Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzysiobyczek Zejście z boiska
9
@Deviler Wypierdzielaj pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz
2
@Ptasior Tyle że jednego zahamowała kontuzja, po której rzadko się wraca do formy, a drugiego kluby betony do których się nie nadawał
0
@KichuBlaugrana No nie wiem jak w 1/8 dostaniemy takie City to żadnego obowiązku nie będzie
3
@FCB_dimiC Karypel się skończył
1
@Encore Musetti, Chaczanow czy Rune nie lepsi, ta pierwsza runda dość wymagająca xD
2
Brawo za remontadę, szkoda tylu godzin w nogach w pierwszej rundzie, ale może chociaż wpłynie taki powrót pozytywnie na psychę
4
Huesler się skończył
0
Czemu nie da się na lajwie obstawić remontady Huberta, fajny kursik mógłby być, a tylko jeden set można obstawić
1
@Pawel13sz Nie tylko Ty i wiedziałem że nie będę jedyny xD
4
Marc-Andrea Huesler na następnych zawodach Cię pokonam
1
@mr Barca 19
0
@Rewolucja123 To przyspieszenie i zwrotność jak się utrzymają bez kontuzji kolana to będzie cud, generalnie liczę że jednak wyjdzie na Twoje i chłopak z czasem wróci do formy, sam będę gdzieś po cichu naiwnie w to wierzył, ale jak jest opcja go wypożyczyć obecnie to bez zastanowienia
0
@Rewolucja123 Fati też obecnie ani skrzydłowy, ani 9 czy 8 więc.. :D Skrzydłowy musi mieć odejście i drybling, z jego kolanem jedyne odejście jakie może zrobić to klubu
0
@Rewolucja123 No właśnie w tym sęk że od początku on nie nadawał się na takie betony jak Atleti czy Chelsea, sporo ludzi o tym pisało w tym i ja, moim zdaniem w Barcy mógłby wrócić do poziomu z Benfici
1
@Rewolucja123 Wystarczy przypomnieć sobie jak w poprzednim sezonie wyglądała nasza gra z Pedrim w składzie i bez niego, gość nie potrzebuje robić liczb żeby mieć wpływ na grę zespołu, Ansu jak już robi te liczby to nie wnoszą one aż tak dużo, ot różnica między nimi
0
@Rewolucja123 No widzisz Ansu też nie pasuje, a mimo to jesteś w nim zakochany po uszy bo wychowanek, imo prędzej Felix odpali niż nasz połamaniec
1
@barcowy1899 Przez całą karierę być może
0
@Rewolucja123 Nie skreśliłem go, po prostu wolę Felixa na jego miejsce, a jeśli Ansu ma się rozwinąć to zrobi to na wypożyczeniu
3
@Rewolucja123 Serio porównałeś gole i asysty stopera do napastnika? xD Liczby to coś więcej niż 2 głupie staty
1
@Rewolucja123 Po za tym piszesz tak jakbym go skreślił całkowicie, a odejście na wypożyczenie czy definitywny transfer może mu tylko pomóc, u Nas chłop się spalił
0
@Rewolucja123 Żeby przez pół sezonu robili jakieś liczby, lepsze to niż przez sezon dawać c*ujnię i z dumą nosić 10 na plecach, przecież to jest żart xD
1
@Rewolucja123 Tylko że Pedri i Araujo wracając po kontuzji są w stanie przeważnie wrócić na topowy poziom, natomiast ten paździerz którego bronisz po 2 czy tam 3 operacjach na kolano nadaje się jedynie na zmiennika na jakieś Girony czy Elche, to już lepiej spróbować czy ten Felix odpali
0
@Albatros Oczywiście tiburanowi
0
@ChampionLW Nie ma szans u Sysi póki nie jest argentyńcem, ale skoro został rekinem to argentyńczykiem pewnie też potrafi
0
Okienko transferowe jest do 23:59:59 31 sierpnia czy 1 września?
5
@Antajbandaj Podziwiam ludzi którzy narzekają na pogodę, jakby nie mamy na to wpływu więc trzeba korzystać z takiej jaka jest. W zimie jest dużo ciekawych aktywności do robienia, ale jak jesteś ciepłolubną piczką co to mu straszne ledwie -10 i już wie że będzie chorował co chwilę no to współczuję
0
@Arys Ziomeczek w gimbazie mnie wkręcił w Fifę i kibicowanie Barcelonie i odtąd się zaczęła przygoda z piłką, człowiek w tym 2011 nie doceniał jak potężna była Barcelona i Messi, mimo że samo oglądanie sprawiało frajdę
3
Komentarz usunięty
2
@Sulimo Flaki jeszcze spoko, ale nie ma większego gówna niż wątróbka