LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Agrafka Bo chlop jest wart góra połowę tego
0
@Camilo93 ale cały czas mówimy o potencjalnej 9, nie o defensywnym pomocniku
1
@ViscaelBarca2007 Flick zostanie jeszcze góra 2 lata, a później zostaniemy z napastnikiem, który nie strzela goli
0
@BorzyKrzys Jednak uważam, ze latwiej popracować nad pressingiem (moze z wyjątkiem Rashforda, bo wyjątkowo oporny) niz nauczyć napastnika strzelać bramki, a to jest fundament na tej pozycji
0
@BonusKiller czyli pressing zamiast bramek to dobra zamiana w kontekście NAPASTNIKA?
2
Alvarez nie, bo to nie 9, chociaż gra tam praktycznie całą karierę, ale Gordon, który większość spotkań grał na LS juz tak, nie rozumiem
No chyba, ze faktycznie zmiennik Raphini za 70mln...na bogato
0
@krefi10 A mozemy rozmawiać o minionym sezonie w wykonaniu Gordona czy to zabronione, bo nagle w Barcelonie zrobi 5 razy lepsze liczby (za te pieniądze powinien)?
0
@Faro albo 2.5 Rashforda
Ewentualnie z 5 Virgilich czy Ezów Abde, a liczby podobne:D
3
Gordon przyjdzie jako 9 czy jako LS?
Z tego co widze po jego historii występów to raczej jest to LS, a na tej pozycji mamy Raphinie, który lapie sporo kontuzji, ale jednak czy stać nas na zmiennika za 70-80mln euro? Przecież zawodnika do rotacji z Raphinią o podobnych liczbach mozemy mieć za 10-20 mln, w ostateczności ten Rashford za 30mln i tak byłby dużo lepszą opcją.
Czy może Gordon ma być następcą Lewego? No szanujmy sie, to nie ten kaliber, 70mln za kilka bramek w naszej sytuacji wygląda jak sabotaż.
Ja rozumiem, że "biega", ale naprawdę to ma być główny argument do wydania gigantycznych pieniędzy na NAPASTNIKA? Czy to naprawdę powinien być główny argument żeby po latach zaciskania pasa wydawać lekką ręką taką sume za zawodnika który będzie grać wtedy, gdy nie będzie mógł grać Raphinia? A jeśli szykujemy na "9"gościa z 3 golami z gry w sezonie ligowym to bardzo słabo niestety.
Jeśli chcemy zmiennika Raphinii to zdecydowanie lepiej wykupić Rashforda, a jeśli szukamy 9 to niestety Gordon nie ma argumentów(no oprócz biegania oczywiście) żeby nią być w naszym klubie
Zrozumiałbym ten transfer gdyby to była okazja rynkowa i kwota 20-30mln
No nie wiem, nie jestem w stanie zrozumieć tego transferu ani uzasadnić go "dobrym pressingiem". Pozostaje ufać Hansiemu o ile naprawdę to jego inicjatywa.
Może jeśli ktoś regularnie oglądał go w akcji to niech mi wytłumaczy jakie są jego mocne strony i gdzie on będzie u nas grac.
0
@lucca87 to może lepiej Gaviego na LS? Liczb gorszych nie zrobi. No bo rozumiem, ze Gordon to ma być zmiennik Raphini, bo na 9 z takimi liczbami sie nie nadaje
0
@Destroyer_of_Worlds Szczerze to jak patrze na nazwiska i kwoty jakie chcą zapłacić za przeciętnych piłkarzy to uciesze się jeśli kupią Oyarzabala, bo z nich wszystkich to chyba najlepszy i najtańszy napastnik
0
@heniusss Przecież nas prawdopodobnie nie stać na Alvareza(albo inny transfer za 120-150mln), a ty mówisz ze tranfer sredniaka z Angli za 70-80mln nie przekreśla tranferu napastnika xd
No jak przyjdzie Gordon to nas będzie stać najwyżej na wykupienie Rashforda, ale żaden z nich nie będzie dobry na 9
2
@MessiForeverTheBest Gordon jak strzelił 3 gole z gry w lidze to chyba tez nie kończył każdej setki? :D
2
@szela1899 Dla City te 100mln nie robiło problemu, a ja nie mogę uwierzyć, ze zaciskalismy pasa przez ostatnie okienka tylko po to żeby teraz kupować napastnika z 3 ligowymi golami z gry za 70-80mln
1
@heniusss To że transfer Alvareza za 150mln jest irracjonalny nie tłumaczy 70-80mln za Gordona
0
@Giwera 5 z tych goli to rzuty karne, a z pozostałych 5 z gry 3 strzelił Karabachowi
0
@lucca87 Robi, ale kilka sezonów minęło zanim odpalił. No i nie wiem czy te 11 to miał z gry czy połowę z karnych.
Sorry, ale za takie pieniądze musi przyjść dobry strzelec, takiego zmiennika to ogarnijmy z la ligi za 15mln
0
@MG2023 Douglas też wyglądał dobrze na kompilacjach
1
@fiszer to nie jest lepszy zawodnik od Rashforda, w każdym razie nie ma ku temu przesłanek (no oprócz tego, że biega w pressingu, ale ludzie...)
1
@Chudini123 to nie jest młody talent za 5mln euro, wywalamy potężne pieniądze za NAPASTNIKA bez liczb
2
3 ligowe bramki z gry za 70mln...Chyba jednak dobrze nam sie powodzi
0
@Derean Jak ma tu trafić Alvarez skoro wydamy 70mln na Gordona?
1
@kuz Gavi nie jest napastnikiem.
70mln za gościa, który przez cały sezon strzela 6 bramek ligowych i 3 z nich po rzutach karnych czyli strzelił 3 gole z gry...
W LM strzelił 10 goli z czego 5 z karnych, więc też juz to nie robi takiego wrażenia.
Jak chcemy kogoś typowo do zapierdzielania to taktycznie grajmy Gavim albo Ferminem na 9, bo po co przepłacać.
Przecież juz lepiej zostawić tego Rashforda
0
Gordon wart tej ceny?
Każdy marudzi na Alvareza i jego liczby, ale Gordon w ostatnich 60 meczach w PL ma 12 bramek i 7 asyst... No tak średnio
Ogólnie słabe liczby, a przecież chłop jest wykonawcą karnych w drużynie z tego co widzę. Z tych 6 bramek w tym sezonie 3 z rzutów karnych
W LM zrobił ładne liczby dzięki 4 bramkom przeciwko Karabachowi, ale czy to robi takie wrażenie? Sprawdziłem - 5 z 10 goli z rzutów karnych
Mowa o minimum 70mln, ale wątpię żeby na Newcastle robiła wrażenie taka kwota
2
@kamil1984 To że zawodnik naciska nie oznacza, że klub ze 150mln ma zejść na 80mln tylko po to żeby było stać Barcelonę na ten transfer
3
@meg23 kończy mu sie za 4 lata
2
Nie no, starczy tego Wembley juz
4
@Dawidooooo a to niby dlaczego?
4
@626 nimo wszystko kariera Alvareza robi większe wrażenie, mimo ze z Argentyny przyszedł do Europy zaledwie 4 lata temu
0
@LeoMessiiBarcaPepa a już były wszystkie powołania?