- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 825 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 825 Culés
0
Jeśli w tym momencie zakończyłoby się okno i zaczynał sezon to w skali od 1 do 10 jak bardzo usatysfakcjonowani jesteście składem? Ja daję 8.
0
@Emhyr 7- brakuje klasowego DPM, prawego obrońcy oraz zmiennika (OP) dla Pedriego.
1
@Emhyr 6/10. No jest ten Gundogan Roque i to też nie na teraz ale tak to słabo.
0
@Emhyr 7
0
@Kgorecki2500 Ale w sumie to tym składem wygrali ligę i superpuchar. Odszedł Busquets i Alba przyszedł Gundogan i Romeu + Inigo a tak to wszyscy ci co byli to są
0
@Emhyr paru ogniw brakuje w kadrze, ale przede wszystkim martwi mnie nadmiar niepotrzebnych zawodników.
0
@Emhyr 5.
W klubie nadal jest szrot pokroju Erica, Ferrana Torresa, czy Kessiego. Już pal licho Roberto, czy Raphinhe. Ponadto zdecydowanie przepłaciliśmy Roque.
Nie słyszymy też o "awansach" z Barcy B do pierwszego zespołu.
0
@Mazi Nie no odleciałeś totalnie xD "Przepłaciliśmy Roque" normalnie powinniśmy go kupić za 5 mln kiedy inne drużyny dawały blisko 100 mln dla Athletico ale zawodnik nie chciał iść, "awanse z Barcy B" no tak bo co roku ma być po pięć talentów to tak nie działa. Miałeś Gaviego i Balde a zaraz będzie Yamal wystarczy.
0
@Emhyr nie biorę pod uwagę za ile inne zespoły "chciały go kupić" tylko oceniam jego potencjał i umiejętności - 20 mln to maks, bo w 80% jestem pewny, że on nie wypali. Nie widzę większych szans dla zawodnika, który wyróżnia się głównie tym, że potrafi odnaleźć się w polu karnym (a biorąc pod uwagę umiejętności obrońców w Brazylii to nie jest to wyczyn).
Mam nadzieję, że się mylę, ale... zazwyczaj przeceniam zawodników.
Nie mówię, że mamy mieć po 5 talentów... ale minimum 2/sezon powinniśmy w presezonie przetestować.
0
@Mazi No to testują w presezonie to nie jest Borussia Dortmund że mają testować wychowanków/młodych zawodników nie ma miejsca na takie coś to jest Barcelona a za Roque w obecnych czasach zapłacili bardzo mało i mówienie że on się główniej tym wyróżnie że się potrafi odnaleźć w polu karnym jest pokazem że w ogóle nie ogladałeś tego zawodnika i opierasz się na opiniach.
0
@Emhyr i właśnie dlatego, że jesteśmy Barceloną to powinniśmy stawiać na wychowanków. Valdes, Puyol, Busquets, Xavi, Iniesta nie byli gwiazdami, kiedy wchodzili do 1 składu. Ba - Xavi w okolicach 2003-2004 roku był taką "gwiazdą", że były plotki o wymianie Xavi - Lampard.
Co do Roque - wrócimy do dyskusji za rok. Każdy widzi, co chce widzieć. Ja nie widzę w nim wybitnej techniki, szybkości, strzału... nie mówiąc o dryblingu.
0
@Mazi To pokaż mi kto z Barcy B aktualnie zasługuje na PIERWSZY skład a nie na siedzenie na ławce. Musisz pójść do przodu a nie wracać 20 lat wstecz to nie są te czasy.