Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@lucca87 Boś jest lala, a nie chłop
1
@TR3YWAY Wow rok wytrzymał w robocie, ale mocna psycha
2
@Deviler Używki się kupuje albo na promocjach to więcej niż 5 stów rocznie nie wyjdzie, chyba że jakaś kozak gra się pojawi na którą człowiek czeka
4
@Deviler Walther White ma inne zdanie na ten temat
4
@Kgorecki2500 To drugie w sumie mogłoby być ciekawe, człowiek by żył na całego przez jakiś czas
1
@Adran360 Perfecto
0
Najlepszy notatnik na świecie? Notatnik
1
@Rust_Cohle Otóż Tyrion karzeł Lannister
2
@FCB24 Hokej spokojnie do łyknięcia, ale koszykówka raczej nie póki co. Futbol amerykański oczywiście nie do ruszenia
1
@LM10GOAT I tak nikt w większości nie pamięta że niektóre zdobyli nieuczciwie
2
@MarioVeB! Gorsza może być chyba tylko wątróbka
7
@Salchent Jeszcze im życz trypletu podszywko żeby móc się tasować do bólu dupy naszych kibiców xD
0
@malicinho Haha, to się zdziwisz jeszcze nie raz
1
@Trojanek23 To nie poderwałeś jej tylko dała Ci numer i olała dla pajaca xD
2
@AFA90 Jako kierowca taxi miałem okazję wieźć Rafcia i Gabiego tych gejów z Królowie Życia, spoko goście xD Ale ta Dagmara patologią na kilometry śmierdzi
4
@wasacz To WC to dzika karta czy jakaś przepustka do toalety?
4
@AFA90 A to nie widziałem, nieźle odklejona rodzinka xD
5
@AFA90 Szkoda mi tylko jego rodziny, która przez świętej pamięci debila cierpi
0
@RoberDzik Roberto, sra wyżej niż ma dupę, pseudo kapitan się znalazł
5
@Crystal37 Na stadionie na Florydzie
0
@Emhyr 7
1
@Sulimo Jak znajdę to se spróbuję, ostatnio pijam właśnie eksportowe perełki i całkiem dobre to jest
2
@VamosGirl Jak w Popradzie to np. z Tatrzańskiej Łomnicy sobie nad Zielony staw Kieżmarski można iść. Kolejką na Łomnicę można wyjechać. Ze Strbskiego Plesa nad Popradzkie pleso też łatwy szlak, albo na skrajne Solisko sobie podejść.
0
@ArterkHD Zależy, 30 stopni jest idealne do plażowania albo na jakiś basen, a tak na co dzień to z 15-20 mogłoby być, na szczęście u mnie w górach po 20 stopni jest przez większość lata, a przynajmniej w lipcu
5
@Ojciec5tkidzieci Zlituj się gdzie ten szajs wątróbkowy z żeberkami razem zestawiasz
3
@MesQueUnClub96 Placki ziemniaczane z cukrem to niezłe gówno, zaś z gulaszem mógłbym żreć codziennie
4
@FrankliN7 A po uj Ci to obywatelstwo tam podane, żeby ludzie mieli pożywkę do generalizowania?
2
@MesQueUnClub96 Ferran i Kessie odchodzą, a Żo Felix fichado
2
@koziar Do Polsatu go, właśnie się zwolniło miejsce
15
@Rust_Cohle Jest młody, więc wciąż ma dużo czasu na zmianę obywatelstwa na Argentyńskie, wtedy będzie kozak