LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Amras Bez terminarza to raczej ciężko zabukować sobie coś na weekend, bo skąd wiesz na który?
0
@Gaucho mało szklanek w zespole?
0
@derus nawet jak będę wyniki to prawdopodobnie Flick zostanie tu jeszcze 2 sezony
0
@olek10 Jeśli już to wyjdzie jakiś czas po premierze, bo może faktycznie obawiają sie, ze ktoś te pudełka rozpakuje przed premierą :D
0
@KamQiX No rozumiem, ja to ogolnie raczej nie będę sie spieszyć z zakupem, najpierw obejrzę sobie jak to wygląda
0
@Kgorecki2500 No ok, ale szkode zrobi tylko sobie, a nie Rockstarowi
0
@Kamiloza91 Mimo wszystko za napastnika, bo z Gordonem i Ferranem to nie poszalejemy nawet w lidze
0
@KamQiX a cena pudełka i typowej cyfry będą takie same? Bo jak tak to i tak lepiej pudełko, bo będzie... pudełko i pewnie jakaś mapka.
No chyba, ze pudełkowa będzie droższa to wtedy pewnie, ze szkoda przepłacać
11
@Rastafarnianin Jak Stanowski wpakował go na mine? Jeśli koleś ściemniał to sam siebie wpakował na tę minę
0
@mordini123 Szkoda, że praktycznie wszystkie mecze o tak słabych dla Europejczyków godzinach
0
@partymaker I tak długo na konsolach można było odsprzedawać używane gry.
Płyta służyła już tylko za klucz dostępu (wielorazowy, ale jednak). I tak każda gra wymaga na starcie aktualizacji i pobrania dodatkowej zawartości z neta.
0
@RobertNieLewandowski no ale prezentuje sie najlepiej
5
GTA 6 w cenie EA Sports FC 26, pięknie wycenili
1
@oyche chyba funtów
2
@Luciano99 Tylko gdzie on by u nich grał? Na 10 za plecami Mbappe?
5
@Karzel Cucu to jakieś 55mln
0
@R10MatiG Oczywiście, że nie jest. Pytanie kto jest? Mbappe i Haaland czyli napastnicy, którzy realnie kosztują 250-300mln
0
@Drozdu7 Rapha przed tranferem miał srednie, ale jednak 2 razy lepsze liczby niż Gordon. No i jeśli na formę Gordona też będziemy czekać 2 lata to tak średnio
0
@Eto'o9 R10 Moim zdaniem jednak jest wzmocnieniem. To nie przypadek, że Cucu jest podstawowym LO w reprezentacji od kilku lat, a Balde nawet nie dostaje powołania
0
@Maker0 Jak nie dostanie gigantycznej pensji to jeszcze spoko, bo i sprzedać go będzie łatwiej
0
Złożyć, zaznaczyć że to ostatnia oferta i tyle. Najwyżej Atleti zostanie z zawodnikiem, który nie chce u nich grać no chyba, ze Julian wybierze wtedy Arsenal albo PSG
Nie możemy "mrozić" 150mln do końca okienka
2
@MaziFCB Spoko, ale nie ma nic złego w ocenianiu jego aktualnej gry, a niestety jest ona kiepska.
Czy Flick go odmieni? Być może, ale za 80mln powinien przychodzić juz wartościowy zawodnik do pierwszego składu.
0
Żałosny mecz całej reprezentacji no ale dotychczasowe występy Gordona nie dają powód do optymizmu
2
@vangoor Cucu wypuściliśmy, Grimaldo wypuścimy, cholera wie co z Cancelo
2
@bart_azz Albo te 30 za Marcusa, może zjechalby trochę z pensji
0
@Michael24 No niestety do końca swych dni będą oszukiwać samych siebie zamiast docenić klasę prawdziwego GOATa
3
150mln na Alvareza, 80 na Gordona, a gwarancji bramek nadal nie będzie, no cóż.
Dwa ryzykowne transfery do ataku, a obrone "wzmacniamy" wiarą w Balde i Christensena, jeszcze sie okaże, że Cancelo wypuścimy.
No chyba, że szwagry mają na to okienko 300-350mln no to spoko
2
@Seledynowy No jak ci szejki szybko i bezproblemowo sprzedają "gwiazde" za 80mln to podejrzane
11
@bartulek98 Powiedzą ci, ze taka jest cena w PL za Anglika.
Tylko kto nas zmuszał do wydawania fortuny wlasnie na Anglika?
0
@LOPEZ16 a jak to wygląda w przeliczeniu na minuty? Bo w City raczej był zmiennikiem, w Atleti tez sporo meczów z ławki no i wiadomo, ze w Atleti za wiele sie nie strzela
Nie chce go na siłę bronić, wiem ze nie jest goleadorem, ale w Barcelonie statystki raczej będą dużo lepsze.
Też bym wolal Haalanda, Kane czy Mbappe, no ale