Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 Darude - Sandstorm
0
Ferran: Ludzie widzą Ferrana przez 90 minut na boisku(...)
To że raz na pół roku zagrasz pełne 90 minut jeszcze o niczym nie świadczy
0
@Fantastyczny Chłopiec To zrób coś zamiast się przyglądać
25
@Nazio_87 Może i głupi, ale za to też stary
6
Komentarz usunięty
5
@don'T.R.I.P.e Każdego to może nie, ale wypadałoby żebyśmy chociaż nie męczyli buły ze spadkowiczami kolejny raz xD
0
@parpe Co najwyżej w prime Dembele
0
Piękny mecz się zapowiada xD
0
@takisobiektos A dasz se wacka uciąć że są normalni?
2
@Lola120 Ja czekam aż la bamba oglądnie i po komentarzach później będę mniej więcej wiedział o co chodzi żeby tylko być na czasie, aż tak mnie to nie interesuje żeby odpalić
3
@Rl9k1nG O jakichś pandora gejach czy coś takiego
0
@Toretto Możesz go pobrać, ewentualnie po meczu se oglądnąć bo film trwa godzinę
0
@mateusz33 To z filmu "street flow 2", znalazłem jedynie to, ale tu po francusku gość śpiewa
0
@MesQueUnClub96 Wklepie to Ci ojciec zara
1
@tbas Tylko jak patrzę na Brada
0
La Bamba pomuszcie znaleźć nutę, próbowałem googlować, ale żem za głupi
https://streamable.com/uw1w8g
1
Brad Pitt
https://i.ebayimg.com/images/g/gqMAAOSw8ZJgNrxi/s-l1200.webp
3
@adi7adi8 Smuteczek bo nie oglądałem dawno Igi, pierwszy mecz od dłuższego czasu i taki smętny dla oka w sumie, ale fajnie że w końcu gonimy prosiaka z białorusi
0
Czy Was też wkurza taka defensywna gra Igi? Może i jest to skuteczne, ale zero widowiskowości, granie przez środek i liczenie na błędy rywalki
8
@Kapitan hawk Może nie wchodzisz tam kiedy gra Barca, ale chyba nikt tutaj tyle nie wspomina o madryciakach, hala dzieciach i podszywkach co Ty, przekrzykujecie się jak dzieci nawzajem z kafejkarzami :P
0
@Barca1922 Lewy ma kontuzję obecnie, a po za tym zaś złapie jakiś dłuższy dołek formy i nie będzie strzelał tyle co należy, jak dla mnie panowie mają równe szanse
7
@Kuba_1 No a jak jeszcze Haaland przyjdzie to już w ogóle
0
@Barca1922 Są szanse na to
2
@michal26 Jest świetna nie pamiętam firmy, ale to taką z Węgier właśnie przywiozłem. Do chilli con carne też zajebiście pasuje
3
@michal26 Do tego typu dań polecam pastę paprykową oprócz przecieru pomidorowego, piękna rzecz :D
0
@Rewolucja123 No spoko, ale trochę się kolego zatrzymałeś z cenami chyba.. 40 melonów to splunięcie mu w twarz, biorąc pod uwagę że za więcej poszły takie Ferrany czy Mudryki. Wartość na Transfermarkt to jedno, ale realnie trzeba patrzeć też na kontrakt, na naszą korzyść cenową jest tylko fakt, że Joao chce grać koniecznie u Nas
11
@Rewolucja123 @MarcelNJ11 Anglia kupuje placki po 100 melonów, a Wy twierdzicie że naprawdę dobry gracz z potencjałem i 6 letnim kontraktem mają puścić za 40? xD
0
@siuuu W końcu będzie miał kto karakana w rozgrywaniu zastąpić
0
@michal26 Kiedy ta debata?
10
@kamilos1214 Obajtek patrzy w kamerę ukrytą w pistolecie i w odpowiednim momencie odłącza pompę