- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1516 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1516 Culés
22
Pressingi w ostatnich meczach Barcelony.
Sevilla - 1. Gavi - 29
Mallorca - 1. Gavi - 18
Celta - 1. Felix - 20, 2. Gavi - 19
Royal Antwerpia - 1. Lewy - 16, 2. Gavi - 15
Betis - 1. Gavi - 37
Osasuna - 1. Gavi - 26
Villarreal - 1. Gavi - 21.
Jak dobrze wiemy pressing u Xaviego jest 1 z najważniejszych rzeczy, a mając Gaviego to w niektórych meczach grając bez piłki masz 12 zawodników.
Statsbomb
Gavi to potwór
1
@Barca1922 Gavi to biega od zawodnika do zawodnika. Chłop ma żelazne płuca, albo jakieś zapasowe, których xray nie wykrył.
4
@Rewolucja123 uwielbiam gościa . Prawdziwy walczak . Ostatnim takim był Puyol
0
@Barca1922 Trzeba znajdywac takich Gavich. Wole takich zawodnikow, ktorzy zapierniczaja, nawet jesli mieliby troche nie domagac technicznie, to ambicja nadrobia reszte brakow.
5
@Barca1922 Bardziej zaangażowanego box to boxa chyba nie ma
1
@Mario96w dokładnie chyba nie kojarzę nikogo innego co zostawia tyle serducha na boisku
0
@Barca1922 nie mówię, że to złe, ale na mocniejsze ekipy, lepiej żeby tak nie biegał, bo wykorzystają w pewnym momencie jego wyjście poza pozycję i źle się to skończy dla nas. Fajnie to wygląda jak biega ktoś od gościa do gościa i pokazuje zaangażowanie, ale wczoraj w takiej akcji podbiegł do 3 i gdyby nie to, że koleś długo zwlekał z wrzutką, to mogło dojść do groźnej akcji.
0
@FioletoweOczy dokładnie otóż to wola walki to powinien być priorytet. Nie chce się komuś biegać to won
0
@Barca1922 Dlatego musi grać mimo młodego wieku daje możliwości, sporo pressuje, gryzie trawę a do tego widać, że nauczył się rozgrywać.