9

Wczoraj stópki były w gorących to teraz reklamy z grzybicą wjechały na La bambe xD

1

@abram3k Haha zezłomowałeś się sam

23

I tak oto Kochel ostatecznie łyknął wędke elementa, kurtyna dobranoc

4

@Kgorecki2500 O chłopie.. To tak jakby Wieśkowi miał ktoś dawać drugą szansę, zdecydowanie warto

4

@AbelKabel Czym jedziesz, skradzioną Audi?

28

@MarioVeB! W takim razie wolność i tolerancja powinna pozwolić osobom przeciwnym promowaniu tej ideologii wyrażać swoje sceptyczne zdanie bez narażania się na pogardę nie uważasz? LGBTeki walczą o coś czego sami nie potrafią zachować

1

@P33ck 3 lipca chyba

1

@takisobiektos Dawać już ten Łimbledon kurła

1

@RoberDzik Raz w Pedriego to nie pedau

1

@IronSanHybrid Lambert by nie pogardził xD

1

@Kidd Łyżką ewentualnie pałeczkami

11

@IronSanHybrid Wygląda jak jakieś sado maso, a nie czarodziejka xD

7

@Luciano99 I Syśka kibicuje oczywiście Portugalii

8

1

@HighestInTheRoom Postawienie kloca to chyba też jakby rodzenie

0

@kondzix2115 Tymczasem logiczny i bezpośredni korwin:


2

@IronSanHybrid Orlen Top tylko tam tankuję

0

@szkutnik91 Al-Barca

1

@Kgorecki2500 Obejrzę se, ale przykro się trochę patrzy jak traktują nasze rodzime uniwersum :/

0

@arasz1819 A to przepraszam jeśli coś pomyliłem

0

@arasz1819 Coś pomyliłeś bo tam było "stópki są aha aha gorące"

0

@wojopancer To są dyskusje, które są aktualnie gorące, dziękuję za uwagę

2

@Sau_Ron A co dasz polizać ?

1

@Khajio Ewentualnie Stanowski z ładnymi stópkami głosujący na konfe

5

@AssisMoreira W gorących często lubią lądować posty dotyczące lizania, na przykład tyłka Mentzenowi itp.

0

@Medium Posłuchaj no armatko, Sanah jest zajebista i boli Cię wielka Zuzanna

0

@Hasszz W sensie do pewnego stopnia grube, ale to już od wielu innych czynników zależy, głównie czy twarz jest ładna

1

@fanbofan Stopy potrafią się źle kojarzyć nawet fetyszystom, to nie tak że podniecają śmierdzące i spocone stopy, a przynajmniej nie mnie. Natomiast takie świeżo umyte, zadbane i pomalowane potrafią być przyjemne, co Ci mam powiedzieć no dużo ludzi tak ma

2

@MesQueUnClub_87 A to też, tylko wtedy jak to się mówi, torba na łeb i za ojczyznę xD

1

@Rastafarnianin Dziwnie się czyta tych dziadków co używają młodzieżowego slangu, "orka level hard" xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?