1

@Szklaner Ciężej znaleźć kogoś kto nie czytał śpiewając

3

@LS Właścicielem tak naprawdę jest elJarek

0

@Emhyr Różne wersje słyszałem, tak czy inaczej musi być 5 bramek po jednej stronie

0

@Emhyr 30 kwietnia i 3 maja dwie manity z rzędu zrobili

1

@RoberDzik Modrić, a z młodych Rodrygo, reszta to wkurłiające pazie

1

@Janas11224 Wstyd bo media od 2 tygodni mówią że jutro Cancelo w barcelonie? To raczej im powinno być wtyd że pier*olą głupoty

1

@Sulimo Jeeeej ! Hurreeej ! Cziken czejsa !!

3

@Kengo To "jeden z członków rodziny" na początku zmienić na coś innego, bo odrazu uwaga idzie na to że chodzi o dom i później zaskoczenia nie ma

1

@lambard Abde i lenglet to pakiet 2w1?

0

@Kgorecki2500 Ahsoka*

4

@AFA90 Ale bydle

0

@wlodek54 No wpłaciłeś 5 złotych i dzięki Tobie admin mógł se browara wypić, strona dobrze chodzi tylko biedaku masz słabego neta

0

@wlodek54 A wpłaciłeś jakieś wsparcie na patronajta żeby się złożyć na lepszy serwer czy tylko płakać umiesz?

8

@BARCA1899Messi Do najgorszych też Lewus, tapin to za mało

0

@wlodek54 Chyba Tobie zamula, neta se popraw

0

@LatajacyHolender Zgubił krycie strzelca jak amator

1

Ilu nas było w polu karnym a ilu ich xD kaleki w kryciu

0

Haha Lewus wyjaśnia na rozegraniu

Jednak zesrał się xD

2

@tristan87 W sumie Korwin wygląda jak taki chińczyk nawet xD

0

Komentarz usunięty

0

@ObiektywnyKibic121 No ale żeby płakać już przed meczem to szkoda by mi było tą piłką się interesować w ogóle, sami sobie krzywdę robicie c*ujowym nastawieniem :P

0

La bambusy płaczą intensywnie, więc powinna być gładka wygrana po fajnej grze, vamos Xavineta !!

1

@Bocheno1 No 6 chyba logiczne

3

@Antajbandaj Przewróć azora na drugą stronę bo ci się przypali

6

@Encore Mógłby w sumie dalej brać przykład i włączyć ujową formę u munsienów

Kurde zabrzmiałem jak drugi Mario, nie dobrze

0

@partymaker Albo do Nas za 80 w trzydziestu ratach

0

@Lukikiki Obrotowe !!

0

@John_Doe Cygan się obsrał ze strachu nie będzie żadnej walki

3

@RafiVeB To było mocne

3

@barcanawieki dekoracyjny Winiary jak sama nazwa wskazuje służy do dekoracji nie do jedzenia, można nawet płytki na tym układać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?