

@gumaz Młody był nie raz ojca odwiedzać

0

@DonAndrzejos Jeszcze aż tak mnie nie po**bało żeby madryciakom kibicować

0

@Popitek12 Zależy czy ten mężczyzna też będzie piękny

0

@skubi99 Oraz Riki Puć

0

@Rust_Cohle No to tym bardziej co tam robi jakiś oponiarz co go nikt nie zna nawet

1

@Rust_Cohle Jeszcze babinktoniara

0

Felix co ścianę chciał przepchnąć

0

@messi33 Też 12, a dokładniej 12 i pół, ale mam 27, późno zacząłem kibicować

1

@Popitek12 Na Huberta mnie nie było stać

8

Śniło mi się dzisiaj że Djoković razem z Neilem Robertsonem uczyli mnie grać w bilarda, blondas wiadomo snookerzysta, ale skąd się tam wziął paletkarz

0

@karszun Najpierw bym musiał pierwszą wziąć

9

@gimmeq1 Popraw se czapeczkę foliową bo Ci spada, a i nie zapomnij wyłączyć tv i włączyć myślenia

21

@nioton Pewnie słyszał jak pies syna sądiadki dostał autyzmu po szczepionce i musi się tym podzielić

5

@Pitinho Powinieneś się cieszyć zatem, że masz tak dużo rówieśników koło siebie

1

@kuz Kurła latanie jest zajebiste, współczuję :/

3

@Popitek12 Bo nie boi się powiedzieć prawdy że kobiety są głupsze

1

@macio_944 Dobra nie wazne może nie baituje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Luciano99 Jasne że będziemy razem.. polować na wypłatę @Kessie

4

@escarabajo Haha u kolegi widzę upały jeszcze, Villa wyżej niż Suarez xD

1

Pan Javier Tebas? Top

1

@Comfortable_ Wytłumaczysz laikowi o co się rozchodzi? Jak się ten smoke zmienił w stosunku do poprzedniego

16

@Uukasz_93 Szacun takie gówno oglądać tysiąc razy i to z rzędu

2

@joloskyy Mi tam lata dlatego nawet herba dałem, ale kolegę Ryszarda coś zapiekło ewidentnie

0

@RichardWinters No może niepotrzebne to "xD", bo nie każdy się musi znać

0

@RichardWinters W którym momencie się z kogoś śmiałem, masz jakieś urojenia chłopaku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?