Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@neeed xDD to im wyszło @Kondziubarca A tam, Oni akurat z Pikejem od zawsze sobie szpilki wbijali
1
@NeKenI Ale fajny pieseł
3
@AFA90 tak to jest jak się ma klapki o rozmiar większy
1
@LS 500+ to jedno, ale problem zaczyna się tutaj gdzie rząd z opozycją przekrzykują się w coraz to większej ilości tych socjali, no nie można cały czas zabierać przedsiębiorcom (bo to są głównie sponsorzy tej całej zabawy ) i rozdawać na trzynastki, piętnastki, 800 plusy itd. Przesadne rozdawnictwo prowadzi do zguby, żeby ta sprawiedliwość społeczna miała rację bytu nie można ludziom zabierać ich własnych pieniędzy i przekupywać nimi następnych.
0
@LS A kto powiedział że ktokolwiek powinien dostawać 500+? Moim zdaniem socjal powinien ograniczać się do służby zdrowia, do podstawowych wydatków z których korzystają niemalże wszyscy, a nie dzielić pieniądze na tych którzy mają dzieciaki i na tych którzy ich nie mają. Na tych którzy planują sobie ogromną rodzinkę i na tych których zadowoli jedna córka. Dlaczego ja mam płacić co najmniej 1500 ZUSu niezależnie od tego czy zarobię w danym miesiącu? W branży turystycznej są miesiące przestoju gdzie się nie zarabia, a i tak musisz płacić ogromny haracz, żeby dziecioroby dostawały ponad 2 kafle miesięcznie, to jest chore xD
0
@LS Problem jest w tym że jako przedsiębiorca płacisz ogromny haracz żeby marna część wróciła do Ciebie i żeby nieroby mógłby za to balować. Jak nie weźmiesz spowrotem dla siebie tej jałmużny to trafi ona i tak do kogoś innego, więc dlaczego twierdzisz że ktoś kto pobiera socjal, a jednocześnie jest przeciwko niemu jest hipokrytą?
0
@LS Ale pobierasz w zasadzie swoją kasę, nie pobierając jej płacisz za to żeby inni mogli ją brać @Roobo No jest to przykre że wyniszczają kraj byle tylko desperacko zdobyć elektorat
7
@Roobo Ale wiesz że można być czyimś wyborcą, a jednocześnie krytykować tego typu pomysły? Czy to musi być zero jedynkowe, głosujesz na kogoś to popierasz wszystko co wprowadzają
1
@Xxxbarca4ever Z tego co pamiętam to bardziej jak Rzym, ale mogę się mylić
2
requiescat in pace
0
@Emhyr Once de gala i Espanyol do drugiej ligi spier...dziela
3
@FcPortoFan1999 Trza więcej pobiegać i kluska ma problemy
0
@takisobiektos Ale że nie ma Łukaszenki kto to widzioł
0
@Rust_Cohle Jako Liwerpurzok jesteś za City czy za Madryciakami
24
@verdant Rok temu daliśmy 12 dla Ukrainy to źle bo zajechało polityką, teraz Ukrainie nic nie daliśmy też źle, czepiacie się na siłę wszystkiego
2
@okiemtypera_lucaxx95 Myślałem że tylko ja tutaj to kojarzę xD Koleżance w podstawówce to kiedyś na informie uruchomiłem i musieli wzywać starych do szkoły
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja teraz rzadko gram, ale mnie Fortuna skusiła bo zakład bez ryzyka i zwracają 2 dychy jak się nie trafi
0
@okiemtypera_lucaxx95 Pusciłem właśnie ten pierwszy typ za 2 dyszki skromne ^^
3
@Kapitan hawk I cyk kolejna opcja madrycka zlokalizowana, trzeba zawiadomić @Kapitan hawk 'a, a nie czek..
1
@kibicsportu @kibicsportu Osobiście nie deprecjonuję żadnego sportu, wytłumaczyłem tylko dlaczego ktoś kto mówi że nie jest popularny ma rację
1
@michal26 No dobra kilka krajów na krzyż w których jest popularny, to samo można powiedzieć o skokach, natomiast w skali światowej mało kto tym się interesuje i jeśli ktoś zarzuca że ten sport nie jest popularny to ma na myśli raczej skalę światową :D
20
@michal26 To że w Polsce jest popularny nie znaczy że ogólnie na świecie :P
2
@xvcWinterSoldier To może się uda na patelni na średnim ogniu i pod przykrywką, obracać co jakiś czas
1
@Firestone Ale on ma 21 lat tylko, mało graczy w tym wieku osiąga poziom Barcelony, przydałby się chłop jako zmiennik chociażby póki co, zwłaszcza że prawdopodobnie się pozbędziemy paru delikwentów z ataku
2
@Rust_Cohle i @MesQueUnClub96 na koniec sezonu
https://streamable.com/eaj81i
2
Hubert oddawaj paletkę
0
@FcPortoFan1999 Oesu ten paździerz też dzisiaj daje tyłek? :/ Tylko Igulec został
0
Jadę se dostawczakiem dzisiaj i wyprzedzam jakiegoś gamonia co się wlekł 130 na godzinę, patrzę w lusterku, a chłop jakiś pijany zaczyna piruety tańczyć na autostradzie, masakra co Ci ludzie mają w głowach
0
@partymaker Kogo Kali niby wyrolował?
0
@Hubert102 Najlepsze są reklamy żabki z napisami ukraińskimi