Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wczoraj stópki były w gorących to teraz reklamy z grzybicą wjechały na La bambe xD
1
@abram3k Haha zezłomowałeś się sam
23
I tak oto Kochel ostatecznie łyknął wędke elementa, kurtyna dobranoc
4
@Kgorecki2500 O chłopie.. To tak jakby Wieśkowi miał ktoś dawać drugą szansę, zdecydowanie warto
4
@AbelKabel Czym jedziesz, skradzioną Audi?
28
@MarioVeB! W takim razie wolność i tolerancja powinna pozwolić osobom przeciwnym promowaniu tej ideologii wyrażać swoje sceptyczne zdanie bez narażania się na pogardę nie uważasz? LGBTeki walczą o coś czego sami nie potrafią zachować
1
@P33ck 3 lipca chyba
1
@takisobiektos Dawać już ten Łimbledon kurła
1
@RoberDzik Raz w Pedriego to nie pedau
1
@IronSanHybrid Lambert by nie pogardził xD
1
@Kidd Łyżką ewentualnie pałeczkami
11
@IronSanHybrid Wygląda jak jakieś sado maso, a nie czarodziejka xD
7
@Luciano99 I Syśka kibicuje oczywiście Portugalii
8
@Antimadridista_WR Taa, prędzej to:
https://zapodaj.net/plik-wxPBa2wjO6
1
@HighestInTheRoom Postawienie kloca to chyba też jakby rodzenie
0
@kondzix2115 Tymczasem logiczny i bezpośredni korwin:
2
@IronSanHybrid Orlen Top tylko tam tankuję
0
@szkutnik91 Al-Barca
1
@Kgorecki2500 Obejrzę se, ale przykro się trochę patrzy jak traktują nasze rodzime uniwersum :/
0
@arasz1819 A to przepraszam jeśli coś pomyliłem
0
@arasz1819 Coś pomyliłeś bo tam było "stópki są aha aha gorące"
0
@wojopancer To są dyskusje, które są aktualnie gorące, dziękuję za uwagę
2
@Sau_Ron A co dasz polizać ?
1
@Khajio Ewentualnie Stanowski z ładnymi stópkami głosujący na konfe
5
@AssisMoreira W gorących często lubią lądować posty dotyczące lizania, na przykład tyłka Mentzenowi itp.
0
@Medium Posłuchaj no armatko, Sanah jest zajebista i boli Cię wielka Zuzanna
0
@Hasszz W sensie do pewnego stopnia grube, ale to już od wielu innych czynników zależy, głównie czy twarz jest ładna
1
@fanbofan Stopy potrafią się źle kojarzyć nawet fetyszystom, to nie tak że podniecają śmierdzące i spocone stopy, a przynajmniej nie mnie. Natomiast takie świeżo umyte, zadbane i pomalowane potrafią być przyjemne, co Ci mam powiedzieć no dużo ludzi tak ma
2
@MesQueUnClub_87 A to też, tylko wtedy jak to się mówi, torba na łeb i za ojczyznę xD
1
@Rastafarnianin Dziwnie się czyta tych dziadków co używają młodzieżowego slangu, "orka level hard" xD