Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@OnlyCules Tak
0
@Barcabarca3562157 Pele, Messi, Messi
0
@Barcabarca3562157
1. F
2. C
3. Bar
4. Ce
5. Lona
7
@Cotutajsiedzieje Kozy muszą się dogadywać między sobą
1
@BulaKG Tam gdzie leci liga mistrzów tam lecą losowania, czyli pewnie jakiś Polsat Sport premium, a jak nie to na stronie UEFA.com
0
@PatrykBarca Jeszcze 3 godziny trza to przeżyć xD
1
@FcPortoFan1999 A w praktyce o 18:30 bo przez pół godziny będą pie**olić o farmazonach
14
@koksik2700 Na PiS żeby wujka powk*rwiać i pokłócić się w świątecznej atmosferze
3
@prokofiew Wyłącz La bambe włącz myślenie
0
Inter sie skończył Messi się skończył
0
What a spectacular tackle
0
@Emhyr Połamał się
0
@kkbarca Do pojutrza do 23:59
2
@MesQueUnClub96 No tak Ci co chcą mocnej grupy przyczyniają się do tego że ją dostaniemy
0
@Kuba_1 Ja chcę Arsenal, Lazio i Kopenhagę
3
Helena co odklejona, 99% na podpis do totków i cyk za godzinę brajton
0
@Transu96 Weźmiemy na 20 rat płacąc łącznie 100 i na końcu okaże się flopem
4
@barcelonaLM No i pięknie oby pozamykał mordki
3
@Sulimo Jak nie mogą jak im została tylko druga połowa, najwyżej wpadnie ten 3 gol, ale na pierwszym biegu to daleko nie zajadą
0
@Rewolucja123 I jeszcze kornik
3
@sintesox Panie Areczku dla pana co najwyżej Sergi Roberto
2
@Zoker Dostajesz złotą łopatę za odkopanie wywiadu sprzed prawie 10 lat
5
@Maciej1078 Madryciak co się poczuł urażony xD
0
@Destroyer_of_Worlds Całkiem sprytnie panie Tebas
9
@prokofiew Zawsze możemy mu płacić 100% i trzymać na trybunach, tylko po co?
2
@VegetaPolska Wszyscy są tam kurła dobrze odklejeni
12
@MesQueUnClub96 Goat, znaczy się shark
1
@Pawel13sz Proste z lewej Felix(Abde) na szpicy Roque (Lewus) i z prawej Yamal(Rapha) i w rotacji jeszcze Tiburon rekinos, który wygryzie kogoś z pozycji
0
@MlodyMiker Wpisujesz w google nazwisko i Transfermarkt i tam masz zawsze do kiedy kontrakt , swoją drogą idioci dali mu do 2026 xD
2
@IronSanHybrid Te typy w garniturach podziwiam że nie j*bli ze śmiechu jeszcze przy tym