6

@LS To ostatnie jest podejrzane, musiał wlecieć makowiec jak nic

5

@Sensible skrajnie dobre, czyli świetne

2

@PatrychoO +1, niektórym powinno się zapewnić pomoc psychologiczną i nauczyć akceptować własną płeć, a nie promować jakieś wynaturzenia i wmawiać ludziom że się płeć zmieniło, po czym idzie taki jako kobieta na zawody i wygrywa wszystkie puchary xD

2

@Sulimo To jest to właśnie, że nie można tak radykalnych pomysłów wprowadzać odrazu, bo będzie chaos

0

@Sulimo "Róbmy dzieci, a nie wojnę"

Tymczasem homoseksualna para: "a jak się robi dzieci?"

1

@Khajio Skończyło się tak że Kohel wstawił posta z linkiem do zdjęcia, które przedstawiało jak użytkownicy dali się nabrać, po czym nasz wędkarz został momentalnie zdjęty przez elementa który wstawił filmik z piosenką "jaki tu spokój nic się nie dzieje lalala"

1

@Emhyr Oglądałem ich kiedyś jak jeszcze nie byli razem pozytywne wariaciki dobre mordeczki

1

@karolup ŚPO - świętej pamięci opcja

7

@IronSanHybrid Pirat drogowy nabiera nowego znaczenia

7

1

@partymaker Jednocześnie jest nasz i też nie jest, to się nazywa transfer Schroedingera

1

@Rewolucja123 Mniej spalonych będzie, więcej goli, obrońcy będą mieli cięższe zadanie, jak dla mnie może być

0

@MessiForeverTheBest Czy jeśli mam beżową, opaloną skórę to już nie jestem białasem?

2

@Kamiloza91 De jong: I took that personally

3

@Kgorecki2500 Mamo ja chcę czarodziejki. czarodziejki w domu:

4

@Transu96 Terrorysta z La bambli

2

@Transu96 Banuje ludzi na ulicy

0

@Kazragore Wszystko zależy od uniwersum :P

17

@Fido66 Uważam że orków powinno się wybić co do zera, ewentualnie trzymać pod magiczną barierą

0

@semafor Przecież nie mówię że rasizm w stosunku do czarnych nie istniał i nie istnieje :D Ale sęk w tym że nie można pozwolić by zmierzało to zaś w drugą skrajność. Nie róbmy z bandyty i ćpuna bóstwa tylko dlatego że ma czarny kolor skóry i policjant, który go zabił przekroczył swoje uprawnienia, ale wmawianie ludziom że zrobił to z powodu koloru skóry jest naiwne i świetnie sprzedaje się jako lewacka propaganda. Żyjemy w czasach gdzie czarny zostaje prezydentem Ameryki, większość koszykarzy w popularnym NBA to czarnoskórzy, dalej aktorzy, piosenkarze, mamy 21 wiek, a nie okres gorączki złota na dzikim zachodzie, rasizm istnieje jedynie wśród małego odsetka społeczeństwa i jestem pewien że w podobnym stopniu do białych osób co do czarnoskórych.

2

@semafor Wyraźnie napisałem "mordercę na tle rasowym", ciekaw jestem jak zbadali ten jego poziom rasizmu, żeby uznać Dżordża za męczennika

1

@Bobo25 W tym przypadku nie tyle przesada co hipokryzja i brak konsekwencji, bo niby dlaczego na arabskim profilu wstrzymali się od kolorków, czyżby arabska tęczofobia jest bardziej tolerowana niż europejska? :P

1

@semafor Nie jestem oporny na empatię i jestem w stanie wyobrazić sobie jak czują się te osoby, ale wydaje mi się że decyzja o zmianie płci nie ma nic wspólnego z akceptacją samych siebie, wręcz uważam że jest to mimo wszystko ucieczka od swojej własnej tożsamości i zaakceptowanie czegoś nienaturalnego. Nie jesteśmy jeszcze tak rozwinięci z medycyną żeby móc powiedzieć że ktoś całkowicie zmienił płeć. Bo czy przyszycie sobie fujarki, okrojenie biustu i wstrzykiwanie do końca życia testosteronu można nazwać zmianą płci? Zamiast bawić się w niemalże nieodwracalne decyzje można popracować nad własną psychika przy pomocy specjalistów i uważam że w tym kierunku powinno się iść

2

@Bobo25 Tu chodzi przede wszystkim o umiar, dla przykładu przesadne widzenie we wszystkim rasizmu prowadzi do tego że z policjanta robi się mordercę na tle rasowym bo udusił zaćpanego bandytę który z nim walczył, a temu drugiemu buduje się pomniki i klęka przed meczami

2

@semafor @Bobo25 Muszę przyznać że jestem transfobem, brzydzą mnie te osoby i boję się przyszłości z nimi związanej. Przykro mi się patrzy chociażby jak pozwala się w niektórych krajach na zmianę płci i uzyskiwanie z tego tytułu dużo korzystniejszych wyników sportowych w porównaniu do rywalek mających naturalną płeć. Boli mnie również fakt że zamiast pomagać takim osobom lepiej poznać i zaakceptować samych siebie to próbuje się zrobić z tego coś normalnego tym samym narzucając innym tolerancję

0

@MesQueUnClub96 Czy Norweg w jakiś sposób Cię skrzywdził? Czy bezczelne wykorzystanie maszyny świętego Pepa wpisuje się jakoś w ramy tego pokrzywdzenia?

3

@JohnA Jak powiedzieć że jest się kibicem Madrytu bez mówienia że jest się kibicem Madrytu xD

0

@LionelM95 Skąd mam wiedzieć jak żałosne Ty masz

1

@Pawlak1992 Na przestrzeni lat się zmieniają Ci ulubieni i znienawidzeni, kiedyś bym rzekł Messi i Pepe, teraz Araujo i Vini

1

@semafor No właśnie jestem dyskryminowany przez Ciebie, bo zamiast zaakceptować moje uprzedzenie i mdłości do tęczy to wysyłasz mnie do lekarzy, uważam że według zasad wolności i tolerancji, które promujesz nie powinno mieć to absolutnie miejsca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?