0

@Rust_Cohle Ale ten fiszbot to nie wiedziałem że to nielegalne

6

@kamyk_23 Ten co standup odwala, ale taki cringowy z comedy central xD

0

@EldoradoHaze Ale przybrany wujek się nie liczy

1

@Rust_Cohle A załatwisz fmsa +9?

0

@cules100pro Nie no mogą się utopić, to nówki więc jeszcze nie umią pływać

0

@Bartula To znaczy u mnie nie chodzi o zdzieranie pięty tylko o uwieranie w kostce po boku stopy, teraz ubrałem je po raz drugi i trochę mniej boli niż na ostatnim treningu, zobaczymy może się rozepcha odpowiednio but

0

@Bartula Znaczy się skarpeta cały czas jest pomiędzy butem, a skórą, ale mimo to uwiera podczas jakichś skrętów czy coś

0

Pierwszy raz kupiłem sobie buty do piłki nożnej, jakieś torfy z Decathlona marki Joma za 180 zeta. Rozmiarowo wszystko się zgadza, ale uwierają podczas biegania w kostkę i jest to dość uciążliwe. W żadnych innych butach czy to górskich czy wyjściowych niema takiego problemu, a tutaj muszę pobiegać chwilę w męczarniach żeby kostka się przyzwyczaiła do bólu, to jest normalne w tego typu butach że muszą się jakby rozepchać? xD

1

@ChampionLW Miejsce zajęte przez plakat Alcaraza

4

@Filu02 Danzel* !! Denzel to może być Łoszington

7

@DonAndrzejos Xavi Danzel oraz Lewandisney

3

@macio_944 Wystarczy pocisnąć na konfę żeby stworzyć potwora xD

5

@OnlyCules Busi dochodzi.. do siebie po tym starciu

5

@macio_944 To jest najlepsze xD Człowiek stwierdza że ten jeden komentarz wywoła całą długą dyskusję i się odechciewa pisać

2

@don'T.R.I.P.e Tak, ale nie po paru dniach tylko po paru godzinach

0

@Kamiloza91 Czekaj na oficjalki, albo Here we go od Romano, resztę bierz jako ciekawostkę nie wartą większej uwagi i robienia sobie nadziei

0

@ShawnC Czyli daje info o potwierdzeniu

0

@mich_l Po pierwsze włoski, a po drugie on akurat dobre info daje

0

@Nazio_87 Boli Cię wielka Julia i tyle, chociaż 161 to nie taka wielka

5

@D10SLEO Głosowanie na kogokolwiek myśląc że się coś zmieni też za bardzo inteligentne nie jest

2

@macio_944 Bez Jarka, sama jest w ciąży

4

@DaPidejpi Może kotka jest w ciąży nie oceniaj jak nie wiesz

0

@Eto'o9 R10 Haha musiałby być idiotą żeby tu przyjść

3

@agaFCB Przyjmij porażkę na biust Aga i do spania bo zaraz robota xD

2

@blakkudium Ponoć wieprzowiny nie jedzą, a tu proszę al shabab

4

@Sulimo Gites, ale co się pazie napłakały przed jego przyjściem to ich

1

@ro3ak Trza było się nie żenić

0

@HypeR Co za gość takiego kozackiego dodatku nie zagrał, a 23 razy przeszedł, to tak jakby gothica dwójkę czystą przechodzić bez nocy kruka xD Przy okazji odpowiadając na pytanie: Gothic 2 Noc Kruka właśnie, jakieś ponad 15 razy

1

@PiotrR Pokłony byczku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?