0

@krzysiobyczek Zejście z boiska

9

@Deviler Wypierdzielaj pan do siebie na górę bo pan tu nie mieszkasz

2

@Ptasior Tyle że jednego zahamowała kontuzja, po której rzadko się wraca do formy, a drugiego kluby betony do których się nie nadawał

0

@KichuBlaugrana No nie wiem jak w 1/8 dostaniemy takie City to żadnego obowiązku nie będzie

3

@FCB_dimiC Karypel się skończył

1

@Encore Musetti, Chaczanow czy Rune nie lepsi, ta pierwsza runda dość wymagająca xD

2

Brawo za remontadę, szkoda tylu godzin w nogach w pierwszej rundzie, ale może chociaż wpłynie taki powrót pozytywnie na psychę

4

Huesler się skończył

0

Czemu nie da się na lajwie obstawić remontady Huberta, fajny kursik mógłby być, a tylko jeden set można obstawić

1

@Pawel13sz Nie tylko Ty i wiedziałem że nie będę jedyny xD

4

Marc-Andrea Huesler na następnych zawodach Cię pokonam

1

0

@Rewolucja123 To przyspieszenie i zwrotność jak się utrzymają bez kontuzji kolana to będzie cud, generalnie liczę że jednak wyjdzie na Twoje i chłopak z czasem wróci do formy, sam będę gdzieś po cichu naiwnie w to wierzył, ale jak jest opcja go wypożyczyć obecnie to bez zastanowienia

0

@Rewolucja123 Fati też obecnie ani skrzydłowy, ani 9 czy 8 więc.. :D Skrzydłowy musi mieć odejście i drybling, z jego kolanem jedyne odejście jakie może zrobić to klubu

0

@Rewolucja123 No właśnie w tym sęk że od początku on nie nadawał się na takie betony jak Atleti czy Chelsea, sporo ludzi o tym pisało w tym i ja, moim zdaniem w Barcy mógłby wrócić do poziomu z Benfici

1

@Rewolucja123 Wystarczy przypomnieć sobie jak w poprzednim sezonie wyglądała nasza gra z Pedrim w składzie i bez niego, gość nie potrzebuje robić liczb żeby mieć wpływ na grę zespołu, Ansu jak już robi te liczby to nie wnoszą one aż tak dużo, ot różnica między nimi

0

@Rewolucja123 No widzisz Ansu też nie pasuje, a mimo to jesteś w nim zakochany po uszy bo wychowanek, imo prędzej Felix odpali niż nasz połamaniec

1

@barcowy1899 Przez całą karierę być może

0

@Rewolucja123 Nie skreśliłem go, po prostu wolę Felixa na jego miejsce, a jeśli Ansu ma się rozwinąć to zrobi to na wypożyczeniu

3

@Rewolucja123 Serio porównałeś gole i asysty stopera do napastnika? xD Liczby to coś więcej niż 2 głupie staty

1

@Rewolucja123 Po za tym piszesz tak jakbym go skreślił całkowicie, a odejście na wypożyczenie czy definitywny transfer może mu tylko pomóc, u Nas chłop się spalił

0

@Rewolucja123 Żeby przez pół sezonu robili jakieś liczby, lepsze to niż przez sezon dawać c*ujnię i z dumą nosić 10 na plecach, przecież to jest żart xD

1

@Rewolucja123 Tylko że Pedri i Araujo wracając po kontuzji są w stanie przeważnie wrócić na topowy poziom, natomiast ten paździerz którego bronisz po 2 czy tam 3 operacjach na kolano nadaje się jedynie na zmiennika na jakieś Girony czy Elche, to już lepiej spróbować czy ten Felix odpali

0

@Albatros Oczywiście tiburanowi

0

@ChampionLW Nie ma szans u Sysi póki nie jest argentyńcem, ale skoro został rekinem to argentyńczykiem pewnie też potrafi

0

Okienko transferowe jest do 23:59:59 31 sierpnia czy 1 września?

5

@Antajbandaj Podziwiam ludzi którzy narzekają na pogodę, jakby nie mamy na to wpływu więc trzeba korzystać z takiej jaka jest. W zimie jest dużo ciekawych aktywności do robienia, ale jak jesteś ciepłolubną piczką co to mu straszne ledwie -10 i już wie że będzie chorował co chwilę no to współczuję

0

@Arys Ziomeczek w gimbazie mnie wkręcił w Fifę i kibicowanie Barcelonie i odtąd się zaczęła przygoda z piłką, człowiek w tym 2011 nie doceniał jak potężna była Barcelona i Messi, mimo że samo oglądanie sprawiało frajdę

3

Komentarz usunięty

2

@Sulimo Flaki jeszcze spoko, ale nie ma większego gówna niż wątróbka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?