La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1695 Culés

3

Byłem sceptycznie jak większość nastawiona co do Deco jako dyrektora sportowego, no ale z tego co media mówią pracuje przy sprowadzeniu młodych, perspektywicznych i będących okazja zawodników. Do tego, cały czas słychać ze gdzieś jest na jakimś spotkaniu, ze coś mu się nie podoba albo podoba. Doceniam to. Jest aktywny, i wbrew pozorom może być fenomenalnym wzmocnieniem zarządu. Zobaczymy finalnie co mu się uda sfinalizować.

0

@sewciu50 A jak to w końcu jest z nimi, Alemany jakie stanowisko pełni?

konto usunięte

1

@Mario96w Deco ogarnia piłkarzy, a Alemany negocjacje

1

@sewciu50 przez chwilę będzie bohaterem labamby, jak jakiś transfer nie wypali to zostanie farmerem, który tu jest za nazwisko i dlatego że pił z Lapciem, a na koniec zostanie okrzyknięty kretem któregoś twiterowego mejwena. I tak to się kręci wśród wybitnych fachowców forumowych :]

1

@Mario96w Deco jest od sportowej perspektywy, Alemany od finansowej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?