LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Kadre mają na zrobienie 95-100pkt w lidze, czy my powtórzymy znowu tak dobry wynik? Wątpie, na fajne transfery raczej sie nie zanosi
2
Dla Angoli cena 200%
1
@Safrani Zależy na czym ci zależy najbardziej, jak na aparacie to...żaden z nich. A jak nie na aparacie to w sumie po co przepłacać.
A tak całkiem serio to wcześniej zawsze polecilbym Samsunga zamiast jabłka, ale z racji, że Samsung teraz też juz robi tak samo odgrzane kotlety jak Apple to nie wiem, ciężki wybór.
W Samsungu największy przełom od lat to ten "prywatny ekran", fajna opcja do włączenia w komunikacji czy gdzieś, gdzie jest mnóstwo ludzi
Potrzebujesz rysika? Bo jak nie to jedynie będzie zajmował miejsce w obudowie telefonu, miejsce, które mogłaby zajmować większa bateria, bo z tych rysików i tak praktycznie sie nie korzysta
Systemy stawiałbym na równi, ekosystem Samsunga też jest spoko.
Masz na YT kilka fajnych bezpośrednich porównań, ja przy wyborze telefonu zazwyczaj oglądam większość dostępnych recenzji. Mimo wszystko tu bym wybrał tego z lepszym aparatem
3
@2026Canaletes ciekawe ile dostał Ferran za strzał w poprzeczkę z 3 metrów
4
Reprezentacja Egiptu dużo jasniejsza niz reprezentacjia Belgii
1
Ferran>Oyarzabal
0
@Criss18Barca No wiadomo, ze Maroko lepsze, ale jednak nie widać w repce Brazyli perspektyw na lepsze kolejne mecze
0
@jaras121 w pierwszym meczu się oszczędzać?
Brak Yamala i Nico zrozumiały, ale reszta powinna gryźć trawę dopóki nie strzelą chociaż jednej bramki
Ja wiem, ze awans z grupy w zasadzie pewny no trzeba sie starać od początku
0
@Criss18Barca No ale Brazole grali w najlepszym składzie, a Hiszpania ma jeszcze 2 asy w rękawie
0
@wojopancer Miał okazje, ale zepsuł.
Oyarzabal miał jedną po podaniu właśnie Ferrana to źle przyjął piłkę.
Ogólnie ciężko znaleźć tu jakieś pozytywy w całej repce Hiszpanii
0
@TR3YWAY Jak już strzelą pierwszą to pewnie kolejne będą przychodziły dużo łatwiej
0
@pawello10 W sumie w 2010 to też było męczenie buły i przepychanie meczów, nawet mimo genialnej pomocy
Skrzydla to podstawa
5
Pedri niżej, Olmo na 10, Ferran na 9, Yamal na skrzydło i może to jakoś zacznie wyglądać
0
Dobrze, ze kupiliśmy goleadora Gordona, bo Ferran sie nie zmieni
0
@Deathwing112 jeszcze pare strzałów w niego i drugi Ochoa będzie
0
Ale Cucu będzie chodzić w Realu
2
I zmarnował patelnie od Ferrana
0
@malypuzon Gra i to całkiem nieźle na tle reszty
3
Wejdzie Yamal i w 5 minut zrobi więcej pożytku niż te klepioki
0
@Geble Albo po prostu Barce bez Yamala
1
@Marcelinho132 a kto nie ma
0
@Filipem czyli za 2 lata odejdzie za darmo:)
2
Ciekawe ile trzeba dokładać do tej sekcji, bo raczej mimo ogromnych sukcesów nie zarabiają sami na siebie, a może sie mylę?
Są jakieś dane?
0
@Kozinho. Dlaczego wtopili? Te koncerty i tak miały przynosić stosunkowo niewielkie przychody o czym wspominał sam Perez
0
@Nazio_87 To, że jesteśmy dziadami to jedno, ale niestety system kwalifikacji jest krzywdzący dla średnich europejskich drużyn. Taka Polska jak dostaje w eliminacjach Hiszpanie, Anglię, Francje, Niemcy czy Portugalię to z góry jest skazana na wygranie dwóch meczów w barażach, bo inaczej mundial przed telewizorem
3
@misterio Na moje to powinno sie czytać tak jak jest napisane :D
0
@TR3YWAY No na taką La Ligę to zrobili całkiem solidne tranfery, trzeba przyznać. Na ten moment mają bardzo szeroki i konkurencyjny skład
1
@Aequlibre W sumie to wywalić dwa zgrupowania w sezonie zakończonym MS i wtedy klubowy sezon zakończyć w kwietniu i później przez 2 miesiące grać MŚ
0
@Coutinho007 Mieliśmy Zielińskiego, ale zazwyczaj nie dowoził w repce. Nadal mamy, ostatnio nawet coś tam dawał, ale jeszcze trochę i też skończy karierę
1
@FcPortoFan1999 Przewidziales gola Curacao, szacun