- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1328 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1328 Culés
2
Jak życie pokazuje nam wszystko jeszcze 2 MSC temu większość tu pisała że sprzedać Gaviego póki coś wart. Jeździec bez głowy i w ogóle nie zdyscyplinowany. Teraz każdy załamany bo widać jak to wazny piłkarz dla Barcelony mimo młodego wieku. Ja sam bardzo to przeżywam gdyż jest to naprawdę wojownik za którym w nie jednym meczu będziemy tęsknić. Życie jest jakie jest mam nadzieję że wroci do pełnej sprawności i formy nie ważne jak długo będzie to trwać. GAVI to BARCA a BARCA to GAVI napewno będzie pomagał drużynie jak tylko będzie mógł oczywiście narazie na boisku nie ale wróci silniejszy jestem tego pewien. Zdrowia i wytrwałości jak nie on to kto?
2
@dawid4444 Potwierdzam - dla mnie płuca, serce i charakter Barcy. Bardzo mnie denerwowały opinie, o których piszesz, a które były dość powszechne.
0
@dawid4444 Uwielbiam jak ktoś pisze większość, a w praktyce było to zaledwie kilku odklejeńców
0
@Mario96w może i było ale jak grał na skrzydle początkiem sezonu to praktycznie co drugi komentar był żeby go sprzedać. A ja uwielbiam takich mocarzy co się doszukują czegoś zeby zabłysnąć jak chrząstka w salcesonie
0
@dawid4444 Kolejna statystyka ze wzoru Hajto, co drugi komentator xD Z dupy bierzesz te swoje dane i odnosisz się do jakichś paru odklejonych gości co chcieli pozbyć się gościa którego nikt normalny nie chce się pozbyć
0
@Mario96w cofnij się wstecz i zobacz czy było ich kilku czy większość bo nie ma ochoty Ci tłumaczyć i nie wiem czy w ogóle jest sens trzymaj się
0
@dawid4444 To naucz się nie generalizować i nie wrzucać tych "wszystkich" do jednego wora, tylko tyle i aż tyle
0
@Mario96w nikt Tu o wszystkich nie pisał więc sam się naucz czegokolwiek może Ci to kiedyś się przyda