Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Posłuchaj no armatko, Sanah jest zajebista i boli Cię wielka Zuzanna
0
@Hasszz W sensie do pewnego stopnia grube, ale to już od wielu innych czynników zależy, głównie czy twarz jest ładna
1
@fanbofan Stopy potrafią się źle kojarzyć nawet fetyszystom, to nie tak że podniecają śmierdzące i spocone stopy, a przynajmniej nie mnie. Natomiast takie świeżo umyte, zadbane i pomalowane potrafią być przyjemne, co Ci mam powiedzieć no dużo ludzi tak ma
2
@MesQueUnClub_87 A to też, tylko wtedy jak to się mówi, torba na łeb i za ojczyznę xD
1
@Rastafarnianin Dziwnie się czyta tych dziadków co używają młodzieżowego slangu, "orka level hard" xD
0
@BordowyPtak Nie miałem okazji stety czy niestety bawić się w słoneczko xD
1
@MesQueUnClub_87 Imo twarz jest najważniejsza, jak twarz się zgadza to nawet gruby lahon do pewnego stopnia jest atrakcyjny
4
@BordowyPtak A wątrobę lizałeś?
2
@fanbofan A może to Ty masz jakieś skrzywienie psychiczne że aż tak Cię stopy obrzydzają? :D Może masz jakąś nadpotliwość, albo co gorsza grzybicę to pasuje iść z tym do lekarza
5
Komentarz usunięty
29
@fanbofan Stópki są zajebiste, zawsze czekam aż ciocia przyjedzie w odwiedziny
7
@Sulimo Im więcej placówek gotowych pomóc tym lepiej
7
@Comentateiro Powinniśmy już dawno obchodzić rocznicę wysłania tego pana do Ciechocinka
0
@Survier Jego jedyna słuszna pozycja to ławka
0
@molibden Chyba że tak
0
@Survier Z Torresa to jest taki zmiennik dla Lewego jak z Ciebie gracz na giełdzie
2
@supraomnes1 Geniusze nawet pomylili kolejność liter xD
1
@kryhaa Aleś mi zrył banię myślałem że z 27-8 ma
2
@Survier Czemu Inigo zamiast Christensena?
3
@Emial22 Czemu zakładasz że nie wyszło, to niby poważni gracze nie mają kont na La bambie?
2
@Survier Co ty piłeś chłopie to nie gala oskarów tylko La rambla, chociaż nie powiem za te kocopoły powinni Ci jakiegoś Oscara dać
3
@TheNekro94 Już wymyślili, że wpływ na władzę masz wchodząc z nią w koalicję xD Syndrom Kukiza, bycie podnóżkiem to posiadanie wpływu na władzę
9
@Survier Z Ciebie taki lew jak z Vegety bawidamek
1
@Colon Zaraz element ją zamknie znając jego uwielbienie do Harrego Pottera
0
@Colon Tak, dowodem jest fakt iż w kleksie były wilkołaki, a Lupin jak wiadomo jest wilkołakiem
10
@macio_944 Konfederaciarze w ryyk
0
@paweldunajecfcb Tak, warto odpalić na PS5 i sobie pooglądać jak się gra
0
@BordowyPtak
Pis- Pod*ierdolą i słońce
KO - K.O. czyli sami się nokautują
Konfederacja - Cor Win
A dalej mi się nie chce myśleć
0
@IronSanHybrid Kamehame
0
@VegetaPolska Kusiło żeby udupić Trevora, ale zbyt fajna jest to postać, najlepiej wszystkich zostawić